Я супер-пупер• 31 октября 2025

Мне 50 подсела на творог, не вредно в моем возрасте?

Прямо не могу, раньше вообще была к нему равнодушна
Полтавська галушка• 31 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В твороге лактоза есть.
Чем ниже его жирность, тем её больше.
Это в кефире нет.
Ну если верить гуглу, то в кефире есть но меньше. Хотя странно, ведь творог тоже получается после ферментации. Только период меньше.
чаревна• 31 октября 2025
Ешьте, кости крепче будут
Полтавська галушка• 31 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
Якщо домашній з під корочки, то навпаки. Не знаю яке там мнєніє, але моя бабуся їла домашній кисляк ( кефвр) дожила до 90, і кожен день наматувала по 5 км мінімум. Їй все треба було побачить, чи там груши дички вродили чи звіробою нарвать. Я до чого це пишу, що в жінок з клімаксом вилазять проблеми з нехваткою кальцію, а ви будете його споживать і в вас будуть сили рухатись.
В мене мама не їсть молочки, може 100г в тиждень твердого сиру ( але я не впевнена, шо там є молоко ) , то вона з 45 років має проблеми з колінами. А батько все диття по 1 кг домашнього творога в тиждень, то в нього і зуби до 65 всі свої, зараз тільки почав пломби ставить і один видалив
Колени и зубы это как природа заложила к сожалению. Хотя конечно, лучше естт творог чем не есть ( если организм позволяет разумеется)
Бабка-байкерша• 31 октября 2025
мне тоже 50- наоборот ,как отрезало. не хочу его уже третий год.
Полтавська галушка• 31 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Мамі моїй 73, творог їсть багато років, потроху. Десь 1,5 кг за тиждень.
Купує фермерський.
Ясно, що не можна назвати її ідеально здоровою, але вона працює і чимало ходить пішки. Коли обстрілювали місто і не ходив транспорт, то на роботу і з роботи вона ходила пішки, це десь 5 км в один бік.
Ого, потроху)) я если 1.5 кг куплю то больше недели его едим точно, так нас три взрослых))
Ваша мама видимо его любит и ест ежедневно
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Переймаюся, але те що хочу їсти,то і їм. Немає сили волі.
Ні, 67, але то для мене багато теж;(
То їжте його хоч без вершків. Бо рознесе. Тоді користь кальція для скелета, впаде від шкоди зайвої ваги. Коліна швидко здохнуть.
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Зуби це генетика і наявность чи відсутність рефлюкса. Коліна це вага, активність, харчування.
автор Я супер-пупер • 31 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
та отож, ще меду додаю, а треба скинути кг 10 для мого росту
неДодекаэдр• 31 октября 2025
Їм безлактозний, роблю желе з нього. Прям смачно
УраганнаЯ• 31 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Любить і їсть щодня.
Вона і кефір любить, і молоко. Взагалі молочні продукти.
Я теж любила, але не пила молоко регулярно, тепер не можу пити домашнє :(
УраганнаЯ• 31 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Чому рознесе? Не обов´язково вершків багато додавати, щоб було смачно.
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Купуйте на ринку знежирений не віджатий. І фрукти замість цукру і меду.
Непогодка• 31 октября 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Со временем у большинства людей приобретается непереносимость лактозы.
Но мой дедушка всю жизнь улетает творогом, сколько его помню. Уже почти 90 лет.
А вот молоко пить не может, проблемы с ЖКТ сразу наступают.
Так что наблюдайте за собой, анализируете и прислушивались.
Организм сам даст вам понять. Если нет проблем с ЖКТ, не повышается пульс более, чем на 10 единиц, после творога, значит, это продукт никаких воспалений в вашем организме не запускает.
Мені теж від сирого молока не дуже добре, маю проблеми з кишківником. А от від кисломолочних продуктів нормально почуваюсь.
Непогодка• 31 октября 2025
Моя мама теж після 50 полюбила кисломолочний сир, раніше до нього нейтрально ставилась.
