АгатаХристя• 02 ноября 2025
Все уже поняли, что иметь парня это стыдно как написал British Vogue?
Или еще думаете,что отхватить штаны это круто?
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
в google
Покажіть. Я навіть не розуміє яка може бути статистика, як шукати хороших і поганих чоловіків, в Гугл розкажіть.
Глаголиця• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Мне скучно просто
Заведите кота. А лучше парочку. Инвестиция в будущее
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Ви не погано обираєте, автор. У вас вибору немає
Ахахахха...вот якби ж вам описати наскільки в мене вибору немає
Але ж тоді точнот скажуть,що я троль
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Але ж тоді точнот скажуть,що я троль
Ваш постійний секс, не означає великій вибір. Це найбільша ваша помилка.
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляГлаголиця
Мне нельзя ,я пока что снимаю
Дорого здесь жилье стоит
Вот куплю и сразу котика заведу
А может и 3
Дорого здесь жилье стоит
Вот куплю и сразу котика заведу
А может и 3
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Я в целібаті дуже довго
А ви прям показали рівень на ура
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Я в целібаті дуже довго
А ви прям показали рівень на ура
Рівень чого саме? У вас вибір або є, або його немає. Якщо чоловіки для вас штани але вибір є, то ви з ними лише спите, це логіка. З штанами не живуть але з ними сплять. Живуть з чоловіками.
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Розвитку
Є ще варіант взагалі не мати справи з ’штанами’,але ви ж на своєму рівні навіть не розумієте
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Розвитку
На якому я рівні можна більш конкретно. Якби ви з ними не мали справу, то вибору у вас не було. Ви нелогічна або просто нерозумна.
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Так я їх не вибираю. Тому для себе це не вважаю як вибір
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
То ви з ними не маєте справу, не обираєте, тому що навколо одні штани але вибір є? А як ви оприділяєте, що це штани, якщо ви їх не обираєте і не маєте з ними стосунків? Гіпотетично?
чи тому що в журналі це прочитали?
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
чи тому що в журналі це прочитали?
Та хватить вже коректувати повідомлення. Не хватає розуму одразу написати?
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Вас це дратує, чи у вас просто відповіді немає, як і логіки?
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Мені не цікаво вже з вами,тому і не відповідатиму
заварний look• 02 ноября 2025
Эта статья о том что сегодня у женщин есть тренд не афишировать в соцсетях что она состоит в отношениях с мужчиной, а не о ’реально не иметь отношений с мужчиной’
Детские_Будут?• 02 ноября 2025
Вдуматись тільки, ви не зустрічаєтесь з чоловіками. Але у вас великій вибір. Ви не маєте з ними справу, тому що всі навколо лише штани. Я це можу писати вічно.... Ви точно знаєте, що всі чоловіки лише штани, тому що є якась примарна статистика відома лише вам і гуглу. Тільки статистика чого? Господи, це цілі лабіринти жіночого маразму, розчарування в чоловіках, поганого почуття гумору, і повна відсутність логіки. Не відповідайте. Я вже підсумувала і йду далі.
АгатаХристя
• 02 ноября 2025
Ответ длязаварний look
а какая причина не афишировать ,как вы думаете?
заварний look• 02 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Женщин без отношений другие женщины воспринимают более позитивно