Как нефиг делать• 02 ноября в 12:30

Flowers.ua

Замовила вчора квіти в цій компанії на суму 2500грн (квіти, подарунок, листівка) ще взяли кошти за доставку квітів на певний час(для мене це було важливо 15.00!) і фотозвіт! зателефонувала після замовлення я відразу, ще не оплатила!- все в наявності, можна проплачувати?? Так, так...проплачуйте. Оплатила, чекаємо 15.00... ніхто не відтворюється, 15.40- набираю, що з замовленням? Тільки прийшла оплата, на протязі 30 хв відправимо(я оплатила о 10.20. ні вибачте, нічого) врезультаті доставка відбулась о 17.40!!!! Фотозвіт - квіти- що попало! Пишу відгук негативний! На пошту прийшов лист щоб пояснила ситуацію- фото відправила і тиша. На сайті мого відгуку звичайно ж немає. Дуже розчарована. Пишу, можливо когось вбережу від такої участі. Фото очікування -реальність додаю
Дуб береза• 02 ноября в 12:33
Жесть, это вообще не те розы
Ластовиння• 02 ноября в 12:36
Отзывы не читали до заказа?
Тепличная• 02 ноября в 12:38
Это самая галимая сеть доставок цветов. Каждый год после праздников на них все жалуются
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:38
Ответ дляЛастовиння
Отзывы не читали до заказа?
Найперше що зробила- відгуки прочитала, купа фоток з усієї України, мені подружки замовляли квіти у них, мало бути все Ок!
Ушла и Пришла• 02 ноября в 12:39
Флаверс юа самая ужасная в киеве сеть, будете знать
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:39
Ответ дляТепличная
Чому я тут не порадилась!!!
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:40
Ответ дляУшла и Пришла
Замовляла в Чернівцях
Ушла и Пришла• 02 ноября в 12:40
Ответ дляКак нефиг делать
Замовляла в Чернівцях
Ну значит они держат марку во всей Украине😆
Дивне створіння• 02 ноября в 12:40
Найбільш кінчена доставка (говорю про представництво у Львові, можливо у інших містах краще).
Часто на фото букет великий - привозять дрібноту.
Чоловік раніше часто був у відрядженнях, то замовляв через них - це жах жахезний. Я мала підлаштовуватись під курєра, бо він з іншого району, на річницю мав був сюрприз - величезне серце з троянд + великий ведмідь + солодощі. Зранку дзвінок - вийдіть під під’їзд заберіть з машини ведмедя, бо у мене руки зайняті вашим букетом (сума замовлення 12000 тис, на хвилиночку).
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:41
Ответ дляУшла и Пришла
Так негативні відгуки не публікують і такі як я попадають
Вот Она Я• 02 ноября в 12:41
Рози схожі на ті, що плетуться на паркан, це точно жах за такі гроші, співчуваю!
Ластовиння• 02 ноября в 12:42
Ответ дляКак нефиг делать
Не те отзывы вы читали. Уже лет пять это самая говняная сеть цветочных магазинов. Особенно на доставку
Дрібка щастя• 02 ноября в 12:42
Ответ дляТепличная
это правда, видела их букеты вживую, три куцых розы и обертка.
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:43
Ответ дляВот Она Я
Дякую за підтримку! Другий день в шоці. Дуже потрібно було гарно привітати. Привітали....
Ответ дляЛастовиння
Вже зрозуміла
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:44
То як з ним боротися???
тяжкаялюдина• 02 ноября в 12:44
Ответ дляКак нефиг делать
Замовляла в Чернівцях
Аха-ха, автор, я не удивлена) Думаю, у нас тут весь сервис +- одинаковый)
Вот Она Я• 02 ноября в 12:44
Ответ дляКак нефиг делать
На ФБ про них напишіть відгук, бачила там групи ’Не раджу’, якось так називаються, або у міських групах прославте. Або краще за все у мапах гугл.
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:46
Ответ дляВот Она Я
Буду писати! Дякую за підказку
Печальки.нет• 02 ноября в 12:47
Ответ дляДивне створіння
Капец
маска Ілона• 02 ноября в 12:48
Мне подарили их букет, 1800 грн на сайте.
Он был ужасен, розы полузавявшие. Я была в шоке.
тяжкаялюдина• 02 ноября в 12:49
Ответ дляКак нефиг делать
Розы красивые, но, конечно, не те... Единственное, вроде хоть свежие.
Я так понимаю это потому, что каталог один, а цветы просто в день заказа покупают на Формаркете или около, а там что есть в наличии, то и есть.

Любая сфера услуг на таком же уровне.
Само_достаточная• 02 ноября в 12:50
Ответ дляКак нефиг делать
То як з ним боротися???
Не замовляти у них. Теж мала негативний досвід з їх доставкою. Замовив мені на вечір чоловік букет і тістечка, які мають зберігатися в морозилці. Зранку дзвінок від кур´єра: прийміть доставку. Я на роботі в іншому кінці міста. Так він наполягав, щоб залишити все консьєржу, а я ввечері заберу. Я з ними сварилась телефоном пару годин. Хоча це мав бути сюрприз і всі питання вони мали вирішувати із замовником, а не отримувачем. Букет і тістечка я отримала наступного дня, ще й в якості вибачень поклали додатковий набір тістечок. Але свято було зіпсоване.
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:52
Замовляла влітку в іншому місті ці ж квіти, настільки всі були задоволені...А тут
Сижуревувшоке• 02 ноября в 12:55
Я теж з ними лохонулася, бо ніколи раніше доставку квітів не замовляла, тільки отримувала...
Їхала 16 год потягом на весілля до доньки, то замовила доставку у тому місті, щоб привітати наречену красивими тряндами свіженькими. По часу вчасно, але кур´єр не знав ні району, ні міста, кружляв, довелося нареченому і його батьку іти на сусідню вулицю забрати, ніякого сюрпризу і свята. Сам букет теж дохленький, квітки чаморочні, як світла ніколи не бачили. Мав бути пишний, а виглядав як віник убогий, хоч кількість співпадала. То тепер вони мене ще й більш ніж пів року у вайбер спамлять своєю рекламою.
Самоучка• 02 ноября в 12:55
Даже тут, на советчице, были темы про скотский сервис и вялые букеты от Флаверс.юа. А в Инсте и гугле их сотни.
Ну, почему не почитать и не выбрать другую службу доставки?
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 12:58
Ответ дляСижуревувшоке
Дуже шкода! При замовленні такі очікування! Не жалієш вже тих коштів, ведешся на їх фото... Люди ж хочуть подарувати святкову емоцію, частинку душі вкладають в подарунок, А тут ні сорому, ні совісті....Стільки часу всі на них плюють, А їм всеодно
Ms. Анонимная• 02 ноября в 13:07
Автор, все давно знают какой там сервис
автор Как нефиг делать • 02 ноября в 13:08
Ответ дляMs. Анонимная
Автор, все давно знают какой там сервис
Шкода що я не знала ....
Не против• 02 ноября в 13:29
А які сервіси кращі за цей?