Для драки• 05 ноября в 15:53

Мені 36 і я маю майже 16 років страхового стажу. чи є сенс далі ?

чи є сенс далі працювати? пенсія всеодно мізерна буде. Річний дохід за останні роки не дуже великий. за 2025 рік - звісно, що це не всі місяці враховані.
що робити ? поточна робота - норм, подобається, графік чудовий.
але є можливість бути вдома.
що робити?
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:04
Ответ дляЛастоноша
Чому?
Я це чула з 90х. Не знаю жодного випадку, щоб хтось відмовився від пенсії, якщо вона така не потрібна категорія, чого їдуть оформляти і її не треьа заробляти?
Я не отказывалась, бо никто не предлагал ))
Швендяю містами• 05 ноября в 16:04
Автор, как вам так удалось с 20ти лет работать без перерывов?
Швендяю містами• 05 ноября в 16:05
И откуда мы знаем ,есть ли смысл, кто вас содержать будет?
Ластоноша• 05 ноября в 16:05
Ответ дляМати драконів
Судьям депутатам и так далее платят пенсии , а обычные люди могут только ноги протянуть на эту пенсию и не более , мне кажется боты пишут так как все знают про это
То не пенсії, а державне утримання. Не плутайте м´яке з теплим.
Роза в вазі• 05 ноября в 16:05
Ответ дляФенте Фря
Це тому що в вас немає страхового стажу?
це тому що ви не розбираєтесь
Замороженная селедка• 05 ноября в 16:05
Ответ дляСоветничаю тут
Ну вона зараз є. Згодом її просто не буде і все. Тільки дай Боже щоб вона збереглася у ветеранів після цього всього. Всі інші пролетять....
Я последние 30 лет слышу , что сейчас пенсия есть , но вот-вот ее отменят и все . Что-то за 30 лет никто ничего не отменил .
Фенте Фря• 05 ноября в 16:06
Ответ дляРоза в вазі
це тому що ви не розбираєтесь
Так, в фантазіях.
Ластоноша• 05 ноября в 16:06
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Тобто? Не ходили в ПФ при досягненні відповідного віку, чи в ПФ Вам не запропонували відмовитися від нарахувань?
Швендяю містами• 05 ноября в 16:06
Ответ дляСоветничаю тут
Не буде вже у наших ровесників пенсії. Тому хочете працюйте, хочете не працюйте.
В огромном мире пару стран только, где не платят пенсии,не пишите эти бредни. Какая-то то да будет
Мэри Попкинс• 05 ноября в 16:06
Ответ дляШвендяю містами
Это редко кому удалось, тут половина вообще без трудовой и никогда не работали. Это нужно работать всю жизнь с 25 лет без перекура
Та ні, не рідкість. Особливо чоловікам. Це у жінок, то враховували 3 роки за дитиною, то не враховували. В моєму кругу спілкування всі працювали і багато хто починав значно раніше.
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:06
Ответ дляЛастоноша
Не ходила
Ластоноша• 05 ноября в 16:08
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не ходила
З яких доходів живете? Працює без оформлення в 65+?
Швендяю містами• 05 ноября в 16:07
Ответ дляМэри Попкинс
Почитайте здесь темы: не работала и не работаю, сколько таких женщин. У меня у взрослых знакомых 60+ не у всех хватает того стажа
Замороженная селедка• 05 ноября в 16:08
Ответ дляШвендяю містами
А что в этом такого удивительного ? Я с 22 лет без перерыва работаю . 1,5 года декрета разве что выпали .
Швендяю містами• 05 ноября в 16:10
Ответ дляЗамороженная селедка
А сколько вам лет? Ну люди между работами иногда перерыв делают,ковид,болезни( тьфу тьфу,) , всякое бывает....
PORKA• 05 ноября в 16:09
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Пенсию и не предлагают, работу тоже)
Замороженная селедка• 05 ноября в 16:09
Ответ дляШвендяю містами
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:10
Ответ дляЛастоноша
С разных. Не работала вообще никогда )
Глаза_в_3_карата• 05 ноября в 16:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мне 50, тоже не будет
Чего не будет, сейчас у многих военных в 50 хорошие пенсии, и у судей и у депутатов
, никто их сейчас не отменит
Замороженная селедка• 05 ноября в 16:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не ходила
Почему ? Сколько вам лет ?
Швендяю містами• 05 ноября в 16:11
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
С разных. Не работала вообще никогда )
Так с чего быть той пенсии тогда...
Додаю напруги• 05 ноября в 16:11
Ответ дляШвендяю містами
В мене 5 років декрету і 4 навчання, тому теж виглядає як багато. Раніш і в центрі занятості теж в стаж входили.
Ластоноша• 05 ноября в 16:13
Ответ дляШвендяю містами
В нас на заводі є прибиральниця, їй 62, соц.допомогу отримає в 65, а от для пенсії не вистачає 13 років , чому? Відповідає: я базарах, раьотала без оформлєнія. В продуктовому продавець, жіночці 60+ , теж без пенсії, бо
ніхто офіційно брати не хотів... Здає в оренду житло, що отримала в спадок
Роза в вазі• 05 ноября в 16:11
Ответ дляКупи слона
а шо буде?
цифровую валюту начнут вводить до 2028, примерно в 2032 большая часть планеті будет п, потом сами поймете почему не будет
Глаза_в_3_карата• 05 ноября в 16:11
Ответ дляШвендяю містами
Эти страшилки ещё моя прабабушка рассказывала.
Так моя мама в 50 на пенсию ушла
Замулена ріка• 05 ноября в 16:11
Ответ дляШвендяю містами
Я починачуґи з вузу весь час працюю безперервно вже 27 років, ну і вуз до стажу же рахується +4 роки
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:11
Ответ дляШвендяю містами
Так с чего быть той пенсии тогда...
Ну, моя мама тоже никогда не работала, а пенсия есть. Ей, правда, хорошо за 70.
Замороженная селедка• 05 ноября в 16:12
Ответ дляШвендяю містами
54 . В ковид я работала так же официально , как и до него , только на удаленке . Когда болела - меня никто не увольнял , наоборот больничные оплачивали . А зачем делать перерывы в работе ? В отпуск съездить ? Так у меня и отпуска оплачиваемые .
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:13
Ответ дляЗамороженная селедка
Почему ? Сколько вам лет ?
Не хочу. 50
Плекаю думи• 05 ноября в 16:13
Ответ дляМэри Попкинс
Як ви можете знати, що буде через 10 років? Звісно ж, що у вас зараз мізерно мала ’пенсія’, бо ви мізерно мало пропрацювали. Ще 34 роки трудової діяльності попереду
А що має бути 50 років трудової діяльності?