Бабайко• 31 октября 2025
Імупрет - дієво при кашлі, початку захворювання?
корінь алтею, ромашка, трава хвоща,листя грецького горіха, трава деревію, кора дуба, трава кульбаби.
Чи краще щось інше?
12 галюцинаций• 31 октября 2025
При сильном кашле помогают ингаляции на гормонах, а эти все травки до одного места. Гормоны вам советовать не буду, все индивидуально с врачем.
Бабайко
• 31 октября 2025
ні, сильного кашлю немає, таке щось, покашлювання з червоним горлом
Мизимец• 31 октября 2025
Ответ дляБабайко
Трахісан, бронховеда чи бронхалик.
Мені більше подобається 2- ге.
Бабайко
• 31 октября 2025
Ответ дляМизимец
Трахісан, бронховеда чи бронхалик.
Мені більше подобається 2- ге.
дякую!