Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
Ответ дляirrina.t
Я розумію, що моє питання риторичне і всі хто тут вєщає, какая разніца, будуть бризкати своїм ядром…ненавиджу чути це. Багато моїх близьких і дорогих людей я втратила у цій війні. Це просто такий біль який переповнює всю сутність і весь мій світ. Мені по хендехоху відповіді які будуть виправдовувати цей кончений ізик. Це мова вбивць .
100% згодна
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:23
Ответ дляGipo-po
Какие могут быть аргументы. Ещё и Вам, звезде форума 🤣
Нафіга таке брехати про воюючого мужа, чесне слово, берегів не бачите
Ответ дляirrina.t
вы сейчас плюнули на могилы моих близких русскоязычных людей с востока, которые защищали вашу жопу..
Веточка сакуры67• 04 ноября в 07:23
Ответ дляirrina.t
Але говорити ізиком воага ??Мова не про патріотизм. Я просто ненавиджу це чути
Слушайте, враг у нас давно, война тоже. Но все шуровали голосовать за русскоязычного кандидата, нормально так слухали його . Или только когда именно вы почувствовали неудобства стали ненавидеть? А когда войны была у кого-то другого и язык никому не мешал
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:24
Ответ дляGipo-po
Я не вру, а Вам не привыкать.
Ви БРЕШЕТЕ!!!! І ви це знаєте.
Стидоба, про чоловіка на війні брехати. Жесть
Ответ дляAgendum
Сподіваюся, адміни вас скоро забанять. Бо ви несете таку нісенітницю, ображаєте людей. ’Завезені’? А нічого, що ці ’москалі’ захищали ваших родичів під час другої світової? Разом з людьми інших етнічних приналежностей?
Навіть не сумніваюсь що скоро забаряться. Хто ж правду любить . Я в любому випадку залишаюсь при своїй думці. Коли по вас буде прилітати сподіваюсь ви не будете плакати.
Ответ дляirrina.t
Надо больше драмы, иначе в ваш дутый патриотизм никто не поверит… 😂
Love_Love_Love_• 04 ноября в 07:26
Ответ дляGipo-po
Так про немецкий кто-то ответит? Что ж случилось? Немцы убивали украинцев, а теперь что?
Конь в пальто
В правилах использования этого форума нет требований для использования (или неиспользования) какого-то определенного языка. А ’нравится - не нравится’ это уже сугубо индивидуально. Да и общаться там, где не нравится, никто не запрещает, полно и других ресурсов.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Ответ дляAgendum
А якщо мої родичі теж воювали то вони кого захищали. Смішна ви, ще б вистріл Аврори згадали
Ответ дляGipo-po
Нет, я украинка. И отлично говорю на украинском. Но меня бесит вот это навязывание. На немецком же можно? Это теперь наши лепшие друзья, в десна целуемся, многие там живут даже. И ничего?
Подумацте тоді, сому ваші батьки українці російськомовні?
На тій війні моя родина мала багато втрат, німців не люблю, генетисно передалося, переконалася в цьому ще раз нещодавно