Трохи злякана• 05 ноября 2025

Ваши дети хотят вернуться в Украину?

Вопрос к выехавшим
Завтра не пью• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ми всі пам´ятаємо, як добре було колись у дитячому садку.
Але знаємо, що повернутися у минуле неможливо.
+1, 99% хочуть повернутись в ту, довоєнну Україну. На жаль, реальність зовсім інша
Миззери• 05 ноября 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
То ви ж наче в Україні. Реставрацію шкафа робили тут показували
Я 25 процентов времени в Украине , иногда месяц подряд
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2025
Да, но хочет в довоенную Украину. Но она уже возвращалась на год и сама же попросила вернуть за границу. 16 лет.
Вельшановна• 05 ноября 2025
Не хочет. Когда выехали ему было 15.
Миззери• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
А я старшого сина не хотіла відпускати за кордон, зробила все, щоб він реалізувався в Україні, біля мене.
За іронією долі, за кордоном опинилася я.
Тому всі наші плани щодо дітей ефемерні.
Почему ? Пусть пробует
Мой недавно сказал что не хочет учить польский , у него отличный Английский поэтому хочет поехать в англоязычную страну попробовать жить , так и работу найти проще
Ну было неожиданно но конечно никто не был против , пусть пробует , у него всегда есть куда и к кому вернутся
Как_б_не_так• 05 ноября 2025
Нет. Не хотят. Любят приезжать раз-два в году погостить. Жить уже не хотят
Квітка Миру• 05 ноября 2025
Навіть не питала хоче чи ні. Не бачу сенсу. Зараз у сина немає можливості повернутися. Коли буде, тоді спитаю. Але вже, мені здається, навряд. Може якщо компанія, в якій він працює, відкриє в Україні філію)
Борисфенка• 05 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Почему ? Пусть пробует
Тому що вже пізно пробувати, війна, син в ЗСУ.
Про меншого сина вирішила не перейматися поки що, пауза на 5 років, де я, там і він.
Завтра не пью• 05 ноября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Знаете выражение -не говори гоп пока не перепрыгнешь
Одно дело ,когда выехали маленькие дети и другое дело подростки .
Я своїх вивезла підлітками, 07.03.2022. Так, вони хотіли повернутись, але в свій дім, в свою кімнату, на своє подвір´я. І аж ніяк не в країну, охоплену війною. А зараз вже бачу, що в них вже тут дім: друзі, школа, свої інтереси. З перших днів їм говорила: ваша основна допомога Україні зараз -це добре вчитись. Щоб, коли надумаєте повернутись, приїхали підготовленими спеціалістами
Миззери• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Тоесть вы были против что бы он выехал заграницу и он попал в зсу в итоге ?
Хитрушка-чекушка• 05 ноября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Но вы ж понимаете,что все разные
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2025
Ответ дляМиззери
В классе 7 человек еще украинцев из 17 , иногда про войну говорят я слышала но лучшие подруги у нее полячки

Меня саму удивляют откуда у нее эта тяга , но правда она хорошо помнит как жила в Киеве
Я моя страдает от того что нет подруг украинцев, в 9 классе была сама , сейчас в гимназии одна. Есть одна белорусская девочка и все , но она ее просто ненавидит и дружит только с местными. Вот просто нереальная ненависть , говорит ей что русские что белорусы .
Ноунэйм• 05 ноября 2025
Нет, не хотят. Даже в гости не хотят. Наверное, воспоминания о войне прочно засели в голове.
Борисфенка• 05 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Ні, я не була проти категорично, я м´яко привчала сина до того, що в Україні життя можливе, реалізація можлива, неньку треба любити, ВВП підвищувати, економіка розквітне. Він чудово реалізувався, я ним пишаюся.
І тут війна, чоловік і старший син на війну, жінки-діти-невістки в біженство.
Іронія долі.
Завтра не пью• 05 ноября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Но вы ж понимаете,что все разные
З того, що бачу, то чудово розумію що діти - відображення того світу, що в сім´ї, і своїх батьків. Там, де батьки -авторитет для своїх дітей, там ні в кого нема проблем. Просто не у всіх батьків вистачає духу це визнати. Ну і останнє, дітей таки треба виховувати, а не ліпити по інтернет-блоХерам лідОрів
90x60x90• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Є речі, які дітям і підліткам знати не потрібно, бо це руйнує їх психіку, всьому свій час.
А без знання реальної ситуації вони не можуть прийняти вірне рішення. Та й логічне мислення ще не розвинуте.
Тому батьки вчать дітей жити під своїм контролем, потім випускають у вільне самостійне плавання.
Це які такі речі? Ви приховуєте від підлітків, що в нас війна? Чи що? Що вони можуть не знати в сучасному світі тіктоків і інстаграмів? Тим більше підлітки
Борисфенка• 05 ноября 2025
Ответ для90x60x90
Я приховую, що у нас війна, корупція, катування в полоні, вбивства в ТЦК, безбашенна поліція, висока смертність на дорогах, хабарі і так далі.
Воно йому поки що не треба.
Миззери• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Воно йому поки що не треба.
Вы скрываете что война от 12 летнего ???😐😐
из желе я• 05 ноября 2025
Ответ дляМиззери
А ви своїм дітям все у подробицях показуєте?
Йде війна, обстріли, тато і старший брат воюють, тренер з бойового гопака загинув, квартира ще ціла. Він це знає.
Борисфенка• 05 ноября 2025
Анонім випадково натиснула.
Ви своїй доньці також в силу віку дозовано інформацію про війну надаєте?
90x60x90• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Анонім випадково натиснула.
.
З бісиками• 05 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не шкодуєте про те, що свого часу не відпустили?
Манкоголік• 05 ноября 2025
23 года - нет
15 лет - скорее да, чем нет

Когда выезжали в 22-ом году, старшую еле уговорили выехать, она постоянно твердила, что война скоро закончится.
На сейчас она категорична с возвращением.
Манкоголік• 05 ноября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Да. Очень. Франция не зашла за 3.5 года
А сколько детям лет?
Моим нормально.
Младшая скорее просто хочет съездить в Украину.
Старшей тут ок
Полонянка SexShop-а!• 05 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
А сколько детям лет?
Моим нормально.
Старшей тут ок
10 и 12 лет
Манкоголік• 05 ноября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
10 и 12 лет
А что не так?
Я тоже не в восторге от страны, но, как выше правильно заметили, почти все хотят вернуться в ту Украину, до 24/02/22:(
Я в прошлом году была в Киеве, когда прилетело в охматдет; у меня не было страха ни от сирен, ни от взрывов, но дико напрягали и выводило отсутствие света, связи, гул аккумуляторов. Уезжала без сожаления.
Дочка в 23 ездила и в этом; в прошлый раз рыдала, что уже надо уезжать (мы завязаны по работе, поэтому максимум на 2 недели можем ездить). В этом уже никаких сожалений не было.
Младшая не ездила из-за проблем с документами на границе + она очень плохо реагировала на взрывы и сирены и я реально боюсь везти ее в Украину.
Полонянка SexShop-а!• 06 ноября 2025
Ответ дляМанкоголік
А что не так?
вы же понимаете что есть масса причин почему дети (да и взрослые) могут хотеть вернуться ?