Джавеліна• 03 ноября в 20:57
Моя сестра вчинила жахливо з людиною. Як після цього спілкуватись з нею?
Моя сестра молодша мене на 12 років. Їй зараз 25.
Розповідаю лише те, що знаю, бо вона не сама відкрита людина.
Коротше, 2 роки тому вона по вуха закохалась в чоловіка старшого на 14 років.
Він був один, неодружений і без пари.
Але не подобалась моя сестра йому хоч об стінку бийся. Ахались, він її тягав у неї ж дома, вона ж сліпо терпіла це все.
Ревіла потім мені і розказувала що він її порівнює з іншими, самостверджується, каже що ніколи не почне з нею стосунки, і що їй дико боляче чути це. Казала кинути, реакції 0. Вона казала, що знає, що робить.
Проходить півроку, вона нас знайомить. Вони, на мій подив, в статусі пари. І як же він трусився над нею - все до гроша віддавав, нічого важче цигарки не дозволяв до рук брати, і готує, і прибирає - дивитись любо-дорого.
А вона, на мій подив, досить холодна з ним була.
Проходить ще рік, він робить пропозицію, вона погоджується, і починають готуватись до весілля.
Він заробляв не так і багато, тисяч 40-50 може.
Вона хоче зібрати всіх своїх знайомих, навіть тих, з ким не спілкувалась 5 років. Я дивувалась навіщо тільки, але вона сказала що все оплачує він, відкладав на квартиру, але вона вмовила його спустити все на весілля, і найголовніше - платила за все 100% оплатою - і за ресторан, і за розваги, і за декор, за все-все.
Весілля, збираємось всі, людей багато.
Задають питання головне, чи готова вона вийти заміж і відповідає ʼніʼ - він в шоці , вона криво посміхається і каже ʼя ніколи тебе не покохаю. Ніколиʼ. Повертається і йде.
Він в шоці, всі в шоці.
Я лечу до неї, починаю кричати і вона…плаче - ʼа ти знаєш як мені було боляче чути ці слова? Я думала помру від болюʼ
Він згодом робить спробу самогубства. Кидає роботу і пʼє, постійно пʼє.
Мені страшно з нею спілкуватися. Два роки свого життя вона викинула на нього. Як мені сприймати її в сім’ї, як допускати до дітей?
Хто знає, на що вона ще образиться і що буде далі.
Він був один, неодружений і без пари.
Весілля, збираємось всі, людей багато.
Він в шоці, всі в шоці.
Сама собі лікар• 03 ноября в 21:01
Мстительная капец, я б не общалась.
Ну если вы не выдумали этот п..ж на палке
БезникаЯ• 03 ноября в 21:02
не понимаю.сначала сестра его любила,а он ее нет.а потом наоборот.он ее любил,а она его нет?
Дівчина Гілмор• 03 ноября в 21:04
Автор, треба було здерти з неї біле плаття і вийти за нього заміж, це едине що могло врятувати ситуацію. Хай би тепер вона думала як їй з вами спілкуватися, а не навпаки
Джавеліна
• 03 ноября в 21:04
Ответ дляДівчина Гілмор
Я не проти, але думаю мій чоловік не дозволить 🤣
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 ноября в 21:05
Ответ дляПлету корзинки
Такая сказка даже в психушке худсовет не пройдет.
Может и правда. Есть такие мстительные. В целом, месть красивая.
Дівчина Гілмор• 03 ноября в 21:05
Ответ дляДжавеліна
Ви його так чорнили на початку розповіді. А шо, оказався хароший мужчина, це сестра криса?
Рассказница• 03 ноября в 21:05
Автор, если вдруг вас уволят, то без дела вы не останетесь у вас уже есть готовый сценарий для турецких сериалов))
ЛісАпетная• 03 ноября в 21:06
Ну змеюка конечно. Месть - это блюдо которое подают холодным , но тут прям уже заледеневшее. Выдержка у сестры мега. Но да, побаиваться стоит и не особо доверять.
Боневтікла• 03 ноября в 21:06
а он так прям и спился и чуть не сомоубился...прав же был в самом начале - что не хотел
Укр_жіночка• 03 ноября в 21:06
Ну вот, хотела безмозглую аудиокнигу послушать на ночь, чтоб чуть расслабиться, а тут вы с темой))
Розбещена цяточка• 03 ноября в 21:06
На момент когда в загсе чето-там спрашивают уже есть свидетельство о браке распечатаное. Или в чем драма?
Срочнокпсихологу• 03 ноября в 21:07
Ответ дляРозбещена цяточка
Тиха.. Ну вот шо вы там все портите своей логикой)?
Боневтікла• 03 ноября в 21:08
Ответ дляДжавеліна
так до рестикая я понимаю не дошло? она с загса збегла? в платье и в фате? а внизу ее ожидал молодой любовник на харлее?
Джавеліна
• 03 ноября в 21:09
Ответ дляРозбещена цяточка
Є, і що?
Вона подала на розлучення на наступний день
Він ще сподівався що вона отямиться
Невгамовна шахиня• 03 ноября в 21:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Это свидетельство им не выдадут
Розбещена цяточка• 03 ноября в 21:11
Ответ дляДжавеліна
Є, і що?
Він ще сподівався що вона отямиться
Ну что, она психопат. К детям ее не пускать.
Не боюся осуду• 03 ноября в 21:26
Автор, вам завжди здавалось, що ви можете писати сценарії до фільмів?
Ні, не можете
Мишка-шалунишка• 03 ноября в 21:26
Ответ дляБоневтікла
Надо было саму слушать, наверняка она его маме не нравилась
Не боюся осуду• 03 ноября в 21:29
Ответ дляБоневтікла
А чого молодий на Харлеї?
В раптом - сивочолий на ролс ройсі?