Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
Апель-синка• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Знати, а не вживаьи
«Человек столько раз человек, сколько языков он знает». (с) Карл V.
Сколько языков я знаю, столько раз я человек (с) Апчехов.
Я 4 (включаючи українську), а Вы?
Love_Love_Love_• 04 ноября 2025
Ответ дляAbrado
Така дурість наших російськомовних звинувачувати в рашизмі
Я нікого ні в чому не звинувачую, за українську мову вбивали і катували століттями і сьогодні нічого не змінилося
demicandum• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
То що заважає говорити українською, чЄлюсті?
Мой родной язык русский и я считаю его лучшим
Я и на украинском могу, но такой потребности нет, я не работаю в сфере обслуживания и у меня нет стадного инстинкта
Love_Love_Love_• 04 ноября 2025
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Апель-синка• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Ви не на екзамені з історії. І це не срач, це війна
Вы хотите воевать на Советчице? С кем и зачем?
Ответ дляОленаЯ
Подумацте тоді, сому ваші батьки українці російськомовні?
На тій війні моя родина мала багато втрат, німців не люблю, генетисно передалося, переконалася в цьому ще раз нещодавно
Тут мало думати , читати треба . Думати не допоможе, 70 років окупації дарма нікому не пройшли
Апель-синка• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Мені гидко читати навіть
В верхнем правом углу есть крестик - нажимаешь и не читаешь.
Не благодарите!
demicandum• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Ну вы же рвете сраку за мову, причем большинство из тех кто рвет, до 22 года общались на русском, несмотря на то что давно уже шла война.
Да и рассказывали что не общались на украинском потому что боялись что на них косо посмотрят, а тут внезапно почувствовали силу, но все равно что-то не так пошло
Ответ дляirrina.t
Ми , весь народ. Ми ті хто хоронить своїх рідних, ми ті кому потім кажуть я його туди не посилав. Потім Какая рАзніца і решту хероти. Бо терпим і не можем викорінити це посеред себе;
Стули пельку. Я та, в якої два брати поховані. І я не давала права від моєго імені сраній провокаторші віщати .
МаргариткаW• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
да хватит уже вот эти шаблонные фразы, в Российской Империи печатали на мове Кобзар Шевченка и много других, я уже молчу, кто его из крепостных выкупил, Енеиду Котляревського в Питере печатали, при Союзе была масса книг, сказок на мове... если бы вбивалы, то её бы просто не осталось, вымерла как вид вообще. хватит уже этот бред обиженнок марафонный нести в массы.
Апель-синка• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Саме тому століттями москальня вбивала і катувала людей за мову.
Сакральність в мові є і ще й яка☝🏻
Каждый выбирает для себя
женщину, религию, дорогу.
Дьяволу служить или пророку -
каждый выбирает для себя.
Каждый выбирает по себе
слово для любви и для молитвы.
Шпагу для дуэли, меч для битвы
каждый выбирает по себе.
Каждый выбирает по себе.
Щит и латы. Посох и заплаты.
Мера окончательной расплаты.
Каждый выбирает по себе.
Каждый выбирает для себя.
Выбираю тоже - как умею.
Ни к кому претензий не имею.
Каждый выбирает для себя.
П.С. Ни у кого не собираюсь спрашивать разрешения на свой выбор.
Тем более у Вас.
женщину, религию, дорогу.
Дьяволу служить или пророку -
каждый выбирает для себя.
Каждый выбирает по себе
слово для любви и для молитвы.
Шпагу для дуэли, меч для битвы
каждый выбирает по себе.
Каждый выбирает по себе.
Щит и латы. Посох и заплаты.
Мера окончательной расплаты.
Каждый выбирает по себе.
Каждый выбирает для себя.
Выбираю тоже - как умею.
Ни к кому претензий не имею.
Каждый выбирает для себя.
Тем более у Вас.
Colombina.• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Я розумію, що моє питання риторичне і всі хто тут вєщає, какая разніца, будуть бризкати своїм ядром…ненавиджу чути це. Багато моїх близьких і дорогих людей я втратила у цій війні. Це просто такий біль який переповнює всю сутність і весь мій світ. Мені по хендехоху відповіді які будуть виправдовувати цей кончений ізик. Це мова вбивць .
Это язык на котором написано много прекрасной литературы, в отличите от мовы - вот уж что противно слышать мне было всегда
Надеюсь вы сейчас лопнете от своей «ненависти»
Colombina.• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Може повчіть українську мову, щоб ЛИШНІЙ раз не корчити з себе розумну
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Я хочу чути свою мову. Будете кидати в мене за це каміння?
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Російська мова на території України не є іноземною мовою, це є мова геноциду українського народу і ніщо інше. Я терпіти не можу срачних мовних тем, але коли ви щубами вціплюєтесь в той свій язик і захищаєте його намертво це смішно і огидно.
Англійська мова на території США є мовою геноциду корінного населення цієї країни