ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 октября в 16:48
Ремонт новобудови взимку
Є котел, є новобудова, зараз мають віддати ключі. Чи робити ремонт в холодну пору року? Бо незрозуміло, чи буде зима зі світлом, щоб прогрівати і сушити ту квартиру. Подейкують, що ремонт взимку дешевше. Це правда? Чи вартує воно того, якщо світло по комерційним тарифам? Якщо ні, які роботи можна зробити без опалення? Чи чекати вже весни (маємо існувати на оренді, кожен місяць віддаємо 15000 грн, що суттєво для бюджету). Як би ви вчинили?
Результат:
вже голосів:
23 (67.65%)
Так, робити
7 (20.59%)
Ні, чекати тепла
4 (11.76%)
Свій варіант
Сон і дрімота• 07 октября в 16:51
Я делала ремонт и зимой
Сейчас делаю второй, но планирую до нового года закончить
Ничего страшного нет в этом
Электричества много не нужно, как вы думаете
Все отлично сохнет
Ничего страшного нет в этом
Все отлично сохнет
Бабка-ежика• 07 октября в 16:51
Мы делали и делаем)
В нашем доме только 30% заселено, отопление зимой даже не включали потому что было вполне тепло.
Делали работы по балкону - плитка стены/пол.
Гипсокартон, стяжка, штукатурка
Як міряти?• 07 октября в 16:52
Ми робили в січні-лютому, дуже багато електрики спалили для осушення, плюс довелось купити купу обігрівачів та осушувач. Але жити на зйомі вже не було сил( не дешевше буде точно
Позаземний розум• 07 октября в 16:52
Дивлячись скільки будувалась та новобудова
Якщо років 3 стояла майже готова,то одне,в якщо будували швидко,то потрібно зачекати.
Є новобудови,що по 10,15,20+років стояли,поки врешті їх не здали
Ковбой Хагис• 07 октября в 16:53
Если у вас нет детей, а в новострое есть туалет, душ и плита, то можно уже заехать и ремонт делать постепенно.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 07 октября в 16:53
Ответ дляПозаземний розум
Стоїть готова півтора роки десь
Позаземний розум• 07 октября в 16:56
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Стоїть готова півтора роки десь
Можна починати, якщо зможете обігріти і тримати більш-менш стабільну температуру. Але важливо також щоб і в сусідніх квартирах було не дуже холодно
Бабка-ежика• 07 октября в 16:59
Ответ дляПозаземний розум
Для электрики - сантехники температура не важна.
Это уже когда штукатурка - обои... и то, это ж уже и весна может настать)))
Позаземний розум• 07 октября в 17:01
Ответ дляБабка-ежика
Ну это понятно. Не думаю что автор про электрику с сантехникой интересуется. Ее делают даже без отопления, в любое время
Бабка-ежика• 07 октября в 17:02
Ответ дляПозаземний розум
у автора новострой, только должны отдать ключи... думаете она про обои уже думает?)
Крихітка на всі• 07 октября в 17:02
Першу квартиру ми почали ремонтувати в січні, будинок був зданий в листопаді і ми чекали плиточника. Котел включали на мінімум. Теж саме було і в другій квартирі, тільки почали ремонт в березні. Нічого критичного не було, все сохло нормально. В нас будинки з цегли і будівництво тривало трохи більше року. Не знаю чи важливо з чого будинок, тобто як веде себе моноліт я не дуже розуміюсь. Але моя подруга теж ремонтувала квартиру в монолітному будинку грудень-січень і в кінці лютого переїхала, бо теж оренда з´їдала кошти і вона поспішала з ремонтом. Нічого проблемного не виникло за 5 років.
Диверсификация• 07 октября в 17:06
Робіть звичайно, це може бути і не так швидко як ви думаєте. Тим більше ви на оренді, що платити за електрику і робити зараз, а що робити пізніше щоб зекономити але платити оренду те на те вийде
Бавовнятко• 07 октября в 17:16
автор, основные черновые работы - электрика, сантехника, подводка кондиционера можно делать. штукатурные - наверно тоже. ставят строительный унитаз. я когда-то в ремонт такой и переехала, чтоб деньги с аренды направить на уже свое (чистовые материалы, мебель, техника)
купаться ездила к родственникам раз в неделю.
+ держите в голове блекаут, тогда готовили на тур плитке газовой.
без детей можно рискнуть
Плакулька• 07 октября в 17:20
Автор, зверніть увагу, що отримати ключі і працює котел\ліфт - це різні терміни.
Бо в нас газ підключили тільки через пів року після здачі будинку.
Купували осушувач повітря для оздоблювальних робіт , бо осьнь, зима, весна нічого не сохне.
Ашолюдискажуть• 07 октября в 17:30
Ми теж чекаємо на ключі. Так розумію, що у вас голі стіни без нічого. То починайте. Поки електрика/сантехніка, а плитку покласти. Повірте, обіцяють за 2 тижні, а може розтягнутися на 2 місяці. Тому, не варто зволікати, якщо хочете скоріше заїхати
Ромашкинная• 07 октября в 19:54
Я бы переехала в голые стены.
В одной комнате жить, в другой ремонт.
Норм.
Так быстрее закончите даже.
В одной комнате жить, в другой ремонт.
Норм.
Так быстрее закончите даже.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 07 октября в 21:49
Ответ дляАшолюдискажуть
В мене теж такий настрій. 20 років на оренді, вже сил нема ніяких
Фокус-Покус• 08 октября в 01:49
Ми теж робили взимку, все чудово, навіть добре бо взимку менше роботи тому можна зробити корисний ремонт... а коли мало людей заселено то навіть простіше бо не виносять мозок яжематєрі, що діти сплять
Мастер Класс• 29 октября в 21:54
Колись років 7 тому ми за 3.5 місяці зробили ремонт і заїхали... Це було вересень -грудень. Заїхали в чернову але щоб не платити аренду. Саме проблемне взимку це сушити стіни. Брали уфо, дуйчтки.. так, це проблема але можна зробити. Хоча б почніть. Электрику можна зробили. Сантехніку. Якщо не буде світла буде сохнути само в простої.