ХикориДикори• 31 октября 2025
Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці
Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
Моль Моллівна• 31 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ну не знаю, пишуть, що столешниця дешева. Ми знімали з такою ж 4 роки, нічого з нею не сталося. Там що воду розливали відрами і не витирали. Я, чесно кажучи, не знаю, що треба робити, щоб так тріснула
схоже на це, у мене така стільника в веранді на дачі, 10 років, опалення навіть не має, і все ок. а тут точно сильно залили
Моль Моллівна• 31 октября 2025
Ответ дляСтебель березы
Авторе, не там правди шукаєте... класова ненависть певному контингенту відшибає мізки і логіку лиш тому, що Ви ЗДАЄТЕ)))
і ця ненависть колись довела до знищення цвіту нації і двох голодоморів
Сонячний зайчик• 31 октября 2025
Ответ длякультУра
Не дешево это за сколько? Хорошие кухни стоят 3000дол +. У вас самая обычная кухня и сама дешёвая столешница. По фото это видно
За 3 тисячі той же мдф. Чим він краще або гірше. Те саме
культУра• 31 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вообще не те саме. Жили и с дешевой кухней, и с дорогой. Я не разбираюсь в технологиях. Но это как сравнивать мерседес с жигули. Не выдумывайте.
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Квартиранты просто пользовались дешёвой кухней. они там в мойке посуду мыли и пользовались водой. чем они виноваты? 12.000 залога осталось у хозяйки. купит новую срань себе на кухню
Ну так а як він скаже ще - ну що, купили плівку нову? Давайте 11500 сюда…
Бойцовская• 31 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Тому до ламіноване ДСП не пристосоване до вологи і високих температур це недорогий матеріал для фасадів, могли просто поставити щось гаряче, і воно тріснуло, товщина навіть самої дешевої столешні значно більша.
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ длякультУра
Я говорю о тех, кто сдает и вечно ноет и трясётся за свою дешёвую кухню/мебель/технику. И постоянно обсирает квартирантов. Не сдавайте, если не готовы к убыткам.
Ну ви реально не бачете, що там гробили. Ну от реально
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Это правда. Нам тут всем от суммы 12000 грн просто голову сорвало...Мы ж никогда таких деньжищ в руках не держали.
И никогда на таких красивых, новых, дорогих кухнях не готовили.
Вы всех нас разоблачили.
А я от плинтуса и ламината на стенах отойти не могу
Себе хочу такое пришлепать
Зато на полу нетЪ
Себе хочу такое пришлепать
Зато на полу нетЪ
Зяблик протестант• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Ну що ж. Шкода. Насправді я - не розділяю на такі класи. Мама теж. Чоловік мій казав «нехай не бігає показувати щодня, хай ріелтору скаже , що така то впртість, щоб такі то мешканці, без тварин, без діткй, НЕ переселенці, п‘яте десяте.
Мама сдала переселенцям🤷♀️ нічого такого ми тут не бачимо.
Оно кияни пожили.і що
Новая Ылитная прослойка общества образовалась наследники бабушкиных хрущёвок, подтянувшаяся лет 50 назад из ближайших хуторов, у которых к тому же данная недвижимость единственный вид доходов на всю семью.
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляБойцовская
Так квартирант заморочиться і купить такий стіл за 500 грн. Із залишків купить кусок дсп змастить замок і верне свій завдаток і буде в плюсі.
Ну тобто чужі речі - нехай викидає. Я вірно розумію? Коротенько. Без демагогій, де і за скільки він там купить/змаже
Сонячний зайчик• 31 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Мені здається що вони чимось відбили кусочок стільниці, воду ніхто не витирав нормально, вона просочувалась всередину і порвало всю стільницю. А треба було якщо і відбили хочаб герметиком замазати, але їм було пох..
От і я думаю, що або щось важке впало, або ж радянську мʼясорубку прикручували з великою пристрастю і воно тріснуло. Просто у нас в літній кухні найдешевші меблі стоять уже років 30(!). Там взимку немає опалення, а все літо парує і вариться і то немає таких пошкоджень.
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Ну ви в собі?! Закордон за 20хв їзди від кв. Ну ну. Шо ще
А, так это вы на время войны думали бабло бабушатником срубить?
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вы всех нас разоблачили.
А чому тоді ви пишете, наче 12т це і за кв багато, і за завдаток? На ціну , як Ви знаєте, не лише новітність ремонту впливає
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Отдадите
Или уже свое отдать жалко?
Посмотрите, они хоть стол не поцарапали?
Или уже свое отдать жалко?
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
До войны ваши хоромы сколько стоили?
