котопёс• 05 ноября в 11:02
За мною стежать
Є одна нав´язлива людина. Жінка дуже нехороша.далека родичка.
Вже поблокувала скрізь.
Вже хочу навіть змінювати номер телефону і фейсбук теж. В не гетконтактах лазить
Просто достала. Вишукує про мене різну інформацію і так далі. Там лікуватися вже треба. Хочу спокою і щоб мене не чіпала вона.
Порадте як зробити. Зміна номеру телефону треба. Але скрізь телефон підвящаний. Банк комуналка і т д і т п.
Як краще зробити. Я хочу жити приватно.
Вже поблокувала скрізь.
Як краще зробити. Я хочу жити приватно.
Лукава Кішка• 05 ноября в 11:13
Ответ длякотопёс
До війни було, послала її і вирішила не спілкуватися. Це людина з травмуючогг минулого. Моя мачуха. В мене зразу нерви починаються.
Бл
што мешает? взять трубку, рявкнуть: пошла нахй, еще раз позвонишь, звоню в полицию. Положить трубку.
Мама фіфті цента• 05 ноября в 11:15
Ответ длякотопёс
Тому що можуть позвонити інші люди. То майстер то ще щось.
Вы же знаете номер мастера.
Лукава Кішка• 05 ноября в 11:17
Больше пофигизма. У меня были знакомые что могли и ночью звонить, в 5 утра. Всех в блок.
Пусть сами с собою общаются
Мама фіфті цента• 05 ноября в 11:19
Ответ дляЛукава Кішка
Пусть сами с собою общаются
У меня вообще с 12 ночи до 12 дня звук выключен постоянно. На незнакомые номера никогда не отвечаю. Не вижу проблемы у автора.
Колупалочка• 05 ноября в 11:26
А що таро сказали? реальні Ваші підозри?Бо по тексту 1в1 як дід з хворобою на базі нервового потрясіння.
А по факту, коли мене колишній сталкерив, я міняла номери не оглядуючись на прив’язки до банку.
Зайченя• 05 ноября в 11:34
Ответ длякотопёс
Я хочу приватності. В нашій країні це не працює бо немає закону. Якби десь в Європі то я вже заяву накаталаб на неї за психологічну давку
Не выставляйте о себе информацию, где она ее выискивает?
Малявка ще та• 05 ноября в 11:34
Ответ длякотопёс
Цікаво. А як заблокувати взодящі?
Є така функція, що додзвонитися можна тільки з записній книжки. Ті, що не записані не зможуть додзвонитися
Безлім на все• 05 ноября в 11:39
Ответ дляЛукава Кішка
Это нарциссизм, считать что всем ты нужен и все за тобой следят
Это шизофрения
Не вмію заміряти• 05 ноября в 11:49
Ответ длякотопёс
Я ж написала. Людина звонить, пише в усіх месенддерах. Ти її блокуєш воно звонить з іншого номера
А що вона хоче від вас
Розвідка Маші• 05 ноября в 11:53
Ответ длякотопёс
Хоче повернення боргу?
Дона Ко Ко• 05 ноября в 11:53
Ответ длякотопёс
так може ви гроші винні. Ви ж не пишете чому вона вам дзвонить
Меломанка Маланка• 05 ноября в 11:57
Ответ длякотопёс
Что от вас хочет? Долги?
Меломанка Маланка• 05 ноября в 11:56
Ответ длякотопёс
Наследство не поделили?
Гигиенишвили• 05 ноября в 12:18
Как я избпвилась от одной случайной знакомой. Говорила с ней кодироваными фразами, как агент спецслужб. Говорила что она в опасности из-за контактов со мной, чтобы обходила сторой какие-то места, каждый раз разные, или не брала трубку весь день, или не выходила из квартиры 3 дня, короче ересь какую-то придумывали. Она наверное подумала что я ку-ку и перестала со мной контактировать. Теперь как видит по дороге, сворачивает или забегает в магазин пока я не пройду.
котопёс
• 05 ноября в 12:34
Ответ дляРозвідка Маші
Хоче повернення боргу?
Ні. Задалбує просто. Тут мені вже написали. Це сталкерство називається
Меломанка Маланка• 05 ноября в 21:12
Ответ длякотопёс
Запишите заявление в полицию, преследует, угрожает жизни