Доставучая• 03 ноября 2025
Ким ви працюєте вдома або часткова зайнятість?
Уявлення немаю де і ким працювати. Знаю що не хочу кудись ходити на роботу, або максимум біля дому. Щоб не вставати зрання. Вільний графік наприклад. І не пахати по 10-12 годин.
Ким ви працюєте?
Локшина на вухах• 03 ноября 2025
Работаю по своей специальности на удаленке, в этой сфере я 15 лет, вряд ли вам чем-то это поможет
Мальовнича даль• 03 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
А я бухгалтер.
Цікаво як то автору підійде
Виниловая пластинка• 03 ноября 2025
Встречный вопрос, а что вы умеете. Есть куча удаленной работы. Маркетинг, смм, дизайнеры, айти.
Незламна• 03 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
І працюєте мало?
Нетутешня• 03 ноября 2025
Де працювати щоб не працювати
Вільна або часткова оплата теж влаштує?
Скорая помощь• 03 ноября 2025
Не працюю, продаж в інтернеті - все! Вчу мову, бо хотіла влаштуватися на роботу, вимагають дуже гарне знання, а я тільки бекаю та мекаю
( це я так про себе)..
Голубая фишка• 03 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Я викладаю англійську. Ви зможете?
Ну, если автор ’понятия не имеет’ кем работать, то не сможет
Незламна• 03 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Маю вільний графік
Ну ясно що не з 9 до 18.
Я просто мала досвід - вільні години це перевіряєш домашку і готуєшся до наступного уроку))
Я такая наивная• 03 ноября 2025
у нас дизайнерка з дому працює. смм-ники цілим агентством по домам сидять, деякі з них в Чернігові.
аналітики, редактори, коректори, журналісти можуть віддалено працювати.
Organic• 03 ноября 2025
У меня ютуб канал . 600 $ приносит . Но я им всего 5 месяцев занимаюсь . Контент с помощью нейронок делаю. Это копейки для ютуба, ну пока так
Файна цьоця• 03 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
( це я так про себе)..
Що продаєте?
ЭтаваНиМожетБыть• 03 ноября 2025
Делаю ui вебсайтов, работа дома, но с 9 до 18 с митингами постоянно. Не прохлаждаюсь.
Попадалочка• 03 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
( це я так про себе)..
Вы фоп?
dahashutka19• 04 ноября 2025
Ответ дляOrganic
Это отличный результат для такого срока! Но, я слышала , что видео через нейронки скоро перестанут оплачиваться
Organic• 04 ноября 2025
Ответ дляdahashutka19
Я слышала что они вообще не оплачиваются
Миловидна леді• 04 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Ну ясно що не з 9 до 18.
Я не перевіряю домашку і за роки викладання підготовка до уроків не займає багато часу
Незламна• 04 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Класний тічер)
Миловидна леді• 04 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Класний тічер)
Шо є, то є. 15 років досвіду не пропити