Доброго дня,дайте,будь ласка,хто має рецепт пляцка йде знизу тісто,зверху мак,по маці сир(робити як на сирник), зверху терті яблука,і потім терти тісто і пекти.Я бачила його в магазині і хочу рецепт,в магазині пише назва Жозефіна
Істеріомама• 03 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Можу дати посилання на ютуб однієї пані, в неї ті пояцки, як витвори мистецтва.
Як її звуть?
Істеріомама• 03 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Не знаю
То давайте посилання, я сама подивлюсь
Телефон Рубика• 03 ноября 2025
Ответ дляІстеріомама
То давайте посилання, я сама подивлюсь
Не дякуйте
Істеріомама• 03 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Не дякуйте
Не дякую, бачила. Думала щось особливе.
Істеріомама• 03 ноября 2025
Ответ дляМарс атакует
це польське слово, львівяни таке носять в нашу мову. Корж по-українськи.
Ну харків´янам ж можна ’ тремпель ’ носити в нашу мову. Вішак українською
Мой_ужин• 03 ноября 2025
Ответ дляМарс атакует
Ок, але пляцок - це не корж і навіть не пиріг. Це різновид тортів, в основному, пласких і прямокутних, без особливих прикрас зверху, які розраховані на нарізання маленьких порційних шматочків таким чином, щоб нічого не розвалювалося, а трималося купи. Головне - багатокомпонентність, яскравий розріз з багатьма текстурами і кольорами
Каркуша Клара• 03 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Юкрейн. Пляцки на Польщі
Огляд від ШІ
Пляцки — це українська кондитерська випічка, що традиційно означає великі прямокутні вироби з тіста з різними шарами, кремами та начинками. Загалом, це плаский, коржик або печиво, що може бути як простим, так і багатошаровим.
Галицьке значення: На Галичині пляцками називають випічку, яку готують у квадратній формі, а потім нарізають на шматки. Часто це багатошаровий десерт з коржами, кремом та начинкою.