Булку Дай• 03 ноября в 21:30
Немає сексуального бажання
Мені 38 років. Будую нові стосунки. Вони складаються добре з приводу близькості та дружнього зв´язку. Але у цих стосунках я не маю майже зовсім сексуального потягу. Можливо через операцію на щитовидній залозі рік тому, наборі ваги,+15 кг(працюю над цим), а можливо з інших причин.
Можливо хтось зустрічався зі схожими проблемами. Що справді допомогло? Чи є сенс шукати сексолога? Дякую усім за поради.
Булку Дай
• 03 ноября в 21:34
Ответ длямегамоСГ
А раньше как было?
Раніше все було добре із сексуальним бажанням і з двома сексуальними партнерами.
мегамоСГ• 03 ноября в 21:35
Ответ дляБулку Дай
Ищите эндокринолога для начала. Это явно гормоны
Ms. При теле• 03 ноября в 21:35
Ответ дляБулку Дай
Ну а партнёр нынешний вам по вкусу в принципе? Тело, запах, лицо и тд.
Тектологиня 80lv• 03 ноября в 21:37
Ответ длямегамоСГ
Ага. Сдаешь те гормоны. Все ок. И уходишь ни с чем.
Булку Дай
• 03 ноября в 21:38
Ответ длямегамоСГ
Гормони скачуть зараз. На верхніх межах норми. Ендокринолог не вбачає проблеми.
Идеальная оптимистка• 03 ноября в 21:39
Ответ дляБулку Дай
Может конечно глупо, но бывает,что ничего не хочется, а потом начинается процесс и подготовка к процессу и тогда уже хочется и всё получается.
З вишневого садка• 03 ноября в 21:40
Ответ дляТектологиня 80lv
100% они раздвинули референс так ,что теперь .то от чего в 2017 падали в обморок (результат) .сейчас=норма
Булку Дай
• 03 ноября в 21:40
Ответ дляNo problems
А как вообще можно было войти в такие отношения?
А що не так?
Не всі стосунки із пристрасті починаються.
У нас тривала дружба.
Булку Дай
• 03 ноября в 21:42
Ответ дляТектологиня 80lv
Ось часто так само почуваюся!
No problems• 03 ноября в 21:44
Ответ дляБулку Дай
А що не так?
У нас тривала дружба.
То и дружите дальше...какой брак и о отношения, смешно
Булку Дай
• 03 ноября в 21:45
Ответ дляMs. При теле
Так. Я люблю його, його турботу, підтримку, піклування. Наше спілкування дуже тепле і наповнене ніжністю!
No problems• 03 ноября в 21:45
Ответ дляБулку Дай
Сатисфаер ?
No problems• 03 ноября в 21:46
Ответ дляБулку Дай
Вы лесби?
Булку Дай
• 03 ноября в 21:49
Ответ дляПротру пилюку
Как в том анекдоте: тут за углом Картье, должно помочь)
Я трішки не згодна з таким твердженням.
Людина шалено підтримала мене, коли діагностували рак. Та допомогла пройти через це.
Ms. При теле• 03 ноября в 21:49
Ответ дляБулку Дай
Но это вы не про страсть и желание. Это другое абсолютно. Допустим, у меня к мужу страсти нет уже очень давно, была раньше , но прошла. Сейчас у нас именно близость чисто духовная. С остальными мужчинами было так же. Вначале есть страсть, примерно от года до двух, а потом идёт на спад и исчезает . Это нормально, хоть большинство людей врут на этот счёт. А с некоторыми было даже уродское такое чувство, типа жалости, которая порождала кратковременную страсть, может на пару недель или месяц, а потом резкое отвращение.
Булку Дай
• 03 ноября в 21:50
Ответ дляНетутешня
Как вам удобно,так и живите.Нет потяга так нет,не напрягайтесь
Так я хочу його відчувати. Тому і питаю. Може хтось був у схожій ситуації і знає, що робити
No problems• 03 ноября в 21:51
Ответ дляMs. При теле
Прикольно.
Друг это друг...я бы не легла с ним. Дружба ценее
No problems• 03 ноября в 21:51
Ответ дляБулку Дай
А какие варианты?
Нетутешня• 03 ноября в 21:54
Ответ дляБулку Дай
Если захотите відчуєте.Значит не захотели
Булку Дай
• 03 ноября в 21:56
Ответ дляNo problems
А какие варианты?
Не знаю.
Зниження лібідо думаю в цілому у мене, бо також немає потягу до самозадоволення.
Але так хотілося б відчувати те тепло, бажання, пристрасть і напруження у тілі, яке колись було .
Уси Пуси• 03 ноября в 22:31
Ответ дляБулку Дай
А що не так?
У нас тривала дружба.
Так дружіть, нащо ті стосунки, як не хочеться ?
Уси Пуси• 03 ноября в 22:32
Ответ дляБулку Дай
Ну тобто він вас хоче , ви користуєтеся. Але відчуваєте докори сумління
Уси Пуси• 03 ноября в 22:34
Ответ дляБулку Дай
Знайти чоловіка , що буде вас сексуально приваблювати
Уси Пуси• 03 ноября в 22:34
Ответ дляБулку Дай
Не знаю.
Це просто не той чоловік , не силуйте себе