Відповів всім• 31 октября в 08:22

Змагання у дитини

Дівчинка 14 років вперше приймає участь у змаганнях. Танці. Хочеться щось подарувати. Що буде доречно? Ви даруєте своїм? Мова не про перемогу, про участь поки.
А я с Рио-де-Житомира!• 31 октября в 08:24
Ні, не даруємо.
Кіна не буде• 31 октября в 08:25
ничего не дарим
Чавонадо• 31 октября в 08:25
Нет ничего не дарю и не дарила но у моих очень часто соревнования
ИНЬэтовамниЯНЬ• 31 октября в 08:29
квіти подаруйте після виступу, м´яку іграшку чи щось таке
Девальвация• 31 октября в 08:29
Йдемо в магазин, обирає що хоче
Нічний дожор• 31 октября в 08:30
Сума?
Нічний дожор• 31 октября в 08:30
Ответ дляДевальвация
Йдемо в магазин, обирає що хоче
Теж за такий варіант
Морская свинка• 31 октября в 08:38
Мы дарили детям подарки за первые выступления, что то символическое - цветы, что то в танцевальной тематике, косметика, да хоть шоколадка
Любой подарок всегда лучше, чем без подарка
Галя-краля• 31 октября в 08:40
Ні. Хіба що один раз після змагань купила резинки для булав як спонтанний подарунок. А так майже на всіх змаганнях є подарунки за рахунок стартових внесків, самі змагання бувають по 2-3 рази на місяць, я б вже збанкрутіла якщо б робила подарунки після кожних.
Лали30• 31 октября в 09:22
Дівчатка люблять талісмани,купіть м´яку іграшку на удачу.Моя завжди на змагання бере такий амулєт))
dulenok• 31 октября в 09:32
Ничего не покупала. Ни за участие, ни за победу. Но у нее и не сольные выступления, а в коллективе.
Агент Пинкертона• 31 октября в 09:49
Квіти при всіх. З досвіду.
НЛОша• 31 октября в 09:52
Какие-то поздние соревнования первые. В 14 лет...
Вы не знаете, что может понравится вашей уже довольно взрослой дочке?
Доросла дівчинка• 31 октября в 16:25
На перший конкурс подарували квіти. А далі без подарунків