ЛісАпетная• 31 октября 2025
Скільки у вас кіловатт нагоріло за жовтень?
В мене 550( лічильник звичайний…2400 тільки за електрику, і то, було холодно, пліснява по кутах і в шафах з одягом, і в ящиках з продуктами….вікна постійно мокрі, зі стелі капало…
Автопортрет нурофена• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Хіба існують такі люди, які можуть собі дозволити такого не знати?
Ну просто каждый месяц плюс-минус одно и то же.
Мию чакри щоденно• 31 октября 2025
Ответ дляSo_so
Потому что обогрев без вентиляции и осушения бессмысленный, иначе бы в сауне было сухо
Так в сауне пар, а кондиционер на обогреве сушит воздух, как и обогреватель.
Малинка• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Щоб ще більше заплатити за електрику?
В мене 2-х зоний лічильник, вночі вдвічі дешевше, бойлер, посудомийка, пралка, все працює вночі, за місяць десь 1000-1200, без економії.
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це залежить від того, чи опалювали ви чимось житло) в мене за вересень 140 кВт, а за жовтень 550. Як ви розумієте - через обігрівач.
Мию чакри щоденно• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Ви ж надаєте показники, питання про них і було
Останні 10 днів, вмикала обігрівач і кондиціонер то десь 510 кВт намотало, в минулому місяці обігрівачі не вмикала то було десь 330.
МастерЮля• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
А навіщо? Голову собі забивати? Рахунки прийдуть, приблизно знаю, скільки кВт витрачаю.
Контролер самі знімають показники.
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляМалинка
Ну то вам пощастило. Нам набрехали при здачі, що теж двозонний. Щиток був закритий на ключ, самого лічильника видно не було. Через місяць ми відкрили щиток і ох₴&@ли, бо там звичайний лічильник.
Гореотума• 31 октября 2025
220.Хоть где то повезло.Не Мерзляк я.Никаких обогревателец не включала
Тишком_нишком• 31 октября 2025
Ответ дляSo_so
Так є сухі сауни
Автопортрет нурофена• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Не все обогреваются электричеством, и лично я включала кондиционер минут на 15 раз пять.
НаливайКа• 31 октября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Для начала стоило бы посмотреть в каком состоянии межпанельные швы, возможно произошла разгермертизация.
Для начала покажите, где автор писала, что живет в панельном доме
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляНаливайКа
Там вгадали, це дійсно панелька. Але де я писала, що я експерт в панельних швах?
Дона Ко Ко• 31 октября 2025
Панелька, двушка. Бойлер, обігрівачі. Зазвичай 150кв, цей місяць 500(
НаливайКа• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
На майбутнє панельку краще не знімати. Сама в панельці жила багато років - холодно дуже. Зараз в цегляному і терпимо, за місяць кондер працював сумарно години 4 на обігрів
Малинка• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Це моя квартира і я сама ставила, тому так, пощастило.
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляНаливайКа
Це якщо шукати заздалегідь, можна вибирати. Нас поставили перед фактом за два тижні виїхати, бо будуть продавати. Так, до речі, і не продали, півроку майже висить.А ми заїхали в третю чи четверту, яка була більш менш, щоб тупо не опинитись на вулиці.
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляМалинка
Власне житло - мрія ідіота…
все по ГОСТу!• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Не опалювали нічим?
Нет, просто тепло одеты, нам достаточно
Малинка• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Власне житло - мрія ідіота…
Подумайте з іншого боку....
Мали десь в Донецьку, за копійки продали (поки можливо було), вклали все що мали (щей взяли в борг), купили квартиру, і тут війна. Купівля оформлена за пару місяців до лютого 2022, і ви думаєте та нафіг я купувала ту квартиру, а якщо прилетить, краще б виїхала з грошима....
ЛісАпетная
• 31 октября 2025
Ответ дляМалинка
Подумайте з іншого боку....
Це моя ситуація. Один в один. Гроші вкладені до війни. Будівництво стоїть. Кредит тільки недавно виплатили. І що? І всьо… живем далі на довбаній оренді.
Малинка• 31 октября 2025
Ответ дляЛісАпетная
Бажаю вам багато сил та стійкості, щоб ви об´єднались з іншими власниками квартир і ’заставили’ забудовника добудувати житло.
П.с. я просто дівчинка доросла, купувала ’вторічку’, на здану ’первічку’ грошей дуже багато не вистачало, а не здана мене лякала своєю невизначеністю, тому купила квартиру в будинку старше ніж сама, з часом не впевнена що вчинила вірно, але завжди є але....
Оченьценная• 31 октября 2025
520 квт, 2250 тільки за світло,це просто жах, бо обігрівачем гріли до 17-18 градусів, а не до Африки, все одно було холодно,й цілий день на роботі, вмикали тільки ввечері. Опалення досі нема. Зазвичай в нас 200-250 квт, це разом з бойлером.
Оченьценная• 31 октября 2025
Ответ дляРомашка -3390
80 аж, бо обогреватели включали
80 чого? Такого не може бути. Холодильник тільки 25-30 бере.
Ромашка -3390• 31 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Обычно у нас 29-30