Помидорина• 22 октября в 20:00
Парк "Софіївка" в Умані
Чи можна туди з собачкою? Хто був?
Перша леді колгоспу• 22 октября в 20:20
Мы возили детей со школы на экскурсию. Как вели себя там дети, это ужас, думаю собачка принесёт меньше ущерба, чем наш зоопарк.
Відповідно до Положення про НДП «Софіївка» НАН України на території парку
З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я:
• порушувати правила охорони водних ресурсів;
• пошкоджувати та знищувати дерева і кущі;
• самовільний збір рослин, занесених у «Червону книгу України», а також будь-яких рослин, плодів, горіхів, грибів, ягід; виловлювати і знищувати диких тварин та птахів;
• влаштовувати пікніки, мітинги, купатися та ловити рибу у ставках, вигулювати собак та котів, ходити по невстановлених для прогулянок місцях, смітити, включати гучномовні прилади, розпивати спиртні напої, розводити вогнища, курити цигарки та перебувати в парку з 22:00 до 9:00 години;
• проїзд через парк на велосипедах, сігвеях та електросамокатах з 9:00 до 18:00 години;
• годувати диких та безпритульних тварин у парку.
За порушення правил охорони, а також навмисне знищення, руйнування чи псування пам´яток історії і культури або природних об´єктів, взятих під охорону держави, передбачається кримінальна відповідальність. Винні в порушенні встановленого порядку відвідування парку несуть відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст.ст. 59,65,70,73,77,85,90,91,92) та Кримінального кодексу України.
Адміністрація
З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я:
Адміністрація