Миллениалка• 06 октября в 22:53
Через скільки можна піднятися питання про підвищення зп?
Працюю в компанії 10 місяців. Моя посада одна в компанії, тобто мій результат видно, це не діяльність відділу. З досягнень - з нуля поставила управлінський облік, його не було взагалі. Хочу попросити трішки підняти зп, бо не вивожу вже сама з дитиною, ціни так виросли, що 10 місяців тому моя зарплата це зовсім інші гроші були. Це нормально просити про підвищення, якщо прпцюєш менше року? І на який процент зазвичай просять підняти? 20% це занадто чи норм?
Миллениалка
• 06 октября в 22:54
Ответ дляСолоденька цукОрка
А зараз скільки отримуєте?
Та небагато, 30 тис. Але не Київ, середня ЗП по місту моєї спеціальності нижча
осень харашо• 06 октября в 22:59
Проаналізуйте рівень зп для своєї посади і сміливо просіть підвищення. Підготуйте «звіт з результатами» кажіть, що ви швидше, вище, сильніше… і за це хочете таку то суму (називайте її, не грайте в соромʼязливу дівчинку). Якщо керівництво в адекваті і в бізнесі є гроші то все має бути ок
ФсеСама• 06 октября в 23:12
Конечно нормально, если ваш результат виден.
Подскажите где почитать про управленческий учёт ?
Миллениалка
• 06 октября в 23:22
Ответ дляФсеСама
Я не знаю, где почитать) я этому училась в вузе и потом проходила неоднократно семинары, курсы. Я магистр с финансов. Я не думаю, что достаточно просто где-то в интернете почитать, это очень глубокая тема. Тем более нужно учитывать отрасль, специфику бизнеса
ФсеСама• 06 октября в 23:56
Ответ дляМиллениалка
Ну я много лет назад училась на бухгалтера , представление имею о многом
Миллениалка
• 07 октября в 06:02
Ответ дляФсеСама
Вам тогда лучше не почитать, а найти хороший вебинар
ФсеСама• 08 октября в 07:56
Ответ дляМиллениалка
Подскажите платформу
Миллениалка
• 08 октября в 08:02
Ответ дляФсеСама
Подскажите платформу
Суперлюди, Финактив, это там где я проходила обучение дополнительное