Просто каралева• 01 ноября в 03:45

Ви щасливі, життя склалося?

Результат:
вже голосів: 76
29 (38.16%) Так.
25 (32.89%) Важко відповісти.
22 (28.95%) Ні.
наКоблучках• 02 ноября в 14:59
Ответ дляНеместная Я
Ви молодець. Але розрив старого шлюбу ніяк не гарантує нового щасливого.
Мені 50 років, я не залежу від чоловіка фінансово, я теж почала в 35 після 2х декретів з 0 кар´єру в абсолютно новій сфері. І всюди я невидимка як жінка.
А зараз вже і чоловік потребує підтримки, бо має інвалідність.
Так робіть так, щоб він був вам вдячний за цю колосальну підтримку, акцентуйте на тому, що ви жінка, слабка.