Обнемашечка• 03 ноября 2025

Питання по автобусних турах в Європу

Хочемо поїхати вперше, не далеко і не на довго. Хто має досвід (бажано відносно свіжий) порадьте туроператора ну і можливо ще хтось похвалить сам тур
Результат:
вже голосів: 33
16 (48.48%) Інший
7 (21.21%) Аккорд
6 (18.18%) Феєрія
3 (9.09%) Адріатік
1 (3.03%) Бідняжки
Королева краси• 03 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Со многими.. увы. Читайте отзывы. их валом
При чем здесь перевозчики?
Королева краси• 03 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Не совсем поняла вопрос, но конечно есть. Хоть из Киева, хоть из Харькова.
Все автобусные туры в Европу начинаются из Львова. Крайне редко из Киева. Из Харькова их вообще нет.
Королева краси• 03 ноября 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Устанете в дороге так, что никаких достопримечательностей не захочется. Пришлось ехать на автобусе из Варшавы в Испанию , еле живая приехала
Не путайте переезд и экскурсионный тур. Это два абсолютно разных мероприятия.
Княгиня пітьми• 03 ноября 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Вартість на тури однакова, що у ТО, що через агентство.
Але ж агентство Вам може підібрати тури від максимальної кількості різних ТО.
До речі по цінах на автобусні тури, я періодично викладаю цікаві пропозиції тут у загальну тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2035636-84
Та й оголошення у нас тут є саме на автобусні тури, постійно щось розсилаємо там, можете зорієнтуватися по цінах.
у вас есть вайбер группа?
Как нефиг делать• 03 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Навіть обираючи між Києвом, Львовом і Ужгородом - я раджу стартувати з Ужгороду, сподіваюсь, думка зрозуміла.
Турагенція Tourdream• 03 ноября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
у вас есть вайбер группа?
Конечно, вайбер, телеграм, инстаграм, FB, все есть.
Я выше давала ссылку на общую тему тут по горящим турам, там в наших объявлениях есть контакты.
Зараз на дієті• 03 ноября 2025
Туроператора не подскажу, не помню, но посоветую ехать в один город, там ночевать 3-4 ночи и оттуда ездить на рекурсии в другие города. Я так ездила в Будапешт, а оттуда на экскурсию в Вену, плюс в Эгер и купальни. И в Прагу, а оттуда в Дрезден и Карловы Вары.
Менее Более• 03 ноября 2025
только вернулась с тура Душевный уекенд(Краков,Прага,Вена,Будапешт) от Аккорда, ездила первый раз все понравилось. Без ночных переездов, что удобно, в Прагу приехали в 3 ночи, а в 7 нужно было быть на завтрак, то ночные переезды наверно не перенесла.Хотя автобус был комфортным много места для ног, работал туалет (я так поняла это то же как повезет). Аккорд выбрала по цене, это самый дешевый тур (еще в цену входит радиогид (в других компаниях за доплату). В целом осталось очень довольна
Рожки-да-ножки• 04 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
Скільки коштувала поїздка і скільки витратили ще окрім вартості туру?
Менее Более• 04 ноября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
поїздка коштувала біля 16000 грн (за 2-х дорослих), всі ціни пишу за 2-х .доп. екскурсії=120 євро (вечфрній кораблик по Будапешту, дегустація вина в Егері, трансфер в Краків).Ще витратили біля 10000 грн свої расходи ( їжа, сувеніри, проїзд гром. транспортом) ми собі ні в чому не відмовляли (багато витратили в Празі ходили по рестораном)
Рожки-да-ножки• 04 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
Дякую,що написали з подробицями ,дуже інформативно.
Менее Более• 04 ноября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
будь ласка, сама шукала інформацію перед туром, можна економніше поїхати. Нам все сподобалось Прага то любов, а пиво...
Веселуха Муха• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Феерию все хвалят, но она и самая дорогая.
Я ездила раз с Адриатик и миллион раз с Аккордом. Ну, Аккорд может поменять вам тур - это минус. Но поменяет на плюс/минус такой же - это плюс. С сопровождаюшими лично мне везло - дополнительные экскурсии не впаривали, все проходило нормально. Но мы в целом всегда позитивно настроены и прекрасно понимаем, что автобусный тур- это не лакшери отдых)). С Адриатиком тоже все нормально было, но с ними давно ездили, как у них сейчасдела обстоят не знаю.
Адриатик весной перенёс тур, а у меня уже билеты до Львова были куплены. Автобус был не очень комфортный. Поняла это, когда с Бедняжкой летом поехала. Гид у Адриатик был классный, прямо восторг. У Бедняжки было душевнее, больше внимания к деталям, которые в поездке очень важны (раздать пакеты для мусора, оплатить в туалетах вход, вода бесплатная, сувениры, подарочки с рекламой) оно всё не экстра необходимо, но было приятно.
Веселуха Муха• 04 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Я вам посоветую брать тур, стартующий из Ужгорода, Мукачева, на крайняк, Львова.
Не знаю, откуда вы, но полпути на поезде - это лучше полпути на автобусе)
Не обязательно стартующий. Бедняжка стартует с Винницы, но забирает в Ужгороде своих туристов. У них специально рассчитан маршрут так. И обратно я до Винницы не ехала, как только пересекли границу, купила онлайн на поезд билет и с Ужгорода уехала на Киев.
Веселуха Муха• 04 ноября 2025
Ответ дляYarosh10
Не реклама, зніму анонім навіть
Євротріпс
Три дні в Парижі і ще й готель був крутий
Дякую за корисну інформацію. Донька саме проситься до Парижу.
Yarosh10• 04 ноября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Їдьте, не пожалкуєте. Я ще раз поїду з ними обовʼязково)
Mariia_touragent• 04 ноября 2025
Щодо операторів, якими Ви цікавились: кілька ’свіжих’ відгуків по їх турах, якими залишились задоволені наші туристи.
Адріатик: ’Рим прекрасний завжди’, ’Незабутні моменти в Доломітових Альпах’, ’Хвилями Балтійського моря’.
Феєрія: ’Їсти, молитися, кохати’, чекаємо на відгуки про ’Ми їдемо в Амстердам’.

