Трактор Віка• 01 ноября в 00:45

Сенс життя

Дівчата, який у Вас сенс життя? Що для Вас найдорожче і найцінніше в житті? Сім´я, стосунки, дітки, чи кар´єра, успіх в соціумі? Чи все це разом важливо? Якби у Вас було все в матеріальному плані, мир в країні, де Ви живете, яке для Вас було б ідеальне життя?
неДодекаэдр• 01 ноября в 00:47
Діти, друзі, подорожі
Слобожаночка• 01 ноября в 00:47
Никакой. Найдорожсе ж%ды украли.
Физрукая• 01 ноября в 00:47
Здоровье, деньги и близкий любимый человек.
Фізик-ядерщик заочно• 01 ноября в 00:50
Подорожі, ставити цілі і досягати їх це і є сенс життя
волосатое стекло• 01 ноября в 00:53
Семья и дом. Это смысл жизни. Завтра приеду домой, поцелую собак, котов, покормлю рыб в пруду и буду спать на своем матрасе.
Тётушка Лошадь• 01 ноября в 00:53
Деньги строят все качество.
Но их я зарабатываю только ради ребёнка и себя.
Муж тоже есть, не миллионер, но зарабатывает нормально.
Но муж это сейчас понятие такое в Украине.
Нужно самой жопу рвать.
Свекруховна• 01 ноября в 00:56
Сенсів багато — гарні близькі стосунки у сімʼї, благополуччя і розвиток дітей, фінансова стабільність, своя реалізація у роботі, здоровʼя. Всі прості банальні речі але як же складно їх впорядкувати водночас
18 мнеУЖЕ• 01 ноября в 01:00
Не маю…
Рожайтретьего• 01 ноября в 01:02
Все важливо. Я довгий час гналась за «успіхом» і грошима поки у 40 років не осінило що вже 40- а ні близької душі поруч, ні дітей.. і криза накрила по самі яйця.. намагаюсь зараз пережити її і сподіваюсь і прошу вищі сили зустріти гарного чоловіка для стосунків і народження дитини 🙏🏻

Вам автор - бажаю добра. Далеко не кожна людина замислюється над сенсами.
Деловитая• 01 ноября в 01:03
Ответ дляРожайтретьего

Морозьте яйцеклетки
Я Вас не боюся• 01 ноября в 01:03
Головне здоров´я, сім´я і фінансова стабільність. Не люблю метушню, компанії, купу друзів, кар´єру і тому подібне. Спокій і можливість бути наодинці, займатись хоббі.
Бути близькою до природи і оточувати себе тваринами. Саме просте спокійне життя
Рожайтретьего• 01 ноября в 01:05
Ответ дляДеловитая
Морозьте яйцеклетки
Мне это гинеколог советовала еще в 35. Я не сделала:(

Делают ли это в 40- ?

по хорошему , я бы не хотела это делать. всё надеюсь на «чудо», в каком-то смысле, для себя:)
Бойцовская• 01 ноября в 01:05
Словила себя на мысли в последнее время, мне некому звонить в плане друзей, все куда-то делись, но мне и не хочется, люблю своих животных(кошка+собака), люблю проводить время наедине, поменялись приоритеты.
Деловитая• 01 ноября в 01:06
А вы заморозьте и надейтесь ) одно другому не мешает.
автор Трактор Віка • 01 ноября в 01:07
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вау! Я теж така 🤗
автор Трактор Віка • 01 ноября в 01:09
Ответ дляБойцовская
Да, животные и для меня ценны, добрее, чем многие ’подружки’
Бяки-козяки• 01 ноября в 01:11
Не знаю. Можливо, саме по собі життя.
ПлакалаВАвто• 01 ноября в 01:11
Для меня смысл жизни в удовольствиях и классных моментах, когда ты был счастлив
автор Трактор Віка • 01 ноября в 01:13
Ответ дляРожайтретьего

Бажаю Вам здійснення своїх мрій! Ви цього варті! 🤗
Поміркована думка• 01 ноября в 01:15
Мне просто нравится моя жизнь. Это интересный процесс. Но понятно, что важен и ребёнок и здоровье и финансы.
Рожайтретьего• 01 ноября в 01:16
Ответ дляТрактор Віка
Дякую. Навзаєм.
Міні-бікіні• 01 ноября в 01:36
Не напрягаться, не нервничать, не переживать, жить честно, помогать нуждающимся, радоваться мелочам, ценить всё, что имеешь, не жадничать, любить близких.
Лапка• 01 ноября в 01:56
Ответ дляРожайтретьего

Сім´я та діти не є сенсом життя, але так, погоджуюся, без близької душі поруч інколи сумно-сумно. Як би не склалося Ваше подальше життя - памятайте, що все буде найкращим для Вас сценарієм. Тим паче коли звертаєтеся за допомогою до ВС. Думаю Ви з тих, чиї прохання та бажання збуваються.

