Закуйовджена життям• Изменено 02 ноября в 19:41
А ви зустрічаєте людей по одежині?
Дівчат, розговорились з подругою, яка колись зі мною разом починала роботу і працює стилістом і вдягає багатьох людей і зі сфери політики і шоу-бізнесу.
Розговорились ми з приводу цін на одяг, брендів і т д.
І з її слів люди з категорії тих, хто дозволяє собі речі «преміум класу» зчитують статус по одягу, і з одного погляду розуміють, що на тобі вдягнуто і за скільки. Саме тому коли люди входять до певного кола спілкування, одразу починають міняти гардероб на марки певного статусу.
І от мені цікаво це працює тільки на цьому рівні люкса, чи є по всіх сегментах одягу люди, які розуміють вартість речей одразу і можуть прям просканувати тебе і визначити що почому?
Морожена_курка• 02 ноября в 19:41
Ні. Бо я, наприклад, одягаюся як бомж.
Хоча заробляю посередньо.
Та_шо_ж_таке• 02 ноября в 19:42
Люблю людей одягнених зі смаком .
В якісний одяг і взуття з натуральних матеріалів
Любительница• 02 ноября в 19:43
Да, встречаю по одёжке.
Но не по ее цене. А по уместности и адекватности
Чесно брешу• 02 ноября в 19:43
Не встречаю и мне всё равно кто что носит, главное чтобы одежда была чистая и не воняла потом или чем похуже
Добро с Кулаками• 02 ноября в 19:45
Нет, чем дольше живу тем больше плевать кто и в чем. Но на обувь обращаю внимание.
В гости звали?• 02 ноября в 19:46
Авторе, я прауювала більше 10 років у мультибрендовій мережі магазинів взуття та одягу. І у ьвл шості випадків, нацбільші чеки робили ті кліжнти, що бкли одягнути зовсім просто, ніяких написів, гучних назв, часто і стоптане взуття. В той час ше носили годинники, і саме за ними можна було визначити платоспроможність людини. Зараз все ускладнюється тим, що годинники доступні всім)
Несу добро людям• 02 ноября в 19:46
Одежда иллюстрирует образ жизни, мышления, да, помогает составить какое то представление о человеке.
Можно ли просканировать бренды масс маркета - думаю можно понять дорого ли этот человек одет или дешево, про это же речь?
Корсет_на_шурупах• 02 ноября в 19:47
Це працює в комплексі.
Якщо, наприклад, на власницю кролів одягти люкс, це буде теж кидатися в очі.
Я колись відому людини в певному колі, в т.ч. і за кордоном, сприйняла за недолугого якось дядька, зім´яті шорти, розтягнута фотболка, якісь босоніжки, лисий, небритий, з печаткою. А потім була дуже здивована цим, коли дізналася, з ким я стою поруч.
Корсет_на_шурупах• 02 ноября в 19:48
Ответ дляНесу добро людям
А ще, коли і куди.
Закуйовджена життям
• 02 ноября в 19:49
Ответ дляНесу добро людям
Так саме це і маю на увазі. Що можна бути вдягненим акуратно, і доречно і стильно, але буде хтось, хто може з одного погляду визначити, що це недорогий мас-маркет. А можна в розтягнутому худі бути, але хто шарить, одразу бачать що це люкс і ти певного статусу, бо можеш це собі дозволити
Добродійка• 02 ноября в 19:51
Мне трудно ответить.. Не могу сказать, что я вообще не обращаю внимания. Но не на бренды и т.д. Скорее на что-то приятное или наоборот глазу) Если человек опрятен, то все равно что у него пуховик и шапка не в тренде..
Если вижу в городе интересные вещи на ком-то, которые идут человеку или наоборот ужас ужасный, могу про себя отметить, но я всегда за людьми наблюдала)
Жерица ночи• 02 ноября в 19:51
Моя директор все 4 года , что я работаю одевается в три- четыре костюма спортивных и джинсы с регланами, при этом бмв за 100к , так никогда и не поймешь , что человек при деньгах
Я_з_Франека• 02 ноября в 19:52
Ні. Я не розумію лейб, не знаю брендів і не можу оцінити, скільки що коштує. Я бачу тільки наскільки зі смаком вдягнена людина і наскільки якісні речі. Чисто, акуратно, відповідно моменту - це важливо.
Несу добро людям• 02 ноября в 19:52
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну, мне лично да, видно. Но это не только одежда а еще манера держаться, говорить и тд.
Морожена_курка• 02 ноября в 19:52
Ответ дляНесу добро людям
Ви пишете шаблонами
Даха-сваха• 02 ноября в 19:55
Я звертаю увагу на одяг. Але не розуміюся звідки ці речі і яка їх ціна. Оцінюю образ за принципом мені подобається чи ні. Сама одягаюся далеко не за останніми трендами
Морожена_курка• 02 ноября в 19:58
Ответ дляНесу добро людям
Який брєд
Даю справку• 02 ноября в 20:08
тут больше вопрос - кто сам носит бренды - в них ориентируется.
есть у меня подруга из очень состоятельной семьи, устроили они сына в наш офис.а начальник отдела, куда его устроили жуткий модник, на тесле.все дела.и вот он ему говорит : да на тебе куртка стоимостью твои 3 зарплаты))))
Теща дочки• 02 ноября в 20:12
Ответ дляЖерица ночи
Если бы Вы увидели моего мужа, вообще бы никогда не подумали, что у него есть деньги
В принципе и по мне тоже, мы в основном ходим в спортивных штанах и кроссах, живем за городом. Ну, у меня обувь и сумки дорогие, но не каждый это поймет. А авто оба тоже 120+
Кашпо• 03 ноября в 00:47
Те, у кого средств достаточно, не стремятся весь доход конвертировать в понты и могут носить недорогую одежду и даже заметно б/у