Хочу наколоти губи• 03 ноября в 11:33
Пора домой: Ирландия
В Ирландии готовятся к масштабному пересмотру условий пребывания украинцев. Правительство страны разрабатывает план стимулов для возвращения украинских беженцев домой после завершения действия общеевропейской директивы о временной защите.
Как сообщает The Sunday Times, согласно документу, который будет рассмотрен 3 ноября, украинцы, имеющие высокооплачиваемую работу, смогут претендовать на статус постоянного резидента. В то же время для тех, кто работает в низкооплачиваемых секторах - в частности, строительстве, здравоохранении и социальной сфере - планируют ввести визы с ограниченным сроком действия.
В то же время, правительство обсуждает варианты "мягкого возвращения" - программы, которые помогут украинцам безболезненно вернуться на родину, когда действие директивы ЕС завершится.
"Если не будет адекватного планирования, система международной защиты может не выдержать нагрузки", - говорится в документе, цитируемом The Sunday Times.
В Ирландии на данный момент выдано более 120 тысяч ордеров на временную защиту. Страна имеет один из самых высоких показателей приема беженцев в Западной Европе. Поэтому правительство готовится постепенно сокращать государственные программы поддержки, в частности выплаты владельцам жилья, которые предоставляют убежище украинцам.
Сейчас размер такой помощи составляет 600 евро в месяц против 800 евро раньше. Полное сворачивание программы ожидается в конце следующего года.
Ответ дляGoku5927
Давайте чесно. Я сама в Україні і весь час тут була. Знаєте, скільки людей з мого оточення закордоном після 24.02 саме через втрату житла або загибель близьких? 0. Мої свекри вдруге ВПО і живуть в Україні. На зйомі. Свекр навіть пішов добровільно захищати Україну ще влітку 22-го. Зате я можу вам перерахувати з десяток тих, хто здає в Україні квартиру і живе за ці кошти під прихистком. Дуже мала вірогідність поїхати на виплати в тих, хто втратив усе, бо на це потрібні кошти. Абсолютна більшість отримує притулок, маючи в Україні здорових родичів, цілісінькі домівки і рідні вулиці, котрими можуть ходити хоч щодня
І що? Закордоном немає людей, хто з окупації чи зони бойових дій?
А з мого оточення багато людей закордоном, тому що ми усі з окупованого міста та близьких до нього. Є і ті, хто в Україну поїхав, не без того. Але їх не більше ніж тих, хто обрав закордон.
Nikol-9a2f• 04 ноября в 00:16
Ответ дляIrinnkA
Ну Франція ж дає. Так і становить загроза життю, здоров´ю та нормальному існуванню.
Ну це для нас становить, а вони будуть відштовхуватися від паперців. Он в Норвегії київська обл належить до умовно безпечного регіону і нічого що через неї летить і збивається. Не знаю за Францію, але багато країн вже готують так зване «мʼяке повернення»
Nikol-9a2f• 04 ноября в 00:21
Ответ дляOks234
А у чому ? Раніше подавала оголошення було 50 дзвінків в день - цікавилися умовами праці, зараз 1 дзвінок в тиждень
Ну може в тому, що в оголошенні часто вказують достойну заробітну платню, а по факту це графік 10-12 годин за 10 тис в місяць?)) Ще й прибирання в обов’язки входить
Ответ дляNikol-9a2f
В оголошені заробітня плата не вказується.просто немає людей . Зарбітна плата 40 тис, якщо Вас цікавить. Можу і 100 тис платити, але прийдеться ціна на послуги збільшити , що скоріше так підприємці і зроблять.
Ответ дляNikol-9a2f
Ні, є Женевська Конвенція, вона міжнародна і стаття єдина для всіх. Це і є папірець. Умови в Україні несуть ризик для життя та здоров´я її громадян. Такого не може бути, що одна країна ЄС використовує цю статтю, а інші в упор не бачать
Ответ длялюблю_тортики
У Канта є поняття універсальності вибору. Сядьте на хвилинку і замисліться, що було б, аби українці масово виїхали, не залишилося б ні душі в Україні. Ну я думаю, не треба бути Енштейном, щоб зрозуміти наслідки, правда ж? Я вам розпишу: рашка дійсно, як і обіцяла, бере Київ за 2-3 дні, Україна перестає існувати як держава. Ото крутий би варіант був. Шикарний. І ті, хто дали на лапу або виїхали без об´єктивних підстав (не будучи інвалідами, не будучи ВПО і т. д.), цьому сприяють.
Жизнь свою и семьи дороже вот этого Канта
А остаться и выгребаться ответственность должны политики
Ответ дляТанюша
Мене Розриває від цієї теми. Мало того що у чверті України немає куди повертатись.
Мало того що держава виявилась неспроможною допомогти цим людям.
Так і ще такі мерзотні як автор радіють що нарешті ці люди приїдуть з країн захисту щоб стати бомжами в своїй країні.
Тьху!
ой,нынада.
бездомных не виженуть.
Ответ дляФернанда
Ну вот я вам тоже могу написать абсолютно честно, в моем окружении все кто выехал, давно работают и сами себя обеспечивают. Вот реально ни одного в моем окружении нет, кто жил бы там за пособие. И квартиру никто из них не сдаёт.
Даже в той же Германии естб две семьи, где вроде как можно жить и не работать, ну если верить советчице, у меня это женщины с ребёнком, обе давно работают.
так это у нас декрет 10 плюс лет))
Nikol-9a2f• 06 ноября в 14:05
Ответ дляАвокада
так у вас ежедневка по 10плюс часов и зп пшик.
еще хотите молодую,красивую,не бапку-консьержку.
всё вам не так,мля...
У кого у нас? Яка бабка консьєржка?😆