Вумна вутка• 01 ноября 2025
Чому тут завжди встають на сторону батьків
А не дітей? Чому завжди мати права, навіть, якщо це обʼєктивно не так? Чому саме дитина моє потерпіти, зрозуміти, прийняти, пробачити, бути вище всього цього, а не доросла людина, яка її народила? Вам не здається, що тоді діти з батьками міняються ролями? Бо виходить, що батьки в усьому залежать від дітей і неспроможні на те, щоб нести відповідальність за своє життя самостійно.
P.S. Чую, як скачуть перші дітоненависниці, щоб наставити фіолетових морд, ригачку і клоунів.
Сіґеле-міґеле• 01 ноября 2025
Ответ дляВумна вутка
Значить, знала, що треба тікати, бо вдома їй не раді.
Та звісно, у таких,як ви інших варіантів нема. Ні, вона поїхала навчатися в ту країну, в якій мріяла жити ще з дитинства, вона вважає себе дорослою і не боїться брати відповідальність за своє життя. Я свого часу теж працювати почала в 17, мені важливо було не залежати від батьків і мати свої власні кошти, а в 18 я теж поїхала навчатися до іншого міста. Це було найкращим рішенням, бо це допомогло швидше зрозуміти, що таке доросле життя, що в подальшому моєму житті мені дуже допомогло
Поторописька• 01 ноября 2025
Ответ дляВумна вутка
Ну от наприклад, тема нижче, про хлопця закордоном і мати, яка не дала йому грошей. Особисто для мене 20 років, ще й за кордоном - це ще дитина, і такій дитині треба допомагати, бо це страшенно важко: крутитися самому в іншій країні. Але ж ні, маму там підтримали, що син там ледар і неук, а мама молодець, і взагалі, хай забуває і йде на вільні хліба
Так это не первая ее тема и там ребенок вообще ведёт себя как свинота
Вумна вутка
• 01 ноября 2025
Ответ дляПоторописька
Це тому що вам автор так сказала? Моя матінка теж любила різне про мене розказати, вдавалась до відвертої брехні, аби виглядати нещасною жертвою, щоб її пожаліли. Вам не здається, що автор в тій темі теж брехунькає? Особливо зважаючи на її молитви з приводу сина.
Поторописька• 01 ноября 2025
Ответ дляВумна вутка
Нет не кажется
Какие у меня основания не верить автору? Сыну 20 лет, чем лично он радует мать? Отношения это всегда работа 2 людей, а не игра в одни ворота. Это ему нужны от нее деньги, вот пусть и ведёт себя норм, а не нервы мотает
Сегодня не целуюсь• 02 ноября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
У моего комната в общаге с коммуналкой 620. Посчитаюте сколько с 560 на на алкоголь и сигареты останется?
Так у того жилье бесплатно