Света нет и неизвестно когда будет.
А электроплита должна работать. Газа в доме нет.
Какаю дешевую посоветуете девочки?
Ответ дляМанула
Напевно з сьогодні всі дешеві вже закінчились
Думаю что вы правы. А еще вчера были...
Ответ дляPrervana
Батарейки пальчиковые купите разве что дешево
И куда их сувать?
Ответ дляura1981
Ну як для електро прити то якусь хочаб що видає 2кВт, а ємність то вже на що грошей хватить
Ну як є можливість десь це все винести з хати то купити окремо старі АКБ з фур + інвертор + зарадку і буде в рази дешевше
АКБ то головняк с зарядкой, кислотой и взрывами
Wild raccoon• 10 октября в 10:08
в том году купили станцию
что бы могли питать котел в холода
но назвать дешевой не могу
стоила 55 шт .....
что бы могли питать котел в холода
но назвать дешевой не могу
стоила 55 шт .....
Ответ дляМанула
І ніхто плиту в зарядну станцію не вмикає, бо за пів години весь заряд закінчиться. Для таких випадків є туристичні портативні плитки на газ балончиках. Може ще десь і залишились дешеві, поспішайте
Там того баллончика на пару чашек кофе, если маленький, а если большой,то не знаю.
Asteroidea• 10 октября в 10:14
Ответ дляМанула
Я не знаю на скільки в нас потужна зарядна станція, але мені вистачило зварити борщ на індукції і ще заряд залишився. Це я заради інтересу перевіряла на що можу розраховувати. Але звичайну стаціонарну індукційну плиту вона не тягне,точніше індукція занадто розумна і щось їй там не подобається, вона вимикається. Тому у нас окремо є маленька індукційна плита на 1 конфорку.
Байрактарочка• 10 октября в 10:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
маленького балончика вистачає не на пару чашок кави.
я попередні відключення користувалась такою туристичною плиткою, але більше шоб розігріти їжу, воду нагріти, готувала коли було світло. балончика одного на довго вистачало
і це дешевше ніж зарядна станція. та і зарядну станцію заряджати десь треба. і вистачить її не на довго бо споживання у плити дуже велике
Ответ дляura1981
а краще таке
Спасибо! А где заряжать эти баллоны?
Ответ дляura1981
На любій газовій заправці для авто
Обо зразу такий комплект
Спасибо!
Ответ дляБайрактарочка
Маленького балончика вистачає на 2-2,5 години. Так, звісно, готуєш коли є світло, а тут лише розігріти щось, яйця зварити, воду закип´ятити, тощо
Ответ дляdulenok
как-то странно на 4 год войны слушать таике вопросы. Люди буд-то жили в пузыре закрытом. Была уверанна, что все давно уже закупились павербанками, лампочками, зарядными станциями и газовыми балонами\балончиками и туристическими печками - у кого какая возможность.
Не все
Лично я верила что все скоро закончится и не будет проблем со светом и водой.
Ответ дляМанула
У співмірну відповідь агресору, яку нам обіцяє потужнік, теж напевно вірите? ))
Без веры в победу, победу можно не ждать.
Ответ дляdulenok
к сожалению, на голой вере воду не нагреешь и есть не приготовишь...
Проблема лежит гораздо глубже веры.
Если кацапы за 26 год возьмут Донецкую и Луганскую, то в 27 они пойдут дальше, и никакие переговоры с дипломатами их не остановят.
Ответ дляura1981
Проверено.
Невыгодно и опасно - легко взрывается вся коннструкция.
На ютубе, много видео, но в среднем всё обходится в 30000 грн С монтажём.