І кілька маленьких порад при плануванні першого екскурсійного тура:
- Бажано не брати одразу ’довгий’ тур/ з великою кількістю країн/локацій- це дасть змогу зрозуміти в загальному наскільки вам ’заходить’ формат подібних турів, ну, і не стрибати галопом по європах (так, вражень буде багато, але каша в голові+ серйозніше фізичне навантаження).

- Уважно читати детальні програми турів і крім чужих відгуків, обов´язково ’приміряти’ їх на себе з точки зору зручності-комфорту і фінансів (аналізувати що входить/не входить у вартість - прикинути загальний бюджет).
Якщо фокус на відвідування конкретної локації/міста, одразу шукайте тури з максимальною кількістю часу там (зазвичай навіть в короткому описі це зазначено- наприклад, 3 дні в Парижі).

- Орієнтуватися, в першу чергу, на тури з гарантованими виїздами- максимально убезпечити себе від відмін і замін.

- База пошуку: не обмежуватися одним/парою операторів. Ті, що розрекламовані і постійно на слуху- це ’верхівка айсбергу’. Не звужуйте коло пропозицій- навпаки, максимально розширте його- у кожного оператора свій набір турів+ у кожного ще й свої спец.пропозиції (там ціни раннього бронювання, там last minute, там ціни ’ до закриття сезону’ т.п.). Просіть по свому запиту максимум!

- По самих турах: я умовно ділю так- є ’універсальні робочі конячки’ з великою кількістю дат виїздів, а є тематичні або навіть ’унікальні’ - це може бути і всього одна дата виїзду. І тут важливо зорієнтуватися що хочеться: поїхати в тур зі стандартним набором або цікавіше приурочити свою поїздку до певної ’яскравої події’.
Карнавали-фестивалі- і тюльпани, і мімоза, і лимони, і лаванда, і гастротури... Все в залежності залежності від дат. Щодо найближчого часу: наразі актуальні новорічно-різдвяні тури -доволі гарний попит, акційні пропозиції і нові програми є.
Якось так).
Как нефиг делать• 04 ноября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Можно и так, но лично мне с дочерью при подсадке в Ужгороде достался последний ряд в автобусе. И то хорошо, хоть вместе.
Веселуха Муха• 04 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
У нас номера мест были выбраны мной при покупке тура и не имело значения, в каком городе будет посадка в автобус. Это я про Бедняжку пишу.