ФФФФристайла• 03 ноября в 12:39
StarLife работа агентом
Кто-то слышал про такую работу ? Страхование жизни, подруга начала заниматься, мне предлагает купить страховку.
Реально ли зарабатывать будучи агентом?
Она себе страховку купила, говорит красная вещь
Реально ли зарабатывать будучи агентом?
Вкаблучках• 03 ноября в 12:58
Да, страховка это очень удобно. Но зарплата агента напрямую зависит от его продаж.
Не пью, не курю• 03 ноября в 13:01
А вы хоть читали, чем компания занимается? Это стразовой посредник. Вам придется напаривать страховки и конкурировать со страховыми агентами из непосредственно страховых компаний.
Про классную вещь страховку у подруги подробности спросите, сколько платить, условия выплаты и какие случаи не являются страховыми.
Пописанная парта• 03 ноября в 13:16
Звучит как орифлейм. Лучше уж в страховую непосредственно устроиться.
Margaret Rose• 03 ноября в 14:44
Тільки як додатковий дохід і якщо ви маєте достатньо друзів-знайомих-родичів. І якщо ви достатньо впевнені в собі, наглуваті, навіть безпринципові трохи, та готові, що вас пошлють куди подалі 1000 разів))).
Продавати страхові продукти - це зовсім не те що виставляти реклами кремів і шампунів чи давати подивитися каталог. Треба буде дуже добре розібратися в продукті, щоб впевнено відповідати на всі питання. Плюс вас змусять і собі купити страховку, їздити на семінари за свій рахунок і, можливо, платит за оренду офісу (якщо він є).
Можете спробувати, звичайно, добре, якщо піде, але не захоплюйтесь, щоб не втратити гроші і хорошу репутацію)))