БоХатая• 31 октября в 13:26
Хочу придбати пару взуття на підборах
Деколи потрібне якесь більш елегантне взуття. Які краще обрати? Не можу визначитись.
рукиЖимолости• 31 октября в 13:45
Ответ дляБоХатая
Чому? Я теж не ношу підбори. Але хочу іноді носити.
К тому же такой каблук очень удобный. Смотря что чаще носите: юбка или брюки, от того и отталкивайтесь
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 октября в 13:46
Под юбку ботинки не нравятся, лучше сапоги. Я чаще брюки, у меня ботинки, есть замшевые на таком каблуке
a.ostroverh• 31 октября в 13:48
Ответ дляМудрецыха мира
Девчата. Я себе тоже хочу что-то такое. Но никак не могу себя перебороть. Из детства помню у мамы эти острые носы и моду на них, и как я с них ржала🙈
Это еще не длинные))
Посмотрите какие сейчас у ysl
Душка-свекрушка)))• 31 октября в 13:51
Я понимаю, что это в тренде, но какой же это, лично для меня, неудобный и неустойчивый каблук. Даже в Kate Louboutin мне проще ходить было, чем в таких моделях.
Напланетянка• 31 октября в 14:00
Ответ дляБоХатая
Можете порадити. Я міряла ці моделі, виглядають супер. Але дві купити не можу
Беріть високі. Підошва грубша, під плаття, спідницю, легінси теж буде супер. Короткі це під штани. На рахунок підошви для мене це головне, бо гострі носики з тонкою підошвою дуже швидко зчісуються, а ходити ремонтувати, накладки робити це лишня заморока.
ничевока• 31 октября в 14:03
це не підбори))це якась хрень.Якщо у вас мала нога,то ще ок. 39-40 розмір виглядає в них як лижа. (скільки разів звертала я увагу на жінок в такому взутті- у всіх негарно)краще вже на плоскій підошві,бо виглядає як без підбору і дуже незручно,бо нестійко. такі моделі роблять стопу дуже довгою.
рукиЖимолости• 31 октября в 14:57
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А для меня очень удобный. Как в тапках ))
БоХатая
• 31 октября в 15:15
Ответ дляНапланетянка
Дякую. Дуже практичний погляд
Качка в тапцях• 31 октября в 15:53
я офігєваю від коментарів у цій темі. автор, ви не знаєте, хто там сидить по той бік екрану, які ’гуру моди’, для чого ви з ними радитесь. вони обісруть геть чисто все, що побачать.
Кили и Манджаро• 31 октября в 17:39
Ответ дляХата на мати
Они элегантные? 🤦♀️🤦♀️😂 Они самые обычные повседневные , бегать
бегайте.
Хата на мати• 31 октября в 17:41
Ответ дляКили и Манджаро
бегайте.
не- это ваши чуни? Вам и бегать
Кили и Манджаро• 31 октября в 17:42
Ответ дляХата на мати
не- это ваши чуни? Вам и бегать
я понимаю, у вас не только не хватает денег на такую обувь.. все очевидно.
Хата на мати• 31 октября в 17:46
Ответ дляКили и Манджаро
А, накопила 59 грн на рыгачки? Ну развлекайся, дытынка 😂😂🤦♀️🤡