Якщо немає 18 років, що порадите від сильного випадіння волосся?
Випадає дуже багато майже половина волосся вже втрачена.
У лікаря була, але знаю, що міноксидил та деякі гормональні засоби не можна використовувати до 18 років.
Що тоді можна зробити безпечного, щоб реально допомогло зупинити випадіння і відновити ріст волосся?
Роздратована шкіра• 31 октября 2025
Аналізи на залізо, Ферітин.
Аналізи щитовидки.
Сильний стрес теж негативно впливає.
Аналізи щитовидки.
Сильний стрес теж негативно впливає.
Дайте згадаю• 31 октября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ампулки виши и дарсонваль
Там тот же миноксидил под другим названием. Только непонятно, чего его боится автор.
Автор, если все же будете пробовать миноксидил, не покупайте в аптеке украинского производства, реально вода-водой. Я купила, он вообще не работает. Вернулась к своему средству.
А я з косою• 31 октября 2025
Перевірити жкт, щитоподібну, феритин, віт д.
Якщо там норм, то приймати магній хелат, аевіт преміум.
Вище писали про дарсонваль - непоганий варіант. Ще можна мезотерапію.
Добродійка• 31 октября 2025
Шампунь тенгі морі від випадіння волосся (чорна банка)+ бальзам + маска. Дуже добре спрацювало. Бо дійсно, шукати причину треба, а сиплеться воно зараз.
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Шукаю декілька місяців
Какие анализы сдавали? Ампулы и прочее для детей и подростком нельзя. У них совершенно иные процессы
Ответ дляДайте згадаю
Та скільки читала то до 18 не призначають
Дайте згадаю• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Вам сколько?
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
нужны анализы, грамотная их оценка, понимание рациона питания, многие проблемы начинаются с тарелки и нашего жкт
без анализов можно купить в аптеке репейное масло и втирать его за час-два до мытья волос, под шапку, потом хорошо промывать
Добродійка• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Дерматолог говорив, від випадіння ні один шампунь не допоможе
Можливо. Шампунь не вилікує причину, він не дасть волоссю випасти остаточно, поки ви розбираєтесь з причиною. Мій досвід - волосся як приклеїли.
Дайте згадаю• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Нуууу… то брехня. Мне в свое время помог шампунь виши с аминексилом, прям сразу прекратилось выпадение. Сейчас уже, конечно, один шампунь мне что мертвому припарка. Но и лет мне дохрена, если с вами сравнивать. Надо пробовать.
Дайте згадаю• 31 октября 2025
Ответ дляДобродійка
Плюсую. Автор, я прекрасно понимаю вашу панику, сейчас главное остановить процесс, а потом разбираться с причиной .
Добродійка• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Більше нічого не допомагало?
Перепробувала все, до чого дотягнулась. Купувала в пробниках. Цей спрацював.
Добродійка• 31 октября 2025
Ответ дляК.Ka
Яке випадіння у вас було? І тільки це допомогло?
Після ковіду. Я ще, з переляку, пила д3, гінкго і детралекс, тобто підтримання судин. Плюс олійні маски. Якось все разом і спрацювало. Шампунь було видно чітко - вже на другому митті я не вигребла з ванни жменю волосся. Їх купа різних, тих шампунів, купуйте саше, два-три миття достатньо, щоб зрозуміти, чи спрацювало.
Я такая наивная• 01 ноября 2025
У доньки таке саме. Теж 16 років. Купу аналізів здали. До речі прописав дерматолог і міноксидил. Ще не користувались.
Язикувата Хвеська• 01 ноября 2025
Ответ дляК.Ka
Доньці теж 16 , трихолог назначив і міноксидил в дозуванні 2 відсотки, коли я спитала чи можна до 18 років, вона відповіла що в такому дозуванні навіть діткам назначають