Байрактара• 02 ноября в 12:21
Одна из стран ЕС готовит сокращение выплат для украинских беженцев
Правительство Германии всерьез рассматривает инициативу об отмене права на получение социальной помощи для украинцев, не имеющих работы. Об этом сообщает Politico.
Борисфенка• 02 ноября в 15:24
Ответ дляУказка
У вашій всій дискусії, коли ви порівнюєте українців з сирійцями або арабами, втрачається один маленький цікавий момент.
У разі закінчення активних бойових дій, сама Україна буде дипломатично тиснути на європейські країни. Щоб спонукали людей повертатися. Навіть зараз вже це роблять.
Маю сумніви, що Сирія або інші арабські країни розробляли такі заходи.
Але ви можете мріяти, що європейські країни будуть вас (безробітних) спонсорувати до кінця ваших днів. Це не шкідливо.
Дивна форма тиску і спонукання - мийте підлогу не в Європі за 2200 євро, а в Україні за 150 євро. Нелогічні мотиви, скажемо прямо.
А Сирії так, байдуже.
ЗаведУющая• 02 ноября в 15:24
Ответ дляБайрактара
Каждый сам за себя
Ну то правильно, чого тоді доколупались ви до українців на пособі каждий сам за себя.
Указка• 02 ноября в 15:28
Ответ дляБорисфенка
А Сирії так, байдуже.
Таке враження, що ви намагаєтесь всіх переконати у зворотньому. Кожен ваш коментар - постійне заперечення. Ви так хвилюєтесь, що можливо доведеться повертатися? Ви з окупованих територій?
ЗаведУющая• 02 ноября в 15:35
Ответ дляКружите меня,кружите
Украинских беженцев там всего треть от общего числа. Остальные сирийцы, афганцы и т.д.
Какие причины урезать именно украинцам? Ну, кроме вашего злорадства?
Жаба 🐸 давить. От вона і кидається на людей. Наші потужні які рбкрадають армію і населення її не тригерять. От сутність щирої вкраїночки...
Рассказница• 02 ноября в 15:35
Ответ дляЛика-прилипка
А меня удивляет что я ни копейки не получила , работаю и плачу налоги в Испании с первого месяца как приехала. А вы 3,5 года там сидите , уже самый отсталый идиот бы выучил язык до уровня чтобы работать . Тем более бесплатно , по 4 или сколько там часов в день
Жаба, она такая)
Борисфенка• 02 ноября в 15:35
Ответ дляУказка
Я з Києва. Повертатися доведеться точно, бо мій чоловік в Україні.
Тема просто печальна. Зміна назви виплат, бюргергельда на азюль, ніяк не вплине на фінансовий стан біженців.
А от стан ВПО в Україні - це швах. Але про це говорити ніхто не хоче. Ок, промовчимо і ми.
Але дитячі аргументи ’Приїздіть бігом під ракети, вам тисячу гривень дадуть’ - це просто знущання якесь. Ще недавно якесь міністерство по поверненню українців організували, також пародія і просирання коштів.
Бісить безголова влада. Але що поробиш, війна, і поміняти не можемо.
ЗаведУющая• 02 ноября в 15:37
Ответ дляЛика-прилипка
Візьміть періжечок, заслужили
Указка• 02 ноября в 15:38
Ответ дляБорисфенка
Погоджуюсь, роботи багато в цьому напрямку, але все ж дуже велика кількість ВПО перемістилася в межах країни, якось вигрібають.
Борисфенка• 02 ноября в 15:47
Ответ дляУказка
Не якось, а гребуть з останніх сил. Бо в Україні інакше не можна, якщо ти не донька олігарха.
А в біженстві виявилося, що можна не гребти взагалі, повний пансіон. А коли сильно достане Джоб-центр, влаштуватися на міні-джоб на 40 годин в місяць (5 робочих днів) і неспішно робити вигляд, що гребеш. Бо так живуть всі європейці - гребуть собі неспішно.
