Был уже от меня вопрос по кухне. И всем огромное спасибо за советы👍
Теперь следующий вопрос. На потолке огромный бетонный плинтус. Не даст высоко повесить шкафы. У кого была подобная ситуация? Это только на заказ мебель делать или вы как-то вышли из положения? Может его можно как-то сбить? Хочется шкафы побольше повесить, а не коротенькие
Дайте вподобайок• 04 ноября 2025
Какая ширина выступающей части? Глубина верхних шкафов 28-30см. Что то мне кажется что эта балка меньше. Вариант смонтировать шкафчики под нее и сделать только фасад под потолок кажется мне вполне реализуемым.
жар-птица Нюра• 04 ноября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ну як виглядатимуть мінімум 30 см фасаду, що висять у повітрі? Якщо ці фасади взагалі не поведе з часом
Новопоштинская• 04 ноября 2025
Головне, щоб ця балка була рівна ( дуже сумніваюся) . Бо коли почнете по рівню вішати кухню, то може так статися, що через нерівність балки , нижні і верхні шафки будуть висіти нерівно.Будуть великі щілини.
Якщо дійсно треба бюджетний варіант, то нічого не робити з тією балкою. Або так залишити. Або фальш панеллю закрити.
Чому? бо ті шафки, що виступають - в кутку не гарно вийде. Тоді тільки на 1 стіну. У вас же балка тільки на 1 стіні ? Або вже цю надбудову по інд. проекту робити
Тирамісу на терасі• 04 ноября 2025
Це у вас хрущик чи чешка? Робіть під замовлення, зроблять гарно і під потолок, і витяжку там прокладуть. Можливо буде трішки більшої глибини шафки, але буде все ідеально ріано. Робите не на один день.
Новопоштинская• 04 ноября 2025
щоб так рівно вийшло, то тільки під замовлення робити кухню. це точно більше 100 тис буде.
ви готовими модулями свою балку без щілин не зробите
Дайте вподобайок• 04 ноября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
А чого їх має повести? Там того ’повітря’ 20-25-30см, взагалі немає про що турбуватись в цьому контексті. Зробити 3 посилені або 4 стандартні петлі на самій шафці, верхню максимально високо. Я не одну кухню спроектувала, і не тільки кухню, дещо на цьому розуміюся. Це найбільш бюджетний варіант. Якщо вирізати дсп під вигини цієї балки, то це вже буде рахуватись по дорощому тарифу, тільки питання навіщо такі складності? Функціонал однаковий при обидвах варіантах, затрати в першому менші.
Можна змонтувати на цю балку фальш панель з того ж матеріалу, що і фасад. Візуально буде теж дивитись цілостно, але закритого зберігання не буде. Є і інші варіанти. Тут питання до автора який кінцевий результат вона хоче отримати.
Я, наприклад взагалі не люблю меблі під стелю і не парилася би с тією балкою.Враховуючі маленьку площу кухні 4 кв.м, шафи під стелю мені би ’давили’, колись в мене теж була маленька кухня 6 кв.м, я не робила високі шафи. Вкладуватись грошима в будиночки для хламу які рідко використовуються-це не моя філософія. Мені важлива ергономіка, тому зберігання я проектую максимально знизу і не вище 2,10см. Але автор прагне іншого, тому мої поради виходять з цих міркувань.
Ответ дляДайте вподобайок
Кухня 6,5 квадратів. Хотілося щоб вигляд був естетичний, бо шафи лише такої висоти туди вміщувались
Дайте вподобайок• 04 ноября 2025
Ответ дляDaWA123
Вона у вас взагалі дуже невдала по конфігурації. По суті робочого місця немає, там справа навіть не в висоті верхнього ряду. Робити її угловою, по довгій стороні може бути вузька стільниця, де стане мікрохвильовка і вивільнить місце біля плити. На такій площі ставити таку плиту недоцільно, вона просто зжерає корисний простір. Я би вам порадила замінити на варильню поверхню на 3 конфорки, це 45см і змістити її до стіни, щоб зробити місце між плитою і мийкою. Під поверхнею можна зробити нішу для духовки настільного монтажу, а під нею ще вивільниться простір під висувну шафу. Під самою стінкою карго на 15см. А на фото видно що навесні шафи глибщі ніж та балка, прекрасно все закривається фасадом, без усіляких підрізань і прочих тєлодвіжєній. Підвіконня теж проситься бути робочою стільницею. Я собі робила так на маленькій кухні і там в мене стояла кавомашина. А взагалі дуже знайоме планування. У моєї родички така кухня, тільки тієї балки немає. Вона робила кутову кухню під замовлення, не дуже вдало, косяків багато вилізло.
