АяВсёЗнаю• 03 ноября в 21:49
В кого є собаки в квартирі, підкажіть будь ласка...
Скільки раз вигулюєте? І чи існують якісь штуки для нейтралізації запаху?
Астановитесь• 03 ноября в 22:06
Ответ дляБабулька
То ви принюхались.
То вы принюхались. У меня новая квартира и регулярный клининг.
осень харашо• 03 ноября в 22:08
Ответ дляАяВсёЗнаю
Купаєте часто?
Гуляю 2-3 рази на день, купаю раз на тиждень/два, залежно від того як на вулиці і довжини шерсті. В мене той пудель, раз в 1,5/2 місяці вожу до грумера,і сама по собі собака не линяє.
Бабулька• 03 ноября в 22:08
Ответ дляАстановитесь
В мене теж нова квартира і я регулярно все вимиваю, але чуткий ніс учує наявність собаки в домі.
Астановитесь• 03 ноября в 22:08
Ответ дляБабулька
Плохо значит вымываете
Бабулька• 03 ноября в 22:11
Ответ дляАстановитесь
Скоріш за все то у вас ще молода собачка.
Леопардові панчохи• 03 ноября в 22:16
3 раза. Какие запахи? Собака не ходит в туалет дома. Если воняет из пасти - это зубной камень, если псиной - купать и пересмотреть питание
Леопардові панчохи• 03 ноября в 22:20
Ответ дляБабулька
Хоть молодая хоть старая собаки не воняют просто так. Обычно на дешевых кормах или если не моют их регулярно средствами для собак - наше мыло им не поможет
наКоблучках• 03 ноября в 22:26
У меня бигль. Мне он
не воняет, а если посторонний человек зайдет в квартиру то по запаху понятно что тут живет собака.
И я тоже, если захожу в чужой дом, то понимаю, что здесь есть собака :)
Помидорина• 03 ноября в 22:27
Ответ дляАяВсёЗнаю
Та наче поки теж не воняє, але я на всяк випадок, якщо буде якийсь запах.
Вы его слышать не будете
Помидорина• 03 ноября в 22:29
Ответ дляАстановитесь
Запах в стены и мебель впитывается
Бабулька• 03 ноября в 22:55
Ответ дляЛеопардові панчохи
Возрастной собаке сняли зубной камень и что дальше, фиалками из пасти пахнет? У сеня собака на натуралке, покупаем ей телятину и говядину, сердце, делаем фарш.
Леопардові панчохи• 03 ноября в 22:57
Ответ длянаКоблучках
У меня бигль. Мне он
Не знаю, мой вообще без запахов - мальтезик 8 лет. У подруги королевский коккер спаниель тоже пахнет шампуньками собачими.
Леопардові панчохи• 03 ноября в 22:58
Ответ дляБабулька
У моей собаки когда почистить камень абсолютно нейтральный запах изо рта
Бабулька• 03 ноября в 22:59
Ответ дляЛеопардові панчохи
Моему уже 9 лет, там наверное с камнями и зубы уйдут.
Йосип_молодий• 03 ноября в 23:01
Ответ дляБабулька
В мене мопс.
О, мопси смердять. У мене також мопс, 6 років, має специфічний запах псини, через тиждегь після купання починаю попазувати, за 2 тижні смердить як сміттєвий бак. Купаю раз в 10 днів, але же гігієна вух, ротової порожнини і складки. Линяє - сил нема просто, круглий рік. Не собака, а гемор. Але любимо дуже.
Йосип_молодий• 03 ноября в 23:04
Ответ дляЛеопардові панчохи
Є смердючі породи. Корм корнілав, шампунь французький спеціально віз запазу псини. Гігієна ротової у вета, зуби чистимо через день, а в інгий день спец. ензимний гель, вуза чистимо раз на 2 дні. Гігієна складки щодня. Але він смердить, спкцифіка така.
Леопардові панчохи• 03 ноября в 23:04
Ответ дляБабулька
У собаки есть другие значит проблемы. У здоровой собаки на натуре не пахнет изо рта
Бабулька• 03 ноября в 23:04
Ответ дляЙосип_молодий
В мене шерсть не воняє і майже не линяє. З вухами були проблеми, тому я слідкую і постійно витираю. А от з пащі останнім часом воняє. Хоча я весь час бризкаю на зуби.
