Как нефиг делать• 02 ноября в 12:30
Flowers.ua
Замовила вчора квіти в цій компанії на суму 2500грн (квіти, подарунок, листівка) ще взяли кошти за доставку квітів на певний час(для мене це було важливо 15.00!) і фотозвіт! зателефонувала після замовлення я відразу, ще не оплатила!- все в наявності, можна проплачувати?? Так, так...проплачуйте. Оплатила, чекаємо 15.00... ніхто не відтворюється, 15.40- набираю, що з замовленням? Тільки прийшла оплата, на протязі 30 хв відправимо(я оплатила о 10.20. ні вибачте, нічого) врезультаті доставка відбулась о 17.40!!!! Фотозвіт - квіти- що попало! Пишу відгук негативний! На пошту прийшов лист щоб пояснила ситуацію- фото відправила і тиша. На сайті мого відгуку звичайно ж немає. Дуже розчарована. Пишу, можливо когось вбережу від такої участі. Фото очікування -реальність додаю
Сунуся в чужі справи• 02 ноября в 13:39
Я про цю жахливу фірму знаю, замовила в інший по Києву, принесли 21 троянду які просто вже розсипались, іменник прислала мені фото цього букету, як було соромно, я заріклась користуватися доставкою!!!!
ПАЦАНКА О• 02 ноября в 14:05
У меня плохие опыты с доставкой. Всегда врут, что вовремя привезут цветы. И всегда привозят не то. Были случаи, что розы не первой свежести. Теперь зареклась - цветы покупаю только лично в магазине, никаких больше доставок
Я не Тролль• 02 ноября в 15:31
Мала з ними якось справу . Писала негативний відгук,який не був опублікований