І колега чоловік 60 років, каже вже більше 10 років його сніданок це кисломолочний сир з чаєм.
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
200г ринкового сиру і 1 л вершків це добова норма жиру і 30% добових калорій. Поки з´їсте інші 70% калорій з іншою їжею, то буде подвійна добова норма жирів. Для 50+ це шлях до ожиріння.
УраганнаЯ• 31 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
1 л вершків навіть я за день не вип´ю, а я дуже люблю вершки.
Не знаю, як там норми рахують, але моя мама сир їсть щодня і вона не повна.
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
1, ст. Л. Ложку
автор Я супер-пупер • 31 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
1, ст. Л. Ложку
не, я заливаю прилично творожок
КликОЛЬКА• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
не, я заливаю прилично творожок
Тоді до кінця дня на відварних овочах і сухому філе курки, бо рознесе.
Птица Говоруша• 31 октября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Да. Творог можно только до совершеннолетия. Вы это хотели услышать?
А после 18-ти он превращается в тыкву!
Лика-прилипка• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Та нет, обычное питание, не заморачиваюсь, интуитивно, что хочется то и ем
ну гр 200 в день
домашний разной жирности
Моей маме 67 - она все еще ест творог.
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Розкажіть будь ласка, як робите.
неДодекаэдр• 31 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Розкажіть будь ласка, як робите.
Сир збиваю погружним блендером з безлактозним йогуртом, додаю стевію, какао за смаком, пачка желатину набутого розтопити в мікрохвильовці. Все змішую переливаю у форму силіконову. Корисний десерт і додаткове джерело білку.
Сестра моя не заморочуєттся пх, додає згущене молоко. Це теж смачно, але калорійно
неДодекаэдр• 31 октября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Моей маме 67 - она все еще ест творог.
Моїй 70, теж їсть, але частіше альбумінний.
Цикавенная• 31 октября 2025
Я теж підсіла на творог) деякий час їла десь по 150 грамів з 1 чайною ложкою меда та кавою. Але потім дізналася, що молочні продукти сприяють виникненню набряків, і відмовилася. Не знаю, чим замінити.
В моїй хаті моя правда• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Просто разные мнения бытуют, на счет молочки во взрослом возрасте
Молочку нежелательно
Кисломолочну можно. Творог - кисломолочку. На здоровье
_Helenn_• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Це кисло-молочний продукт. Головне щоб натуральний був і не знежирений.
Ранковий базар• 31 октября 2025
Мені 45, зайвої ваги немає і є спортзал 3 рази на тиждень, снідаю зазвичай сир кисломолочний+банан+кава, маю стабільну вагу вже років 30.
Але мені не подобається домашній творог, точніше я не знайшла де купити смачний і розсипчастий, тому Вишиванка чи Білоцерківський мені повністю влаштовують. Ну і само собою не поливаю творог вершками, для чого така купа калорій.
Мамі 70, дуже любе творог, зазвичай вечеряє ним+печене яблуко, каже що тоді легко шлунку, зайвої ваги нема і ніколи не було.

П.с. розповідати що липке месиво (творог з печі), яке продають на ринках чи ярмарках (Київ), то є справжній сир кисломолочний не потрібно. У бабусі була корова і вона для мене завжди робила творог, розсипчастий невеликими грудочками не занадто жирний.
Вчителька з мікрорайону• 31 октября 2025
Надлишок білка може вплинути на нирки, от хиба що.
Якщо з ними все ок, і вас аж трусить за ним - то чого б не їсти?
Полтавська галушка• 31 октября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Под словом природа я как бы и подразумевала генетику. Я думала это очевидно. Колени это тоже генетика и вообще,по сути,все вы получаете от своих родителей и здоровье и нездоровье. А образ жизни может или усугубить или наоборот,выровнять,если вы конечно,знаете свои слабые места. (Под словом ’вы’ я не конкретно вас имею ввиду,а соберательный образ человека.