Оля_с_киркою• 03 ноября 2025
Питання мамам дівчат підлітків про розтяжки
Дуже делікатне питання. Дівчині 13 років . Звісно вона вже самостійна і оголеною я її не бачу . Сьогодні зайшла в вану коли вона там була і в неї всі груди в розтяжках , так раніше були але зовсім мало може 2-3 , тоді гінеколог сказала , що таке буває , бо грудт ростуть і шкіра просто не встигає розтягнутись поступово. Порадила носити постійно білизну підтримуючу , донька носить такі спортивні топи , щільні.
Але зараз то просто капець , спитала - чи давно їх так збільшилось , каже десь на протязі місяця. Педіатр дала направлення до ендокринолога. Можливо хтось стикався з таким , це вже все ? на все життя .... доктор ще налякала що то може бути гормональний сбій
Аноним ФЕЯ• 03 ноября 2025
Сейчас полно кремов от растяжек, пока кожа молодая, они восстанавливают нижний слой.
Оля_с_киркою
• 03 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Больше белка в еде, уход за кожей.
білок твариний майже не в живає в їжу
Хочу барабульки• 03 ноября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
білок твариний майже не в живає в їжу
Печально
Помеха справа• 03 ноября 2025
В моєї теж так, теж років з 13. Коли груди почали рости, зараз 15, розмір 75 с, за розтяжки не знаю, наче не видно в топах, без бюсту звичайно не бачила)
З понеділка на дієті• 03 ноября 2025
Та, треба до ендокренолога, та може бути гормональний збій, а може бути ще ,,краще,,
мегамоСГ• 03 ноября 2025
Аатор, в мене як раз в 13-14 з´явилися растяжки на внутрішній стороні стегна, на обох ногах. Синього кольору та глибокі, ніхто не знав що це, містечко маленьке 90-ті роки. Все це із-за того що тіло росте та кожа розтягується. Потім з віком вони посвітлішали, зараз навіть не знаю чи є вони
Не против• 03 ноября 2025
в мене син одного ранку прокинувся, і на спині ( по самому хребту) я побачила здровенну горизонтальку розтяжку. Йому 14, дуже швидко пішов в ріст, буквально за два місяці на 10 см..... Діти ростуть якось такими стрибками, що шкіра просто не справляється
Оля_с_киркою
• 03 ноября 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
ще краще , це шо ?
Оля_с_киркою
• 03 ноября 2025
Ответ дляНе против
і як зараз , видно ту розтяжку ?
Скажений гудзик• 03 ноября 2025
У меня не девочка,мальчик.Когда был скачок роста на пояснице растяжки появились.Огромные прямо((Мазали,но не очень то оно помогает
Воленс-неволенс• 03 ноября 2025
Ой,не лякайте жінку. Це ж нормально ті розтяжки. В мене були,в доньки і сина є це нормальні перебудови,в дитини груди ростуть. Дівчинка набирала різко вагу? Який зріст і вага в дитини зараз?
Воленс-неволенс• 03 ноября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
білок твариний майже не в живає в їжу
Навіть піцу і пельмені не їсть?
Оля_с_киркою
• 03 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
вагу різко не набирала , вона завжди така не худенька , але й повною не назвати . 165 см - 60 кг
Оля_с_киркою
• 03 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Навіть піцу і пельмені не їсть?
пельмені ні , піццу їсть , але любить маргаритту )
Ищу-брожу• 03 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
При дисплазии соединительной ткани есть склонность к растяжкам.
Який лікар ставить такий діагноз, на основі яких аналізів/обстеженнь, підкажіть будь ласка.
Шаманю второпях• 03 ноября 2025
Ответ дляИщу-брожу
ДСТ має дуже різні прояви, відповідно можна звертатися до різних фахівців. Можете почати з ортопеда-травматолога.