Пишу_граммотно!• Изменено 04 ноября 2025

При якому вільному т4 вам назначили гормон?

Атпо і ттг норма, а от т4 вільний 0.89 - при нижній нормі 0.92
Але уся симптоматика гіротиреозу
Вапщета• 04 ноября 2025
а сколько ТТГ? больше трьох?
автор Пишу_граммотно! • 04 ноября 2025
Ответ дляВапщета
а сколько ТТГ? больше трьох?
Атпо 25 про нормі до 34, ттг 2.73
Слабкість давно, випадає волосся.
Феритин за 1.5 місяця підняла бо зараз 70, до прийому таблеток не здавала.. олбто волосся,через щитовтлку мабуть
Майская киска• 04 ноября 2025
У Вас и есть гипотиреоз.
Майская киска• 04 ноября 2025
Хорошо, что напомнили. Нужно сходить сдать анализы.
автор Пишу_граммотно! • 04 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
У Вас и есть гипотиреоз.
Але чи про такому назначають гормон? Бо чесно ,я буду пала гормону, бр мучаюсь вялістю і мерзлявістю
Разгуляшка• 04 ноября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Атпо 25 про нормі до 34, ттг 2.73
Слабкість давно, випадає волосся.
У Вас ттг не високий, навряд лікар призначить пити тироксин.
Майская киска• 04 ноября 2025
Ответ дляРазгуляшка
Нужно к хорошему идти врачу. Который не анализ будет лечить, а человека по симптомам.
Вапщета• 04 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
У Вас и есть гипотиреоз.
а может йододефицит
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
У Вас и есть гипотиреоз.
А что ж тогда у меня ттг 5.9 атпо 800
автор Пишу_граммотно! • 05 ноября 2025
Ответ дляМайская киска
Порадьте такого
Бо зараз ітак частину аналізів на кредитні кошти робила, бо т4 вільний і апто не входить в нсзу, а ендокринолог до якого попаду державний, він тільки в ділу шле, тобто теж по нсзу не зазначив би..
Звісно якщо одразу класний, готова за кредитні кошти і до платного.. бо а що робити..
Сил зараз заробляти нема.. спляча вест день
автор Пишу_граммотно! • 05 ноября 2025
Ответ дляВапщета
а может йододефицит
Зазвичай або мультивітамін де йод з селеном є, або окремо йосен приймаю
автор Пишу_граммотно! • 05 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А что ж тогда у меня ттг 5.9 атпо 800
А сили є жити, працювати? Мені на жаль давно так, але я думала що то депресія. Але нема в мене ознак депресії, та і взагалі спокійно складнощі вже переношу давно..
А от при всіх бажаннях в роботі, для сім´ї- роками тупо нема сил(( як то кажуть не до цього... хоч і секс цікаво, і плани по кар´єрі.. але мучаюся роками що все це хочу, а по факту ледь існую
ВільнаНазавжди• 05 ноября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Порадьте такого
В хелси можно записаться к любому эндокринологу в любой поликлинике. Зачем идти именно к этому?
автор Пишу_граммотно! • 05 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну якось це очевидно. Краще одразу до пегевіреного
ВільнаНазавжди• 05 ноября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, если очевидно, то зачем вы ходили к тому, кто не выписывает направления на бесплатные анализы и сдавали в кредит! платно?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Усталость сильная,но у меня еще и тревожные расстройство.Но надеюсь опустить еще ттг и может улучшится состояние,главное дозу еще подобрать