І це ментально дуже несподівано для біженців, вони в моральному роздраї. З одного боку, ненька у біді, з іншого боку вони особисто нарешті у людських умовах життя.
Тому ні скасування виплат, ні закінчення війни ніяк не вплине на стан речей - половина біженців працевлаштована або працевлаштується, і не повернеться.
Це сумна статистика.
Указка• 02 ноября в 15:54
Ответ дляБорисфенка
Це сумна статистика.
Не узагальнюйте. Людям похилого віку дійсно дуже важко. Я сама ВПО зі сходу. Живу в центрі. Дружу теж з ВПО. Всі працюємо дівчата, чоловіки - хто працює, хто служить. Прикро, що 1/3 або 1/2 однієї зарплати йде на оренду. Але життя нормальне, не бідуємо, якщо можна так сказати. А хтось навіть і взагалі…
Я теж на початку повномасштабного вторгнення виїздила з дитиною 2,5 роки у європейську країну. І знаєте що? В мене всі почали запитувати, коли я піду працювати на 1/2 ставки?
Можливо вони і не спішно гребуть, але гребуть, на відміну від великої кількості українців.
І це не через те, що українці ліниві чи погані. Але хто піде працювати, якщо для більшості дохід буде дорівнювати тому, що отримуєш на виплатах? Дурних немає.
Борисфенка• 02 ноября в 16:02
Ответ дляУказка
Тому і не йдуть працювати, що економічно це безсенсово, є виплати.
Скасують виплати - працюватимуть, так зробили Польща і Чехія.
Повертатися не поспішають. Шлють кошти родичам в Україну - дітям, онукам, чоловікам-пенсіонерам.
Якщо раніше в Україну слали кошти заробітчани, то тепер і заробітчани, і біженці.
Тема тут недавно була ’А чим ви біженці Україні допомогаєте’. Чим можуть.
ПуГоФФка• 02 ноября в 16:12
Ответ дляУказка
Україна після закінчення активних бойових дій буде дуже ослабленою країною з купою проблем і дуже залежною від зовнішнього фінансування. І якщо якась країна захоче наприклад залишити працюючих з певними умовами, тих хто вийшов заміж/одружився, навчається чи отримав місцеву освіту, то дипломатично бубочка може хоч на британський стяг порватися, але його пошлють. Приклад з чоловіками це демонструє. З 2023 року просять відправляти назад, але фіг. Навіть країни Балтії проігнорували.
Перекус беру завжди• 02 ноября в 16:12
Ответ дляБайрактара
Согласно данным Федерального агентства по вопросам занятости, примерно 490 тысяч граждан Украины трудоспособного возраста сейчас получают долгосрочные пособия по безработице. Представители правящей коалиции канцлера Фридриха Мерца считают, что такая ситуация приводит к чрезмерной нагрузке на государственный бюджет и требует пересмотра подходов к выплатам.
’Наша цель не в том, чтобы молодые украинцы проводили время в Германии, вместо того чтобы выполнять свой долг перед родиной’, - подчеркнул депутат от консервативной партии Юрген Гардт.
Инициатива Гардта получила поддержку среди других членов партии Мерца. Они выступают за скорейшее принятие законопроекта, который лишит украинцев, не работающих и не ищущих трудоустройство, права на получение социальных пособий.
Давай следующий фейк, этот прокисший
’приблизно 490 тисяч громадян України працездатного віку, які зараз отримують довгострокові виплати по безробіттю” — не була підтверджена в надійних публічних джерелах, які я знайшов.’ ваш gpt
Працівниця року• 02 ноября в 16:19
Ответ дляБайрактара
Когда же вам это надоест , 4 года уже одну и ту же хрень обсуждать.
По теме ничего не отменят не переживайте
ЗабежАЛОЧКА• 02 ноября в 16:45
Ответ дляСундучок с каникулами
Прям взбудоражилися, молоді українці , якщо і понаєхалі, то це місяць - два від сили, відповідно вони ще не встигли навіть обжитися і зрозуміти в який бік рухатися. .
