Забобонний фрукт• 01 ноября в 10:12
Як часто треба обробляти кота від бліх і кліщів, якщо він гуляє на вулиці?
СкиниУскачи!• 01 ноября в 10:22
В інструкції до препарату, яким обробляєте, написано, скільки він діє. Відштовхуватися від цієї інформації. Наприклад, Стронгхолд діє 4-5 тижнів. Адвантейдж 4 тижні.
Кашка-маняшка• 01 ноября в 10:22
По инструкции раз в месяц, но с этим надо осторожно, если кот старенький или больной.
Я така бойова• 01 ноября в 10:45
Ответ дляДівчина Гілмор
А від глистів?
Є краплі 3 в 1, але вони не від всіх видів глистів