Незламна• 03 ноября 2025

Дитина 2 години просиділа в мокрих штанах

Донька, перший клас. Сіла на мокру лавочку( хлопчик розлив воду). 2 години просиліла в мокрих штанах і трусах, їй було холодно сидіти, аж руки підкладала під себе. Розповіла вчительці, на що їй сказали: "Терпи, після школи батьки тебе заберуть і переодягнуть".
Які мої дії, аби не з´явиасч цистит? Зараз відправила грітися в теплу ванну.
Ліплю вареники• 03 ноября 2025
Прийду через годину, коли коменти настояться.
Пушка заряджена• 03 ноября 2025
Вчителька мала свої труси їй позичити чи як?
Царевна в уггах• 03 ноября 2025
Ничего не будет , что за бред , как дети спортом бедные занимаются греблей , плавание, дайвинг , футбол вообще на улице и так далее .У некоторых мозг отсыхает когда дети появляются
Пані з калабані• 03 ноября 2025
На майбутнє, дайте дитині телефон або часи. Щоб у таких випадках вона одразу дзвонила вам. В даному випадку, ви б їй могли принести одяг.
А що зробите? Вже нічого. Зігріється, буває.
СкумбріяП8• 03 ноября 2025
Сколько там воды надо разлить чтоб промокло все и насквозь, похоже на троля очередного
3@йk@• 03 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Взагалі-то могла подзвонити батькам і розповісти, щоб принесли змінний одяг або забрали додому .
Як_наготую...• 03 ноября 2025
Дитина 2 год сиділа на лавці і не рухалася? Значить не так вже і холодно. Циститу від такого не буває
Сонячний день• 03 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
а пересадити чи якимсь іншим чином владнати проблему не спадає вам на думку???
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ну как можно быть такой бездушной гадиной по отношению к детям, конечно. Вы должны написать жалобу, учительница своим бездействием нанесла (тттт, надеюсь нет) вред здоровью ребенка.
Дайте ребенку теплый клюквенный морс или экстракт клюквы, он хорошо всю систему поддерживает. И я бы дала еще чтото типа ибупрофена как общее противоспалительное.
Ох, сочувствую вам! Бедная малышка
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Відровідь геніально тупа.
Написати мені, що дитина в мокрому одязі.
Кудряшка Сью• 03 ноября 2025
За два часа оно впиталось и от тепла тела высохло. Какая лавочка в классе?
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Є схильність до циститу
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Не переймайтеся, все буде добре. Зараз прогріється і на цьому все.
Звісно неприятно. Я би спитала вчителя як вона бачить на майбутнє вирішення подібних ситуацій, чому не написала вам?
Этожзвяздаяегообожаю• 03 ноября 2025
Все ок будет, думаю.. На будущее, если есть возможность в школе оставлять запасной комплект одежды, например, костюм спортивный.. Мало ли..
П.С. Вспомнила как мама рассказывала про мой садик, что давали запасные колготы и трусы, если вдруг кто-то не добежит до туалета или запачкается. Вот воспитатели всегда брали мои запасные колготки кому-то другому, мама злилась очень, т.к. кто-то обязательно мочил штаны, но не я))
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Одного разу був від переохолодження, посиділа на підлозі холодній
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Відровідь геніально тупа.
У дитини немає телефону, не могла вам подзвонити?
3@йk@• 03 ноября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
А в підвалі ваші не навчаються? Наші можуть і в укриттях де нема опалення
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ох, сочувствую вам! Бедная малышка
Нурофен маю
Менее Более• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
У мене хронічний. Гарячий душ, укутати зону попереку, попу. Давати багато теплого пиття. Регулярно потім ходити в туалет, не терпіти.
Учителька - коза!!! ПС якщо що, я теж педагог.
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Це сталося під час тривоги в підвалі. І ні, не висохло.
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Знайома ситуація і стандартна практика у дитсадках. Чомусь аварії трапляються саме у тих, чиї батьки не залишають запасний одяг
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ох, сочувствую вам! Бедная малышка
🤦‍♀️ журавлина це добре, але жоден НПЗЗ не використовується з профілактичною метою
автор Незламна • 03 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ні, немає. Ні в кого в класі немає.
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Нурофен маю
Ну и дайте адекватную весу дозу.
Если ваш педиатр доступен, позвоните и уточните
Сама купляю квіти• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Коли це сталося? Сьогодні? Місто яке?
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну и дайте адекватную весу дозу.
Не треба!!!! Як лікар благаю вас не давати таких порад, ви геть некомпетентна
Щебетуха• 03 ноября 2025
Приучить ребенка на любой форсмажор звонить вам. Не накручивать себя сейчас, попить теплого чаю да и все.
Подсказать чтоб переодевалась в спортивную форму в аналогичных ситуациях, если она есть в зоне доступа.
Шотуткоїться?• 03 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
Педагог «якщо що» б не написав.
Менее Более• 03 ноября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Педагог «якщо що» б не написав.
🤦🏼‍♀️
Кудряшка Сью• 03 ноября 2025
Ответ для3@йk@
А вы где-то прочитали про укрытие, зачем мне ваши фантазии? В подвале может быть теплее, чем снаружи.