Трактор Віка• 01 ноября в 00:45

Сенс життя

Дівчата, який у Вас сенс життя? Що для Вас найдорожче і найцінніше в житті? Сім´я, стосунки, дітки, чи кар´єра, успіх в соціумі? Чи все це разом важливо? Якби у Вас було все в матеріальному плані, мир в країні, де Ви живете, яке для Вас було б ідеальне життя?
Рожайтретьего• 01 ноября в 03:35
Ответ дляЛапка
Повністю з Вами згоден, люди є різні і їх якості не залежать від статі, віку, національності ітп. Для мене це норма таке спілкування з людиною. З однієї сторони приємні Ваші слова, дякую Вам, а з іншої сторони трохи сумно, що це зараз сприймається як щось рідкісне та незвичайне.

Вибачте, якщо моя фраза прозвучала двузначно. Я ні в якому разі не мав на увазі Ваші бажання. Я писав про свій досвід. Як його пояснити. Були інколи настільки сильні бажання чогось. Що це здійснилося тут і зараз. А воно не здійснювалося. І лише через певний час життя показало, що те що відбулося по іншому сценарію, то було навіть на краще. Самий банальний приклад (хоч трохи не зовсім в тему). Влаштувався на фірму, домовлялися на одні умови, оплату до і і після випробовувального терміну. А коли пройшов термін і підняв питання підняття оплати отримав відмову. Хвилювався, злився, знайшов іншу роботу. Якраз жахнула криза. А через певний час зустрівся з колишнім колегою і виявляється на тій фірмі почалися затримки зп за папу місяців, а потім і взагалі фірма була на межі закриття. В моменті коли мені відмовили то це виглядало трагедією, бо не відповідало бажанням розвиватися і працювати на фірмі. Проте насправді ВС вберегли від подальших проблем і дуже добре що суперечка з директором підштовхнула до змін
Саме на совєтчице більше агресіі ніж хотілося б - анонімність коментів дає змогу поводити себе майже без цензури. І без культури.

Так, я розумію що ви казали не саме про мої бажання. Я - більше про те щоб не знецінювати іх, коли вони є. Бо без бажань погано - депресія наступає:(
Рожайтретьего• 01 ноября в 03:37
Ответ дляЛапка
’Якщо чогось хочеться- це порив до чогось, певна актуальна потреба, мова нашої душі. Не може вона бути невірною’

Ви 100% праві стосовно пориву душі. Якщо слідуєш за душею, тоді все складеться якнайкраще. Але є моменти коли включається мозок. Він теж генерує бажання, але зі своїх практичних міркувань. А вони не завжди можуть бути правильні для нас. Інколи навіть навпаки шкодить.
В голову прийшло порівняння. Бажання душі це як будувати маршрут по Гугл мапам, з підключенням до інтернету та з врахуванням ситуації на дорогах (і навіть ще краще, бо Гугл може інколи видавати дурню). А бажання мозку це як паперові оффлайн мапи пятидесятирічної давнини. Інколи реальна ситуація повністю відрізняється від того що колись там намалювали
У вас гарно виходить з образами, з порівняннями, метафорами.
Лапка• 01 ноября в 03:40
Ответ дляРожайтретьего

Можливо тому порадниця така популярна. Можна поплюватися ядом, не втрачаючи своє обличчя :)

Це точно. Якось мене осадили з моєю мрією. Справедливості заради маю відзначити що досить аргументовано та логічно. Розумом усвідомлюю, що дійсно не на часі. Але який депресняк напав, не можу передати словами. Взагалі нічого не хотілося більше. Ледве витягнув себе з того болота
Лапка• 01 ноября в 03:42
Ответ дляРожайтретьего
Вельми дякую. Вас теж приємно та легко читати. І приємно спілкуватися з Вами
Благоуханочка• 01 ноября в 09:09
Ответ дляРожайтретьего
Мне это гинеколог советовала еще в 35. Я не сделала:(

Делают ли это в 40- ?

по хорошему , я бы не хотела это делать. всё надеюсь на «чудо», в каком-то смысле, для себя:)
Думаю, делают.🙂