Мова не про це. Люди, в яких тварин немає дома, все одно запах відчують.
Сунуся в чужі справи• 03 ноября в 23:05
Ответ дляХвостПистолетом
Ми думаємо про другу собаку і власне коргі , але мабуть ні
- бо це такий собі милий але вівчар який сяде на голову без виховання
Але вони ж премилі
Так, вони милі☺️
Але вперті ,наглі ,характерні при цьому. Я б чесно, більше не завела. Може в силу своєї мʼякості з чоловіком , але в собаки є проблеми з поведінкою.
Я в шоці, як люди взагалі заводять Стафів ,Кане-Корсо,Американських акіт і тому подібні породи . Це ж який характер треба мати,щоб виховати таку собаку 🙈
А в вас яка перша собачка?)
Йосип_молодий• 03 ноября в 23:07
Ответ дляБабулька
Так, але є менш ароматні породи, а є - більш. Ми своєму видалили вже 20 зубів, виявилися проблеми з тканинами піднебіння і ясен, яснв не примали зуби. Вже 3 рази в дантиста був((
Порода - не пораджу нікому.
Бабулька• 03 ноября в 23:09
Ответ дляЙосип_молодий
Порода - не пораджу нікому.
Треба і свого до дантиста відвести. Але я як згадаю операцію на вухах в Зоолюксі, то мені не хочеться нікуди вести його. Привезла нормального собаку, віддали глухого. До самої породи в мене питань немає.
Відірву та викину• 04 ноября в 00:25
Купать, стирать лежанку и запаха не будет. Взрослая собака ест 2 раза в день и гуляет 2 раза. Будете перекармливать, будете чаще гулять.
ЯспАкойнаЯ• 04 ноября в 06:25
В мене інша історія. Собака грає з котом. Я коли нюхаю кота, прям носом треба тикнутися, відчуваю запах собаки від кота. Треба мити кота кожний місяць.
Платье Длинное бальное• 04 ноября в 15:16
3раза.
Конечно, есть много всего для нейтрализации запахов. Часто испольжуются промышленные антисептики для поверхностей, они разлагают биологические запахи.
Но если собака все носит на улицу, Вам оно не надо.
Ну и от самой собаки может быть запах. Зависит от породы. Купать чаще 1р в месяц не стоит - смывается залитная бактерицидная пленка с кожи и при частом мытье не успевает восстанавливаться. Еще уши нечищенные могут запах давать, мокрая шерсть.
Закусенец• 04 ноября в 17:15
Ответ дляАяВсёЗнаю
гуляла своих 3 раза, потому что был щенок подросток.
Так привыкла, долго, несколько лет, а потом потихоньку перевела их на 2- разовый выгул.
Но сейчас одна собака старая.
Она просится часто. Даже не знаю , сколько раз в день ее выпускаю во двор.
Хорошо, что мы сейчас в частном доме.
Но сейчас одна собака старая.
Хорошо, что мы сейчас в частном доме.
ХвостПистолетом• 04 ноября в 17:30
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, вони милі☺️
А в вас яка перша собачка?)
Чіхуа
І то теж собака хоч комусь здається що ні
Але якщо чіхуа проблемна то обʼєм проблеми невеликий
, але якщо зіпсувати коргі , то таки не справимося
Сунуся в чужі справи• 04 ноября в 17:54
Ответ дляХвостПистолетом
Чіхуа
Ой, чіхуашки класні і маленькі, це дуже зручно 🥰
Якщо коргі брати ,то напевно дівчинку краще. З ними думаю простіше 🤗 хоча напевно і дівчата є ого-го 🙈
І багатьох коргі знаю, в них є охоронні якості на диво. Ось у знайомих коржик вкусив чужу дитину на відпочинку, бо запамʼятав що той хлопчик ходив з собакою,з якою той коргі не дружить((
Мій насторожено став ставитись до чужих гостей(майстри коли приходять і тд) починає проявляти агресію. А раз намагалась його закрити в ванній, коли майстер прийшов, то він мене вкусив за руку(( Скоріше сам злякався і це така захисна реакція, але все одно неприємно 🥺
Ну і в плані їжі , на прогулянках люблять підбирати всю їжу і треба слідкувати. Бо таке відчуття, що їх не кормлять вдома 🫣