Зяблик протестант• 02 ноября в 21:58
Висипка на руках
Може в кого було,дитині 13 років.3 дні температура і нежить,зараз на руках така висипка.Сімейний не на зв´язку.Що то може бути?
Давно без алко• 02 ноября в 22:03
Коксакі
Починається все з температури і симптомів грві, а тоді зʼявляється висип на ступнях, долонях, може і на тілі бути
Зяблик протестант
• 02 ноября в 22:05
Ответ дляБаба Йога
Ніжки огляньте. Саме ступні.
Є 2 прищика
Баба Йога• 02 ноября в 22:07
Ответ дляЗяблик протестант
Є 2 прищика
Тоді 90% Коксакі.(Турецька вітрянка) теоретично- нічого страшного. Але потім може облазити шкіра на пальцах і нігтики
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября в 22:31
Ответ дляБаба Йога
Она болезненна?