Куратор дебошей• 05 ноября в 19:45
Мамини маніпуляції...
Це треш, коли людинаиманипулює і тобі (мені) починає казати, що ти погана і я на тебе працювала і все для тебе...а ти неблагадарная!! Мама завждиимною була не задоволена...ніколи мені не сказала, що мною пишається чиипросте слово молодець. Хоча мені цих слів від неї і нетреба, я розумію що вана просто така, що має контролити усі моменти життя мого, аия їйтдаю відсьч, що воно тобі нетреба...тема так просто поговорити
Весела пiсенька• 05 ноября в 19:47
Скажіть, що і вона ненайкраща мама, якою пишаються, відзеркальте разок, да так, щоб вам стало легше
Цукрові вишні• 05 ноября в 20:03
Вы так же будете мамой к которой в будущем будут претензии . Все мы это проходили. Не вы первая не вы последняя
Куратор дебошей
• 05 ноября в 20:10
Ответ дляПлакалаВАвто
Ваш возраст автор?
40, є діти а я своїх дітей підтримую...
ПлакалаВАвто• 05 ноября в 20:12
Ответ дляКуратор дебошей
40, є діти а я своїх дітей підтримую...
Пора отпустить обиды. Раньше все такие были, моя мне тоже говорила, что из за меня замуж больше не вышла, работала и т д совок одним словом, тогда и в любви детям не признавался и воспитывали ремнем