Самохвалова• Изменено 05 ноября 2025
Приготування їжі для коханої людини
В студентські роки готувала для хлопця. Намагалася його здивувати типутяка я хазяйка і турботлива. Він довчився і поїхав додому, пів року були стосунки на відстані. Потім довчилася я, пропонував переїхати до нього і перед моїм випускним він мене кинув. Була одна дівчина, потім інша, які були просто ближчі, а йому , видно, трахатися хотілося, а не оця вся турбота. Пройшло вже років 15, якось дзвонив, каже пам’ятає як я готувала і йому дуже смачно, приємно, але тоді не цінував, а лише з роками зрозумів. А я за ці роки настільки змінилася, що вже жодному чоловіку готувати не хотіла. Бо вже і заміжньою встигла побути, для колишнього чоловіка теж дуже старалася, але не цінував і потім взагалі будь-яке бажання комусь догоджати пропало. Звісно, що під словом догоджати я маю на увазі не лише їжу…. Але і це теж. І коли цей колишній зі студентських років згадував про їжу, то я перепитала, чи точно мова про мене йде??? Бо я вже себе і не пам’ятаю турботливою, я навіть забула, якою була напюсправді.
Пройшли роки….. довго була сама, після заміжжя нічого не хотіла і ні з ким…. А це познайомила із чоловіком і в мене знову прокинулося бажання піклуватися, турбуватися, бути закоханою врешті і так, готувати, тортики які він так любить і будь що інше. І от навіть коли ми посварилися, я вже шукаю рецепти, щоб чимось смачненьким його здивувати….. Але ж блін……. Цей чоловік хоче іншого вчинку від мене, на який я наважитися не можу…, а я отак смачненьким, тим що він любить перекриваю непорозуміння які виникли…. Типу я турбуюся, але по-своєму …..
Це вперше за довгі роки прокинулося таке бажання. А зарікалася ж ….)))) Але чи умісне воно…. А як у вас із проявом піклування? Тільки давайте не про секс, бо важливість сексу в стосунках і так очевидна….)
Кручу хвости• 05 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Нихрена не поняла
Выражает любовь к мужчине тем, что готовит ему первое, второе, компот и тортики. А он чего-то другого хочет, а она вот так только может.
мадамГрицацуева• 05 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
Мужик жрать хочет
’Цей чоловік хоче іншого вчинку від мене, на який я наважитися не можу’
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Кручу хвости• 05 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Чтоб на работу наконец пошла.
Самохвалова
• 05 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Не похоже...
Автор, шо хочет? Ребеночка?
Переїзду
мадамГрицацуева• 05 ноября 2025
Ответ дляКручу хвости
Чтоб на работу наконец пошла.
Тааак, тиха, щас узнаем) Наверное)
Янгол в камуфляжі• 05 ноября 2025
Я готую, бо я люблю жерти сама, а з домашніми просто приходиться ділитися.
Тишком_нишком• 05 ноября 2025
Ответ дляКручу хвости
Спасибо
мадамГрицацуева• 05 ноября 2025
Ответ дляСамохвалова
Переїзду
Куда, зачем, почему? С этого и начинайте, а то пирожки, тортики, забота) Вам не замыливать проблему, а решать надо.
Самохвалова
• 05 ноября 2025
Ответ дляКручу хвости
Чтоб на работу наконец пошла.
Я працюю все своє доросле життя. Стосунки тут ніяким боком ситуацію не змінюють, тому даремно стараєтеся
Кручу хвости• 05 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Аналогично, но пусть они думают, что все для них.))
Безпринципова• 05 ноября 2025
Ответ дляСамохвалова
Какая профессия?
мадамГрицацуева• 05 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
Жесть, ну вы и влюбчивая
Чего это? Я по натуре заботливая. Зазаботю насмерть) Ну, я такая, шо поделать, рак по гороскопу, только у автора не пирожки проблема..
Байрактара• 05 ноября 2025
Автор, у меня тоже пропало желание готовить мужчинам и заботиться о них. Вчера посралась с парнем. Не знаю где правда, но сейчас хочу сначала шагов с другой стороны, а приготовить себе макароны он может и сам.
Майор Медуза• 05 ноября 2025
Я люблю поїсти і добре готую. Але бачити чоловіка, який аж муркоче від задоволення від їжі це таки приємно.
Самохвалова
• 05 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
До нього, в інше місто. А для чого, це і так очевидно)
Безпринципова• 05 ноября 2025
Ответ дляБайрактара
Не надо мужикам готовить
Безпринципова• 05 ноября 2025
Ответ дляБайрактара
И в кулинарии купить
Кручу хвости• 05 ноября 2025
Ответ дляСамохвалова
Чтоб вас понять, надо поллитра сначала вдуть.
Заліковий троль• 05 ноября 2025
Мой муж понимает только одно проявление любви - секс. Готовит он процентов на 80. У меня кухня всегда была из-под палки.
Байрактара• 05 ноября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Та конечно. Может он вам пытается угодить и вас подбодрить.
Самохвалова
• 05 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
Какая профессия?
Вибачте, а яке ваше діло?))) Це теми не стосується
Чемна панночка• 05 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Нихрена не поняла
мужик хочет разврата, а она ему печет тортики
Тишком_нишком• 05 ноября 2025
Ответ дляЧемна панночка
Маньячка 🤣
Вишня на торті• 05 ноября 2025
Самая стремная похвала от мужика - что я классно готовлю и его обслуживаю
та ну нафиг
мадамГрицацуева• 05 ноября 2025
Ответ дляСамохвалова
Но вы не хотите или не уверены и тянете и увиливаете? Так у вас же проблема не в вашей заботе. Забота это хорошо, но, конечно, баловать не стоит. Но вы просто таким образом еще и свою вину заглаживаете за неопределенность.. Морозитесь, в общем)?