Відповів всім• 31 октября в 08:22
Змагання у дитини
Дівчинка 14 років вперше приймає участь у змаганнях. Танці. Хочеться щось подарувати. Що буде доречно? Ви даруєте своїм? Мова не про перемогу, про участь поки.
Нічний дожор• 31 октября в 08:30
Ответ дляДевальвация
Йдемо в магазин, обирає що хоче
Теж за такий варіант
Морская свинка• 31 октября в 08:38
Мы дарили детям подарки за первые выступления, что то символическое - цветы, что то в танцевальной тематике, косметика, да хоть шоколадка
Любой подарок всегда лучше, чем без подарка
Галя-краля• 31 октября в 08:40
Ні. Хіба що один раз після змагань купила резинки для булав як спонтанний подарунок. А так майже на всіх змаганнях є подарунки за рахунок стартових внесків, самі змагання бувають по 2-3 рази на місяць, я б вже збанкрутіла якщо б робила подарунки після кожних.
НЛОша• 31 октября в 09:52
Какие-то поздние соревнования первые. В 14 лет...
Вы не знаете, что может понравится вашей уже довольно взрослой дочке?