Лика-прилипка• 01 ноября 2025
Ви б поговорили з батьками товариша Вашої дитини?
Сина запросили на день народження до однокласника. Але так як день народження припадає на Хелоуін, просили бути у костюмах.
Коли я забрала сина виявилось, що вони з дітьми ходили по іншим будинкам та збирали цукерки! Я на це згоди не давала та мені ніхто не казав про це!
Розумію, що можливо я заморочуюсь, але ситуації різні бувають. І незрозуміло до кого вони могли зайти!
Ви б на моєму місці поговорили б з батьками цієї дитини?
Чесно брешу• 01 ноября 2025
Говорити треба було наперед, в тому числі зі своєю дитиною, щоб мала з вами зв´язок
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 ноября 2025
как раньше дети жили вообще? ни с кем не обсуждали дома, что будут лазить по деревьям, ходить за железную дорогу и есть немытые фрукты
Лика-прилипка
• 01 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
В сенсі наперед ? Я привела дитину на день народження, яке проходило у будинку тих, хто запросив.
Звідки я мала знати, що їх кудись водитимуть?
Царівна Жабка• 01 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Так что конкретно вы собрались кричать вслед ушедшему поезду?
Наполеон Бонапарт• 01 ноября 2025
Ні. Пізно вже. Якщо це приватний сектор, то там всі свої. Немає нічого страшного.
Сизоока бестія• 01 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ну і що тепер?
Десь убуде у вас?
Бкдьте простіші, люди.
Святкування пішло не по плану і вийшло за межі будинку.
Ще скажіть вашому сину не сподобалось
Десь убуде у вас?
Бкдьте простіші, люди.
Ще скажіть вашому сину не сподобалось
Чесно брешу• 01 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
На даний момент ви можете поговорити тільки зі своєю дитиною і пояснити, що це була небезпечна затія і ви проти такого. І що він має зв´язуватися з вами і повідомляти про подібні речі.
У мене підлітка, 15 років, вчора теж святкувала з друзями, розмалювалися, погуляли, а далі вирішили купити алкоголь. Моя на цьому моменті сказала, шо вона пас і пішла додому. Друзів через 20 хвилин піймала поліція і батьки забирали дітей з дільниці. Ви не можете повпливати на світ, тільки на свою дитину.
ПрипоРошенная• 01 ноября 2025
Ой, автор понимаю. Вчера утром, перед работой запретила, говорю мало ли кто откроет двери. Зачем ходить попрошайничать, конфет мало?Кого- то затащат, Вы ж ниче не сделаете.
Все равно поперлись, но не по всем. В нашем дворе.
Лика-прилипка
• 01 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А мій чоловік розповідав, як вони, дітьми, ходили по квартирам і колядували. І в одну з квартир їх намагався затягнути якийсь псих, ледь втекли.
Ті, хто не втік, не розповідають подібні історії.
Чаклунка-ведунка• 01 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Так если их водили, что за паника?
Тумба-юмба• 01 ноября 2025
Если дети ходили в Trick or Treat турне в сопровождении взрослых или взрослого, вообще не вижу проблем. Это было в пределах одного жк, или они прям на троллейбусе по району ездили? Дело вообще в Украине происходило? Сколько лет детям? 6 или 12?
Это не вы недавно тему открывали про ребенка, который не умеет проситься в туалет и ходить по лестницам?
Ручки-Крючки• 01 ноября 2025
Про що там вже говорити? Ходили й ходили. З дитиною поговоріть, розпитайте подробиці. Може хтось з дорослих їх супроводжував
Цвіпканя• 01 ноября 2025
После таких разговоров я бы попросила своего ребенка такого друга с притрушенной мамашей больше не приглашать.
Событие уже произошло. Вы только испортите людям настроение.
Крихітка на всі• 01 ноября 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Так можно по улице идти и попасть на подобного психа.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Зачем их сопровождать?) Ходили дети и лет 5-6 переодевплись группками
Khmelnichanka• 01 ноября 2025
Просто если изначально была заявлена атрибутика Хеллоуина, то по умолчанию предполагается, что могут быть ритуалы и традиции в соответсивии с этим.
Если Вы противник, то должны были сразу оговорить этот момент.
Кумася• 01 ноября 2025
Поговоріть, взагалі, влаштуйте скандал, щоб люди знали що з вами не варто звʼязуватись і більше не запрошували
Ручки-Крючки• 01 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
5-6 років це ще дуже малі діти, щоб самим ходити по чужих домівках
А що таке?• 01 ноября 2025
Та запізно. Добре, що все добре.
З дитиною би поговорила на майбутнє.
Якщо такі різні поняття безпеки, до друга би більше не відпускала.
З дитиною би поговорила на майбутнє.
Белочкой зови• 01 ноября 2025
Ответ дляЦвіпканя
У автора эффект незаконченного действия. Видите ли она не высказалась. Поэтому жаждет выплеснуть негатив. Поэтому 2 варианта. Либо автор портит настроение себе либо тем людям...
СамавиховуюКота• 01 ноября 2025
Скільки років вашій дитині?.
З ваших слів їх хтось водив. Отже супроводжував дорослий. То чому їх мав викрадати псіх якийсь на вашу думку?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 ноября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
И что? Их скушает кто то?) Кто откроет, кто нет, и дадут сладости и денюжку
Кривая спроса• 01 ноября 2025
Честно, проблемы только у вас. Лечите свою тревожность. Без обид.
Горлаю зрання• 01 ноября 2025
Вы сильно заморачивайтесь, не о чем с теми родителями говорить, проблемы не вижу