Мамаша в бигудях• 31 октября 2025
Автор, напишіть вашу адресу, щоб десятою дорогою обходити. Боже збав від таких орендодавців як ви і ваша мама
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Так а вы хотите и деньги получать и чтоб все было так, как будто им и не пользовались вовсе, как-будто жить в квартире не изнашивая вещи вообще возможно.
Закройте квартиру на ключ и не будет ничего изнашиваться.
Так я взагалі-то, нічого не хочу.
Ви мені не відповіли, яка така причина що я маю за «12000»(які так і неясно, чи він залишив, чи ні) не зважати на зникнення , вважай, столу. Хрін вже із столешнею. А стіл що?
Все будет, но потом• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Яка є
Мене вже теж дратують ці пости «там не нове, там оно «петлі» покосилися», «старье» ітд.
По-перше - я сказала абсолютно точно - зима 2023 - ще кухні не було;
По друге - якщо навіть старйо - це не причина для небережливого ставлення, як на мій погляд. І я не шукаю поганих слів в адресу тих орендарів саме по причині вшатувпння НОВОГО. Було б воно 10ти річне - я б написала просто - гляньте як ушатали, було ЦІЛЕ. Старе, але ціле.
Було б 5 років - написала б ушатали , але ми за 5 років не ушатали якось.
Я написала по факту як є. Для чого ці шукання чим заперечити мою типу «новізну». Ну я не розумію🤷♀️
І головне - завдаток у мами. Тут навіть не стоїть питання щоб доводити квартирантам чи тим більше тут - що столешня зіпсована саме ними.
Ну які мотиви мені тут брехати
Плюс я питаю по великому рахунку чи можна їх нових господарів знайти
Ну які мотиви мені тут брехати
Вы же сама писали, что вам отдали эту кухню. Она точно новая была?
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Сушити могли щось розкласти
Сонячний зайчик• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не розказую сказкі, я поселила людей 2 тижні тому, в мене диван коштує 1000$ приходжу дивлюсь подушка від дивану на підлозі, питаю що це? Собачка на ній спить. Ну ви не оху….ли з вашою собачкою?
Ми якось шукали квартиру. В дорогій новобудові. Нам дозволили подивитися, але там ще залишалися орендарі. Дуже гарний дорогий ремонт і меблі, але у орендарів були дві собаки і кіт. Одна величезна собака чомусь сиділа в клітці. Як там тхнуло. Ви не уявляєте. Мені здалося, що той запах пішов разом зі мною. Мені так було жаль орендаря. Цю квартиру йому подарували батьки, але він в іншому місті, тому вирішив здавати
КондуктЕр тролейбуса• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Ну дсп чи мді, у плівці мабуть. Не знаю.
Схоже що розмокла. Але яким таким чином?
У вас даже дешева кухня.
Що ви від неї очікували?
Два роки протрималася - і добре.
Що ви від неї очікували?
Два роки протрималася - і добре.
Все будет, но потом• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Я просто показала🤷♀️
Я взагалі ніжки стола хочу знайти. Це якщо мета теми яка була, якщо що
Так приедете и поищите ножки нормально может они на шкафу
Манкоголік• 31 октября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Так а они причём? Дешёвая столешница ДСП разбухла от влаги.
Моей дешевой столешнице из ДСП уже лет 20. Такого ужаса нет! Просто слежу, чтобы никаких капель не было лишних (особенно на стыках с мойкой).
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну да. Тиждень їздимо, і просто так не знайшли, бо ж сліпі
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да звичайно я впевнена, ну ми перші хто так би мовити, коробки розпакував ті.
Сонячний зайчик• 31 октября 2025
Ответ длякультУра
3000-це не дорога кухня. Це ви вигадуєте. Які технології? Звичайний фарбований мдф)
Нетутешня• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Що за жлобські замашки такі, вибачте? Ви бачете 1/6 кухні, тобто нічого. І намагаєтеся якось зафукать що кухню, що людину. Но Ваша справа. Просто мені, як-то кажуть, нє понять. Вже люди не знають де злобу свою вилити. Що ж. Шкода.
автор, я погорячилась, то я в 8 ее застала, а кухня-то еще советская как оказалось) у всех в 90х только такой кух.гарнитур и был
Сонячний зайчик• 31 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Схожий гарнітур у нас в літній кухні стоїть. І хоч би що йому.
Вітаміни косметика• 31 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вы с автором вроде как родные сестры. И одно пту для сложных детей в Пятихатках заканчивали.
И арендаторов вам жизнь подбрасывает соответствующих.
язва подпольная єто ты? Прости подруга не узнала
ХикориДикори
• 31 октября 2025
Ответ дляНетутешня
У нас перед старою - був от як на першому фото. Но правда не в цій кв. В другій, ще однушка є. Вот в ній