Заради цікавості. ’близька душа’, ’вищі сили’ - прямо наче я писав. Дайте вгадаю, від фрази ’друга половинка’ Ваш теж коробить?
Рожайтретьего• 01 ноября в 01:58
Ответ дляЛапка

Ви чоловік?
Лапка• 01 ноября в 02:06
Ответ дляРожайтретьего
Ви чоловік?
Так
Рожайтретьего• 01 ноября в 02:15
Ответ дляЛапка
Так
Рідко спілкуюсь з чоловіками тут. Вітання вам.

Щодо вашого питання - фраза «друга половинка» мене не тригерить, індифферентно до неї ставлюся. «Близька душа» і «вищі сили» - написала, бо так у моменті лягло, я зазвичай швидко пишу, інтуїтивно.
Лапка• 01 ноября в 02:48
Ответ дляРожайтретьего

Дякую за вітання, приємно. Частіше реакція у жінок зворотня буває.
Розумію, що не часто, тут не багато чоловіків, а певні індивідуми то взагалі якийсь треш. Я давно не заходив на форум. А тут безсоння і незакрита вкладка порадниці. Вельми цікава тема, а потім Ваше повідомлення. І хоч в даний момент я спокійно сприймаю своє життя, але інколи буває находять такі ж думки. Тому добре розумію про що Ви.
Життя цікава штука та інколи непередбачуванне. По собі можу сказати, що інколи бажання здійснюються моментально, а інколи роками навіть натяку. Можливо не навчився відпускати. А можливо просто ВС бережуть від неправильних бажань. Хто зна. Заспокоюю себе завжди тим, що там краще знають що буде краще для моєї душі. І з власного досвіду це правда. Хоч це й важко інколи сприйняти та прийняти. А деякі речі лише через довгі роки розумієш що той якийсь варіант розвитку подій був найоптимальнішим.
Рожайтретьего• 01 ноября в 03:02
Ответ дляЛапка
Жінки, як і чоловіки, дуже різні є. Час і спілкування проявляє людину, тому я без упереджень щодо чоловіків на сайті. Моя нездійсненна мрія - щоб люди тут спілкувалися з тією повагою і тактом, як ви до мене звернулися. Приємно.

Мені трішки різануло ваше «неправильні бажання». Не знаю що саме ви мали на увазі, але у загальному сенсі думаю, шо якшо це не щось кримінальне, то немає неправильних бажань. Якщо чогось хочеться- це порив до чогось, певна актуальна потреба, мова нашої душі. Не може вона бути невірною.
Лапка• 01 ноября в 03:19
Ответ дляРожайтретьего

Повністю з Вами згоден, люди є різні і їх якості не залежать від статі, віку, національності ітп. Для мене це норма таке спілкування з людиною. З однієї сторони приємні Ваші слова, дякую Вам, а з іншої сторони трохи сумно, що це зараз сприймається як щось рідкісне та незвичайне.

Вибачте, якщо моя фраза прозвучала двузначно. Я ні в якому разі не мав на увазі Ваші бажання. Я писав про свій досвід. Як його пояснити. Були інколи настільки сильні бажання чогось. Що це здійснилося тут і зараз. А воно не здійснювалося. І лише через певний час життя показало, що те що відбулося по іншому сценарію, то було навіть на краще. Самий банальний приклад (хоч трохи не зовсім в тему). Влаштувався на фірму, домовлялися на одні умови, оплату до і і після випробовувального терміну. А коли пройшов термін і підняв питання підняття оплати отримав відмову. Хвилювався, злився, знайшов іншу роботу. Якраз жахнула криза. А через певний час зустрівся з колишнім колегою і виявляється на тій фірмі почалися затримки зп за папу місяців, а потім і взагалі фірма була на межі закриття. В моменті коли мені відмовили то це виглядало трагедією, бо не відповідало бажанням розвиватися і працювати на фірмі. Проте насправді ВС вберегли від подальших проблем і дуже добре що суперечка з директором підштовхнула до змін
Лапка• 01 ноября в 03:28
Ответ дляРожайтретьего

’Якщо чогось хочеться- це порив до чогось, певна актуальна потреба, мова нашої душі. Не може вона бути невірною’

Ви 100% праві стосовно пориву душі. Якщо слідуєш за душею, тоді все складеться якнайкраще. Але є моменти коли включається мозок. Він теж генерує бажання, але зі своїх практичних міркувань. А вони не завжди можуть бути правильні для нас. Інколи навіть навпаки шкодить.
В голову прийшло порівняння. Бажання душі це як будувати маршрут по Гугл мапам, з підключенням до інтернету та з врахуванням ситуації на дорогах (і навіть ще краще, бо Гугл може інколи видавати дурню). А бажання мозку це як паперові оффлайн мапи пятидесятирічної давнини. Інколи реальна ситуація повністю відрізняється від того що колись там намалювали