ХикориДикори• 31 октября 2025
Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці
Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
Коко На Страже• 31 октября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Тріснула плівка фігова, а потім зайшла вода
одна нормальна відповідь
ХвостПистолетом• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Так. А що, не можна? Кухню купили готову. Стару тоже продали, цю поставили. Сама кухня нова була. Ціла і свіжа, рік б/у перед ними.
Так у вас одноразовая кухня, надо было старую оставлять
ХвостПистолетом• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
В мене були люди в яких забився стік в мойця, щось тріснуло і вода з мойки стікала прям в тумбу під мийкою, от так вони жили пів року, мовчки, воно капало і розбухали, я звісно їм під мийку не заглядала.
Почему?
ХвостПистолетом• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Що за жлобські замашки такі, вибачте? Ви бачете 1/6 кухні, тобто нічого. І намагаєтеся якось зафукать що кухню, що людину. Но Ваша справа. Просто мені, як-то кажуть, нє понять. Вже люди не знають де злобу свою вилити. Що ж. Шкода.
Дайте фото всей кухни
бибизяна• 31 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Судя по ответам, то да. Квартиранты, которым чужое не жалко убить.
Да тут и сомнения нет, судя по комментариям. Им и кухня дешманская и ремонт/двери/стол/зеркало старье, при том что ничего из перечисленного нет ни одного фото, чтоб делать подобные выводы. Особенно смешит «огромные деньжища» залога в 12 тыс., на которые тут финансисты от сохи решили, что их достаточно на ремонт кухни и оплату мастера + клининг, при этом не учтя, что из этого залога хозяйка будет оплачивать коммуналку, после их проживания за последний месяц. Да и с какой радости хозяевам нужно каждый раз заниматься поисками материалов и мастеров, чтоб ремонтировать убитую квартирантами мебель и ремонт, после их выселения. Как принял квартиру, будь добр, в том же виде ее и верни, а не оправдывай свое варварское отношение к чужому имуществу его стоимостью и состоянием. Почему-то при заключении договора квартирантов устраивает и состояние квартиры/ремонта и стоимость аренды. Не смущала ни стоимость кухни/мебели, ни ремонта.
Мстящий за Зайца• 31 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Та ну. У мене не дешманівська, з фасадом з натурального дерева. Так, все ще виглядає гарно. Але видно, що їй біль ше 10-ти років.
Я купляла реально дешеву -3000 грн. Але якість виявилась значно кращою за ціну
Гостра на язик• 31 октября 2025
Я здавала квартиру за 1/3 від актуальної плати по місту бо людина хороша і в неї доля тяжка та й я не прискіплива- платить собі, живе і добре, навіть не бачила ті кілька років його. Ледь випхала з хати, свої речі вивіз аж через 3 тижні по закінченні оренди за яку я не брала кошти, комуналку не заплатив. Залогу не було бо я сама гівна по життю наїлась і вірю в добро. То він ще й лампочки повикручував та забрав мій стіл 50 річний що розібраний на балконі стояв.
Просто так написала, поплакала і знов фіялка розцвіла)
Бойцовская• 01 ноября 2025
Ответ дляKriskaA
Коротше, афтар: скільки коштувала кухня і скільки ви підняли на аренді ?
Кухню відділи даром.
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляКрошка Енот
Дорогая - тьісяч 10, ваши 3 тьіс сейчас для кухни не деньги
Про шо всі говорять 3-5-10т? Чи ви про долари? Чи ви про вартість столешень?
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Именно так, ставте нормальную мебель, если хотите чтобы она долго служила, или поставили говно,то сидите молча и не возмущайтесь с 12 тыс в кармане
Так вода ж мала б бути НА столешні. Де шви раковини. Чого край-то?
Сушити щось кинув може?
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Говно поперло по трубам.22 роки то служила совждеповська, а не оця паперова так називаємая новая
В 2000х стару купили - яка савдеповска
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ длякультУра
За меня не переживайте ) у меня хозяева хорошие следовательно и квартиранты у них адекватные.
Так в чому проявляється адекв. кіартирантів-то?
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Автор,тут не стоит искать поддержки.Вам не повезло с арендаторами,факт.Вам отвечают люди-арендаторы,которые не в состоянии заработать даже на такую кухню.
Так я ж і не шукаю.
культУра• 01 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
В моем случае во всем. В Вашем не знаю. Вам виднее.
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Эпик , блин почему некоторые любят так мерзко коверкать слова
Ну може щоб швидше написати?
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Я так розумію ніякого договору не складалось, податки не сплачені.
Фініта ля комедія...
Да добрий день
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Так не мала бути разовою. Мама жила, ми з малою приїздили. Кухня як кухня
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Дайте фото всей кухни
Не можу.. у мене тільки відео. Знято в пол, бо малу знімали.
Крошка Енот• 01 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
Сушити щось кинув може?
Я ж вам вже відповіла- погана якість плівки, яка тріснула на згибі столешніци. В мене тріснула так вже при установці ,бо брала вимушено найдешевшу. Плівка тріснула і зайшла вода. Що вам ще незрозуміло?
Крошка Енот• 01 ноября 2025
Ответ дляСтебель березы
Я купила найдешевшу в Епіцентрі, тимчасово:.2 роки в будинку і 6 років у літній кухні прослужила, нічого подібного не було. Гниди просто знищили, бо то не їхнє
В школі вчилися? Дешманська плівка на столєшніце тріснула на згибі згідно законів фізики,де була більше натягнута. Потім зайшла вода і розірвала
ХикориДикори
• 01 ноября 2025
Ответ длякультУра
Ну в чому? От викидання ніжок і мовчазне споглядання як ніаичиться столешня. Ви, я так розумію, нічого неадекватного не бачете. Бо ж стіл - бесплатний з офіса, а кухня взагалі «дешманська».
Мама фіфті цента• 01 ноября 2025
Ответ дляХикориДикори
Сушити щось кинув може?
Ну от у них тріснула так само як на фото але ближче до раковини