Киця-бриця• 30 октября в 12:56
Тревога такая сильная..
Ой, что вам помогает, когда накатывает
Курочка-чубаточка• 30 октября в 13:00
Відволікайтесь на щось. Мені допомагає з кимось посваритись (в метро, в магазині, на вулиці). Ще можна щось фізично робити: пилососити, прати, копати, присідати. Щось робіть!!!
Курочка-чубаточка• 30 октября в 13:02
Розсмоктати під язиком анаприлін, якщо не дуже допоміг - через 30 хв. ще одну таблетку (це якщо він у вас є, я завжди ношу із собою, невролог порекомендував)
Курочка-чубаточка• 30 октября в 13:04
А взагалі я проходила курс транквілізаторів, бо сама вже не справлялась(( Тримайтесь!
тянитолкайка• 30 октября в 13:10
Автор наверное вы мало спали , годитесь спать...сон и еда , а потом прогулка
Киця-бриця
• 30 октября в 13:14
Ответ дляКурочка-чубаточка
Прям силы высасывает эта тревога, что делать нет сил ничего.. вот пью горячий чай .. чуть легче ( Обнимите меня 😩
Киця-бриця
• 30 октября в 13:14
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибочки
Киця-бриця
• 30 октября в 13:14
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибо большое
Киця-бриця
• 30 октября в 13:15
Ответ длятянитолкайка
Да, маловато, но пока возможности спать нет(( пью чаек)
Начальник Анонимов• 30 октября в 13:15
Не поверите, но физическая нагрузка. 10 штук берпи и полегчает.
тянитолкайка• 30 октября в 13:16
Ответ дляКиця-бриця
Переходите на ромашку и воду
Метелики на душі• 30 октября в 13:30
У меня сегодня утром так было, сердце колотилось, какая-то паника накрывала. Ничего не делала, само прошло
Курочка-чубаточка• 30 октября в 14:28
Ответ дляКиця-бриця
Я так вас розумію... Обіймаю))
Написала те, що мені реально допомагає (це все лікар рекомендував). Ще дихаю по схемі, але мені щось не дуже заходить
Курочка-чубаточка• 30 октября в 14:31
Ответ дляМетелики на душі
Це мабуть панічна атака була, вона відносно швидко проходить. А тривожний стан - це майже постійний стан, який дуже вимотує((
Киця-бриця
• 30 октября в 14:48
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я так вас розумію... Обіймаю))
Спасибо большое😘😘😘 по схеме я тоже пробовала, приноровится думаю нужно 😌