Вам телефонограмма• 03 ноября 2025
Чи правда, що взимку ринок оренди житла просідає…
…і можна дешевше орендувати квартиру?
Томатико• 03 ноября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
А у Києві?
Якщо 16 поверх і электродом то можливо
ОхиИВздохи• 03 ноября 2025
Ответ дляТоматико
Якщо 16 поверх і электродом то можливо
И около энергетических объектов
Вам телефонограмма
• 03 ноября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
И около энергетических объектов
Я зараз в такому живу. Якраз хочу звідси втекти, бо хай Бог милує, що тут робиться.
Пожарник• 03 ноября 2025
Трохи просідає лютий березень, орендувати щось нормальне завжди буде коштувати відповідно.
Дивують ці очікувальники низьких цін. Це з опери коли дзвонять за оренду на новий рік в липні і дивуються що ціна *2
Миииииии же заранієєєєєє
Дуняша• 03 ноября 2025
Есть такие, кто годами не меняют цену, а есть такие, которые каждые пол года поднимают. Поэтому варианты возможны, но все очень относительно.
Вапщета• 03 ноября 2025
Ответ дляТоматико
Якщо 16 поверх і электродом то можливо
Кстати да, такая квартира однушка на Позняках за 10 тыс никто не шёл
Хомо_сапиенс• 03 ноября 2025
Ответ дляВапщета
зато в продаже квартира на Лукьяновке - все время встречается и цена не ниже конкурентов. ну а хули