Ответ дляДайте вподобайок
Це фото ще старих господарів квартири.
Все будемо міняти і варильну, і духову, звісно, вмонтовані будемо робити.
Ви вважаєте, що верхні шафи можна просто ззаду вирізати під цей бордюр? Чи що маєте на увазі «закрити фасадом»
В мене ще ідея замість стола зробити підвіконня-стільницю, здається це теж може трохи місця виграти…
Дайте вподобайок• 04 ноября 2025
Ответ дляDaWA123
Це фото ще старих господарів квартири.
Верхня шафа складається з двох основних частин. Це сам прямокутник з дсп і він може мати розмір до цієї балки. Друга частина це дверка(фасад). І вона може бути як з дсп так і з мдф в різному виконанні лицьового шару, по розміру вище за розмір основної частини, таким чином закриваючі цю балку. Іноді роблять дверку нижчє нижнього краю шафи, коли хочуть відмовитись від ручок, а відкривання за рахунок виступаючої частини захватом руки. Це я вам пишу для того, щоб було зрозуміло що розмір фасадної частини може бути інший в залежності від задачі. В вашому випадку задача закрити балку, то це може бути зроблено за рахунок високого фасаду.
Інший запропонований спосіб це фальш панель з того ж самого матеріалу, що і фасад. Будь який мебляр знає що таке фальш панель. Вона просто візуально закриє балку.
Ответ дляДайте вподобайок
Зрозуміла. Дякую.
Щебетуха• 04 ноября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Демонтаж этого одоробла с созданием равноценной по пропускной способности, но компактной шахты. Но это не она, иначе б вытяжное отверстие автора не было снизу.
И да, моя квартира - делаю так чтобы мне было и красиво, и функционально!
Если хотите делать так, как придумается, то купите дом. А в квартирах вы ж не одна и нужну учитывать правила и нормы прежде всего безопасности и санитарии. Врят ли вам будет приятно, если ваш сосед сверху в вентканал встроит холодильник. А у вас будут запахи ото всех соседей снизу. Это как пример.
Весняний Марафон• 04 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Или самой в Вияре запилить проект по своим расчетам.
Выйдет в 2-3 раза дешевле чем под заказ
Весняний Марафон• 04 ноября 2025
Ответ дляЩебетуха
Ваш пример неудачный. И вероятнее всего вообще не к месту, т.к. ЭТО не вент. канал.
А за меня не переживайте! У меня не одна квартира с доработками под мое понятие практичности и функциональности, не в ущерб соседям, я не настолько не люблю людей
Дом кстати тоже есть и тоже по моему проекту.
Прорабу со мной было нескучно работать - у меня незаурядные запросы
Ответ дляВесняний Марафон
Выйдет в 2-3 раза дешевле чем под заказ
Я думала об этом, это был бы идеальный вариант. Но вряд-ли самой можно проработать четкий проект. Нужно заказать проект, заказать распил, заказать сборщика. Это и есть мебель по индивидуальным меркам… выйдет дороже, чем подбирать кухню посекционно из предложенных вариантов. А бюджет не большой
Щебетуха• 04 ноября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
На фото автора,не вент канал разумеется. Выше кто-то написал что вент и его мол можно убрать. Я об этом свое мнение высказывала.
А дом не покажете:)? Очень интересно.
Весняний Марафон• 04 ноября 2025
Ответ дляDaWA123
Я для разнообразия решила сама спроектировать кухню, т.к. она линейная и в целом беспроблемная. 3,5 метра рабочая поверхность двухуровневые шкафы + 2 пенала отдельно стоящие.
Распил и доставка Вияр. Собрал и установил муж за 3 дня.
Поэтому кухонная мебель получилась почти на шару :)
Для меня ничего сложного в этом не было. Но даже если бы было что-то типа вашего выступа, при невозможности его убрать, то тоже все посильно, даже с угловым элементом. Просто дольше и тщательнее нужно было бы считать.
Весняний Марафон• 04 ноября 2025
Ответ дляDaWA123
А может я не правильно вас поняла… что значит сделать самой пооект в Вияре?
Посмотрите пару роликов по сборке мебели, обратите внимание как собрана ваша старая кухня. Снимите замеры, сделайте детальный 3Д чертеж на бумаге.
У Вияра есть видеоролики, тоже их просмотрите, многое станет понятно.