Шаманю второпях• Изменено 04 ноября 2025
Обострилась грыжа. Как понять, что это не конский хвост и что делать?
Первый раз такое. Боль очень сильная, пью мовалис, милокалм, не помагает. Отдает виногу, большой палец. В чт поеду к неврологу. Начиталась про конский хвост, страшно(
Шаманю второпях
• 04 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
МРТ зробіть. Без нього до невролога йти не дуже має сенс
Я зробила, там нічого толком не зрозуміло.
Вишнёвая Леди• 04 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
В сенсі не зрозуміло? Не зрозуміло для вас?
Шаманю второпях
• 04 ноября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, для мене. Я поки до лікаря прираплю, з розуму зійду. Лякає, що моваліс не допомагає.
Бронетапці• 04 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Так он слабый. Нужны уколы
Шаманю второпях
• 04 ноября 2025
15 мг, це велике дозування. + мідокалм. Нога німіє, палець.
Непереможна• 04 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
У заключенні МРТ завжди пишуть про стан кінського хвосту. ВИ або не робили МРТ або щось вигадуєте
Шаманю второпях
• 04 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Дегеративно-дистрофічні зміни попереково-крижового відділу хребта з протрузіями міжхребцевих дисків і компресія дурального мішка та міжхребцевих отворів на рівні L5-S1.
Такий висновок.
Непереможна• 04 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Такий висновок.
ДО висновку є опис кінського хвосту. В основному тексті опису МРТ
Шаманю второпях
• 05 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Немає. Лише згадка. Вогневищ патологічної інтенсивності сигналу в конусі спиного мозку, в ділянці кінського хвоста немає.
Але це трохи не те. Опису немає
Непереможна• 05 ноября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Але це трохи не те. Опису немає
СЛова НЕМАЄ для вас нічого не значить... чого ж ви одразу не сказали що іпоходрик, я б не витрачала на вас вій час...