Міряно-переміряно• 03 ноября 2025
Де та якість і сервіс від українських майстрів/лікарів про яку всі кричать?
Порівнюючи з європейською? За 3,5 роки я була задоволена тільки українським педіатром, але німецьким я так само задоволена. А так наш перукар стриже +/- так само по якості як німецький, але німецька фрау стриже рівно 30 хвилин, а наша 1,5 години. Стоматолог наш робить типу добре (поки не можу скласти власну думку про якість), але бляха, він мене сьогодні протримав з відкритим ротом дві! Години. Мав зробити все за годину. І жаліється що німці терміни неправильно роздають. Так бляха розділи ти роботу на 2 візити, як знаєш що ти повільний. Якість і професіоналізм це ж не лише про результат, а й про швидкість роботи.
Коротше я б сказала що за кордоном так як і у нас - до ре означає дорого і треба довго обирати.
Тому й не розумію оцього всього ’їм далеко до нас’ ’у нас такий сервіс, така якість’
Обрала категорію біженці, щоб нікому своєю темою не зробити боляче 🙂
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
То просто мейнстрим здесь.
Та не лише тут, в усіх соцмережах про оцей от міфічний сервіс і якість
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляШвендяю містами
Когда вы успокоитесь, где те модераторы уже?
Удалено администрацией...
13чудоСВЕТА• 03 ноября 2025
Ви зіЛьвова біженець? До війни не були за кордоном? Послуги там не отримували? Якого рівня лікарні тут відвідували?
75В• 03 ноября 2025
Ну бьюти-сфера таки в Украине и в Германии это небо и земля, как и рестораны. Как я где-то прочитала, итальянские рестораны в Киеве лучше чем в Италии) Так и есть
Дякую_аж_підскакую• 03 ноября 2025
Меня в Польше за 15 минут постригли. Вроде как также, но это был жах. В Киеве стригли час. Мне не надо быстро, мне надо так, чтобы после стрижки я могла уложить волосы и они выглядели хорошо, а не фуца пуца лишь бы сбуться. А же не на совернования по быстрой стрижке прихожу.
Качка в тапцях• 03 ноября 2025
Нужно идти к хорошим специалистам, а не к ’ нашим’. И да, у нас много отличных спецов. Зачем вы пошли к медленному стоматологу? Так дешевле, чем условному немцу платить?
Ласунка• 03 ноября 2025
Ответ дляШвендяю містами
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
З Києва. А ви багато послуг отримували до війни у відпустках за кордоном? Може стриглася, лікувалися, машину ремонтували? Не думаю
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ для75В
Ви були в дорогих салонах краси і ресторанах в Берліні і Мюнхені? Давайте Київ порівнювати з чимось рівноцінним. Про бьюті сферу я написала про стрижку
Качка в тапцях• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А вы в клиники какого уровня в Киеве ходили раньше? С чем вы сравниваете, просто интересно
Качка в тапцях• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
О чем ваш пост, собственно? Нравятся немецкие услуги- отлично, пользуйтесь!
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Ні, не дешевше. Нормальні нашим людям відповідають ’сорі, ми не беремо нових пацієнтів’. Про цього відгуки норм. Я не моду тут дозволити собі приватну стоматологію без страховки
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Так я й тут не ходжу в приватні клініки. По відгуками медицина та що з власного карману платиш а не по страховці то космос просто в Німеччині за якістю
Каяспер• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Мені цікаво скільки Ви платите податків , яке страхування ?
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Пост про те, що я не знаю за яким супер українським сервісом всі плачуть. Його нема по факту. Тобто він є у вигляді окремих майстрів/клінік/лікарів з високим цінником. В такому вигляді сервіс і в Європі супер
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляКаяспер
А що я їжа і чим какала не цікаво? Клоунесса
75В• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Хожу, да, в Штутгарте. Мне тут сожгли волосы про первом же осветлении, я просто офигела. И не была к такому готова. Мастер начал что-то лепетать, что это наверно потому что в Киеве вам осветляли с олаплексом, о чем я рассказала пока он меня красил. Я буквально каждый раз их хватаю за руку тут - не ставить лампу когда нанесли порошок, да, это ускоряет процесс, но мне скорость не нужна. Я прихожу в салон со своим спреем и маской К18, ибо тут о защите волос «не, не слышали».
Я боюсь тут колоть ботокс, его колет клиника, где я делала виниры. Виниры они сделали очень хорошо и здесь эта услуга очень востребована. А делать инъекции красоты я боюсь по той простой причине, что делают они их наверняка хорошо если раз в месяц. А в Киеве косметолог делает их с утра до вечера. Есть же разница?
Каяспер• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Та розказуйте вже , цікаво . Може в вас інше , европейське
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ для75В
Тема не про мою роботу мого жкт, в про те що український суперсервіс і якість міф
А вот недавно• 03 ноября 2025
могу сравнить только Молдову, где прожила полгода. в Кишиневе все в разы хуже, чем в Украине. и при этом дороже. сходить к платному врачу, сделать маникюр, подстричься и покрасить волосы - дороже + хуже в салонах примерно одного уровня и клинике, которая выглядит хуже, чем добробут, а прием стоит дороже, чем в добробуте.
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляА вот недавно
Дякую вам за адекватний коментар
75В• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Ахаха, что?🤣
13чудоСВЕТА• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Удалено администрацией...
Ви чого хамити відразу? Сете впізнали в описі тих горе майстрів?
Щебетушка• 03 ноября 2025
Дело не в качестве, а в самом человеке. Быстрый или медленный. Знаю одну даму в детской стоматологии. Ну очень медленная, хотя и профессионал.
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляЩебетушка
Але ж змушувати людину сидіти 2 години з відкритим ротом це знущання. Можна ж було на два прийоми розділити, як ти повільний
Щебетушка• 03 ноября 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А якщо це одна пломба? Донька як побула на прийомі у цієї дами, то я вирішила шукати іншого стоматолога.
Міряно-переміряно
• 03 ноября 2025
Ответ дляЩебетушка
Та блін, не може бути пломба дві години. Може бути лікування каналів великого зуба. Але про таке зазвичай попереджають