Для мене не ясно навіщо платять виплати здоровим чоловіками і жінкам, які сиднем сидять там вже четвертий рік , відходили на мовні курси, інтегрувалися - от тим чого б не зняти .
Не снимут. Тренируют тему безусловного дохода
Даю справку• 02 ноября в 16:47
Ответ дляБайрактара
Не надо сравнивать арабов и украинцев.
В смысле арабы чем - то лучше украинцев ? А так враньё очередное про уменьшение пособий в Германии.
Байрактара
• 02 ноября в 16:49
В Берлине начали постепенно закрывать крупнейший центр для украинских беженцев, который расположен на территории бывшего аэропорта ’Тегель’.
Об этом сообщает DW.
По информации издания, полностью освободить территорию центра планируют к концу 2025 года, после чего на её месте появится новый жилой район.
Центр в ’Тегеле’ был открыт в первые дни после начала полномасштабного вторжения России и принимал тысячи украинцев, прибывших в столицу Германии. Изначально он задумывался как временный пункт размещения, однако многим беженцам пришлось жить там годами - в палатках и терминалах.
Сейчас в центре остаются около 1,5 тысячи человек, тогда как год назад их было около пяти тысяч. Украинцев постепенно переселяют в более компактные приюты на территорию бывшего аэропорта ’Темпельхоф’ и в общежития разных районов города.
Берлинские власти объяснили, что в связи с уменьшением потока новых беженцев переходят к децентрализованной системе размещения. По словам сенатора по вопросам труда и интеграции Кансель Кизилтепе, это решение ’помогает равномерно распределить нагрузку и улучшает условия для интеграции’.
Об этом сообщает DW.
Байрактара
• 02 ноября в 16:50
это решение ’помогает равномерно распределить нагрузку и улучшает условия для интеграции’.
Борисфенка• 02 ноября в 16:55
Ответ дляБайрактара
Так воно і є. Тегель найгірший тимчасовий табір і всі про це знають.
Даю справку• 02 ноября в 16:59
Ответ дляБайрактара
Пусть работают, на здоровье. Я только за. Дармоедов надо обратно отправлять в Украину. Не хотят работать в Германии, значит будут работать дома.
А вам вообще какое дело до того какие пособия платит Германия украинцам ? Вас жаба давит , что Германия украинцам , которых приняла , помогает , а лично вам нет ?
Khmelnichanka• 02 ноября в 17:01
Ответ дляБорисфенка
Так. Скільки не спілкуюсь з людьми - всі кажуть, що той же Бохум набагато кращий.
Так що оце закриття - не обов»язково про мінус.
Приму в дар• 02 ноября в 17:03
Ответ дляВсех в сад
Ну всё правильно. Трудоспособные должны работать. Стыдно за халявщиков.
Істину глаголите. А особливо встидно за халявщиків, котрі сидять в Україні за спинами ЗСУ, працюють без оформлення, не платять податки, никаються від мобілізації, а багато ще й підпоацьовують у русні інформаторами і навідниками. Фе
Борисфенка• 02 ноября в 17:03
Ответ дляKhmelnichanka
Бо інші тимчасові табори значно швидше пересилають людей далі і розселяють в житло. А в Тегелі люди зависли на роки.
Ще кажуть, що табір став циганським.
Приму в дар• 02 ноября в 17:09
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Приму в дар• 02 ноября в 17:08
Ответ дляПрацівниця року
Ви чого автора без ножа ріжете? Четвертий рік тільки і надія ’скоро всех погонят’ на світі тримає))))
Борисфенка• 02 ноября в 17:10
Ответ дляПриму в дар
Про погонять вже неактуально - подовжили захист до березня 2027 року.
Тому тепер нудить про урізання виплат.
Приму в дар• 02 ноября в 17:17
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
Даю справку• 02 ноября в 17:20
Ответ дляПриму в дар
Удалено администрацией...