ИМХОля• 06 ноября 2025

Вагітність під час війни

Так, це не моє діло, так я токсична коза мічуринська. Але це одна з речей яка мене просто вбиває - навіщо люди народжують дітей у війну? Зрозуміло що бувають випадки коли вагітність в підкова, буває це перша дитина і не аж вже часу відкладати. Але тут мова про другу дитину і заплановану вагітність.
На мамському форумі дискусія як краще вагітніти - на дозволених вагітним антидеприсантах чи спочатку злізти з АД. Бляха, ну нафіга, якщо ти без АД не вивозиш оце все і без другої вагітності
Або за кордоном люди які приїхали на початку війни з немовлям, сидять на виплатах і вже встигли одного народити, третім завагітніти....
Для мене це така дічь
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Не всі мами під антидепресантами. В ситій мирній Америці дружина Кличка молодшого була під ними. Цей стан дуже непередбачуваний.
Люди планують вагітність сидячі на антидеприсантах
бЭйбА• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
3,5
Де гарантія, що завтра вам не знадобиться ад?
ХвилювАллочка• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Нельзя планировать на ад
бЭйбА• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
А вам особисто взагалі яке до того діло? Як це стосується конкретно вас?
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Ви чи неуважно читали чи прикидаєтесь. Жінки обговорюють як краще вагітніти на антидеприсантах чи без. Тобто жінки планують вагітність буду і при цьому пацієнтами психіатра і живу і у війні
бЭйбА• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ви не зрозуміли моє питання.
Не переводьте стрілки будь ласка
Не люблю натовп• 06 ноября 2025
Ви правильно почали свій пост: це дійсно не ваше діло.
Svitlo_• 06 ноября 2025
Якщо думати як ви, то краще не вагітніти ніколи і взагалі не жити, бо біда може прийти в любу хвилину.
А так люди просто живуть. І просто щасливі.
Шальная коклетка• 06 ноября 2025
Та почнеться срач 😂
Кидстаффовна• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Мова про жінок які не вивозять це життя без АД
Ну що це за жінки? Ви їх знаєте особисто? Є ліки, які призначають при вагітності. Кожен випадок індивідуальний. Всіх разом не можна в одне обʼєднувати. Ці ліки як призначають, так і прибирають згодом.
Не цілуюсь з бодуна• 06 ноября 2025
Ответ дляSo_so
У меня трое родило из близкого окружения. Понимаете, у всех свой уровень жизни и своя способность адаптироваться к происходящему.
Родить в Украине в войну совершенно не равно жить, носить, рожать под бомбами, бегать в укрытия итд.
не ну если в Черновцах, где ту войну и не видели то да
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Це мамський форум, я приєдналася до нього коли моїй дитині 6 місяців було. І я не в теорії знаю що таке народити у війну
Ви безвідповідальна особа. Як ви могли народити дитину і тепер вона живе у війні. Про що ви думали. Геть мозгів немає?
Кидстаффовна• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ви ж не знаєте, які саме в них ліки. Є такі варіанти, які призначають і при вагітності. Можливо, в цих жінок саме така ситуація.
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
А діти їхні щасливі, як думаєте?
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Жінки приймають ад бо без них не хочуть жити і не можуть. Для дитини треба дофігіща ресурсу внутрішнього
А ті хто до війни сидів на АД і народжував - то все норм?
Два-три тижні і фсьо• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Сама чого народила у війну?
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Вони ще не вагітні, вони приймають ад і при цьому планують вагітність
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви думаєте з війною кількість тих хто сидів на ад не змінилася?
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
А діти їхні щасливі, як думаєте?
А ваша щаслива?
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
А ваша щаслива?
Я не приймаю ад. Я справляюся, ті хто приймає ад не справляються вже
Гжегож Бженчишчикевич• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Мова про жінок які вже сидять на ад
Та вы задолбали уже с этими ад
Многие женщины после родов имеют депрессию , пьют ад -хорошо
Что вы уперлись в эти ад , а другие препараты можно пить при других проблемах или нет ? Пьют им лучше , и не лезет уже в чужую жизнь , кто то может быть от вашего тупизма офигивает так же
Мороженная курица• 06 ноября 2025
😅 война еще 20 лет может длиться. Так что ж не рожать теперь?
Встречный вопрос. Как вы живёте будучи такой тупой?
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Я нічого не думаю. Якщо вас так цікавить питання вагітності на АД - то чому ви виносите війну на перше місце. В країнах без війни теж купа жінок сидить на АД
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ваша дитина щаслива лиж від того факту що ни не на АД?
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Та вы задолбали уже с этими ад
Вони приймають рішення привести в цей світ дитину і взяти за неї відповідальність на 18 років. При цьому не справляють з собою і тією дитиною яку вже мають
So_so• 06 ноября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Конечно. У меня друзья, например, из Кривого рога, они выехали давно оттуда, переехали на ЗУ, родили второго ребенка, живут спокойно совершенно, она беременная мне одни ёлки и белки присылала.
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Моя дитина не знає що таке війна, в я не знаю що таке аньидеприсанти, тому мабуть краще ніж більшість цих жінок живу. Але це суб´єктивна оцінка хвичайно
Гжегож Бженчишчикевич• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Они возможно справляются лучше чем вы
автор ИМХОля • 06 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Мама з ментальними проблемами це не ок
Svitlo_• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
АД - не значить не справляються з дитиною