Карма хамелеона• 05 ноября в 17:13
Зʼявилася дрібна мошка
Порадниці, підкажіть будь ласка. Зʼявились дрібні дрібні чорні мошки, як роздушую запах цвілі. Підозрюю що можуть бути з грунту квітів квартирних, хоча сам ґрунт поливаю не так часто і він на дотик не вогкий. Що це може бути і як їх позбутися?
Ms. Доброта• 05 ноября в 17:14
У нас на работе тоже завелись и много, они не от цветов и фруктов. Тоже не знаем откуда, очень много их
Карма хамелеона
• 05 ноября в 17:15
Ответ дляMs. Доброта
Фруктові то вони більші і запаху такого не мають, точно не фруктові
Ms. Доброта• 05 ноября в 17:15
Ответ дляКарма хамелеона
Я же о том же
Карма хамелеона
• 05 ноября в 17:16
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тю. Липучки. Дихлофос
🙂на щастя їх не настільки багато, але поодинокі літають
Файно Замало• 05 ноября в 17:16
у меня в бачке поселились, заливаю хлорку постоянно, снимаю крышку, вроде пропадают.
А я с Рио-де-Житомира!• 05 ноября в 17:18
Ответ дляКарма хамелеона
Краще одразу. Задерозаньте їх дихлофосом. Бо буде більше
Карма хамелеона
• 05 ноября в 17:19
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А куди їх дезодоранити? Треба ж знайти їх місце, та і дитина вдома мала і папуга
А я с Рио-де-Житомира!• 05 ноября в 17:21
Ответ дляКарма хамелеона
То на липучку їх.
До речі , класна штука. І міль теж липне. Коли є
Луковая• 05 ноября в 17:22
Ответ дляКарма хамелеона
Ось така, зараз просто світла не має може погано видно
Это от овощей каких-то, посмотрите запасы.
Карма хамелеона
• 05 ноября в 17:29
Ответ дляМексиканочка
Найти источник и убрать.
Скоріше за все це з грунту вазонів, чим можна полити ґрунт щоб їх знешкодити.
Фрукти овочі перевірено, ванна теж
Мексиканочка• 05 ноября в 17:31
Ответ дляКарма хамелеона
Фрукти овочі перевірено, ванна теж
Актара должна помочь
КокошинЭль• 05 ноября в 17:55
У нас такі зʼявились, коли активно почала рости пліснява, перевіряйте всі кути! Особливо там, де є продукти.
Жена_КотораяСтена• 05 ноября в 19:21
Такі можуть в цибулі завестися, в дренажних отворах, у підвалі
Папобус• 13 ноября в 01:16
Це з землі . Вони називаються якісь там комарики. У мене було багато в мандарині, коли я його пересадила. Грунт був легкий. Почитала десь пораду, що треба землю засипати камінцями, що вони тоді не зможуть розмножуватися. Я так і зробила. В мандарині їх немає.
Сколько_мне_лет?• 28 ноября в 12:11
Фумігатор з пластинками від комарів. Найбезпечніший метод, все, що менше комаоів, теж дохне. Включити на ніч, двері в кімнату зачинити, тваринок не пускати, про всяк випадок, але вони мають бути нешкідливі для них. Зранку провітрити.
У мене колись завелись, коли мама цибулюку вирішила на підвіконні проростити.