Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
Love_Love_Love_• 04 ноября в 06:54
Ответ дляirrina.t
На цей(
Можете без гуглу відповісти в чому суть Переяславської ради/ Переяславського договору?
Love_Love_Love_• 04 ноября в 06:59
Ответ дляirrina.t
Можу, але не розумію в чому підступ. Хочете розпочати полеміку чи Хмельницький зрадник?
Ні, хочу сказати- поки ви на зубок не вивчите історію і культуру України не починайте ці срачні теми
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:02
Ответ дляNYC
А если язык не используется то ты его забываешь.
Такое количество ждунов, как на западной Украине в небольших городках, я больше нигде не видела.
Оооо, тотви знаєте ждунов в лице? Здали їх СБУ?
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:03
Ответ дляirrina.t
Як це стосується мови на якій більшість оголошень?
Це прямо стосується. Одним словом ви не знаєте. Це день розстріляного Відродження
Аноним ФЕЯ• 04 ноября в 07:06
Ответ дляLove_Love_Love_
І яка трагічна подія для України відбулась 3 листопада?
Якщо ви маєте на увазі знищення Батурина, то воно відбулося 2 листопада.
Або ви про щось інше, бо ті чи інші події відбуваються щодня 🙄
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:07
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ні, я не маю це на увазі
demicandum• 04 ноября в 07:08
Язык -это инструмент коммуникации, так же как телефон, не более. Никакой сакральности в нем нет. Поэтому хватит манипулировать
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:09
Ответ дляdemicandum
Саме тому століттями москальня вбивала і катувала людей за мову.
Сакральність в мові є і ще й яка☝🏻
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:10
Ответ дляNYC
Если вам это неприятно, то дело в вас, а не в окружающих.
Но если для вас самая большая проблема во время войны, мова, я вам завидую
Ми не можемо знецінювати проблеему мови
demicandum• 04 ноября в 07:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Сакральність в мові є і ще й яка☝🏻
Сейчас никакой сакральности нет, еще пара лет и ИИ будет как синхронный переводчик
А все эти сказки про язык врага, перестаньте телефонами пользоваться, враг тоже им пользуется